menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.11.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από την Παρασκευή 13.11.15 έως 20.11.15

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από Παρασκευή 20.11.15 μέχρι και την Παρασκευή 270.11.15.


Σε ανακοίνωση του ΣΥΔΚΝΑ αναφέρεται ότι θα πρέπει τα μέλη του να ενημερώνουν την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ για τις εξαιρέσεις τους μέχρι την Δευτέρα το πρωί στις 10.00 αφού την επομένη Τρίτη γίνονται οι ορισμοί που γνωστοποιούνται στην επίσημη ιστοσελίδα της Ένωσης .

Η γνωστοποίηση των ορισμών είναι αποκλειστικά υποχρέωση των μελών του Συνδέσμου .


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13.11.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ

ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ . ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΜΑΓΚΩΝΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΗΝΑΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΤΖΙΜΗΣ  ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 14.11.15

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΕΔΚΑ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ

2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΕΔΚΑ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ Β 09.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ Β 10.30 ΠΕΡΑ ΤΑΤΑΥΛΆ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 09.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΟΝΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 09.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΛΕΚΟΥ

ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 09.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΜΕΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΔΑΣΚΑ 11.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ   ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ       ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡ ΑΡΤ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι ΣΥΔΚΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

2ο  ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΚΑΙ ΔΙΓΕΝΗ 18.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΣΥΔΚΝΑ ΑΡΓΥΡΗ

ΚΛ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ 18.15 ΑΟΝΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 18.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΝΕΟ ΚΛ.  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (Γ. ΖΛΑΤΗΣ) 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΥΔΚΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 13.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΑΡΗ ΣΥΔΚΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
KΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ  ΦΑΣΟΛΗΣ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

NEO KΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΤΣΟΛΗ ΛΕΚΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

Π-Ε Β
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν ΣΜ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Ε Β ΦΛΩΡΟΣ Γ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΙΛΟΘΕΗ Β 1 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Β 1 ΣΥΔΚΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Β 1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Β 1 ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Β 2 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΤΡΙΜΗ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Β 2 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 17.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Β 2 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β 2 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Β 3 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Β 3 ΜΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Β 3 ΣΥΔΚΝΑ ΛΙΑΠΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

Π-Ε Γ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΣΥΔΚΝΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 13.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π ΤΖΙΜΗΣ Σ ΜΗΝΑ Ε ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε ΤΖΙΜΗΣ Σ ΜΗΝΑ Ε ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ(ΣΚΕΠ) 13.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΙΑΚΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 19.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 15.11.15

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ

ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 16.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΛΛΑΣ


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΛΕΚΟΥ

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΛΕΚΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ Α 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΤΟΥΣΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟΝΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΦΑΚΩΝΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 12.00 ΒΑΡΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΚΑΡΤΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ.ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΟΝΑ ΠΑΙΔ A IΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

ΠΑΙΔΕΣΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΙΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΑΙΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΑΙΔ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΛΑΡΟΖΑ

ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.45 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΙΔ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΥΛΤΣΗ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΕΦ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΙΔ ΜΕΛΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ

ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 15.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΙΔ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΦ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΤΡΙΜΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ ΑΪΒΑΛΊΩΤΗΣ ΤΡΙΜΗ ΣΑΛΠΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ ΠΕΠΠΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ -ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΦ ΜΕΛΗΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ



ΔΕΥΤΕΡΑ 16.11.15


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΕΡΑ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΤΟΒΗΛ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΜΙΛΩΝΑΣ ΘΕΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΟΡΦΑΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝ. ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΗΝΑΣ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΠΑΛΛΑΣ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΤ. ΛΑΡΟΖΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

1Ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΡΗΓΑΣ Κ. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΒΑΡΗ ΙΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΣΑΛΠΑ


ΤΡΙΤΗ 17.11.15


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΘΕΟΝΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΚΛ.ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚ. ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΛΥΡΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Α ΛΥΡΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΑΟΝΑ Π Α ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

---------------------
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Β ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Β ΦΑΣΟΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΣΛΝΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΛΜΩΝΑΣ Π Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ

ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 20.15 ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ Ε Β ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΒΑΡΗ Π Β ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Ε Β ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ Ε Β ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε Β ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΤΑΓΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΛΑΡΟΖΑ

-----------------------
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Ε Γ ΜΕΛΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ ΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π  Γ  ΧΑΤΖΑΡΑΣ    ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ  ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ

ΑΝ.ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΜΗ

ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Γ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣ

ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ Π Γ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ

ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Γ ΣΥΔΚΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ



ΤΕΤΑΡΤΗ 18.11.15

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΓΡΙΒΑ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.     ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΑΝ ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ - ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ


ΠΕΜΠΤΗ 19.11.15

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΟΖΑ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑΣ Γ ΝΑΖΙΡΗ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΛ. Δ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΟΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΗΝΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΒΗΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.11.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ. ΠΕΤΡΟΥ ΜΗΝΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ

ΝΈΟ Κ.Λ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΝΑΖΙΡΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right