menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  29.10.15

Β ΑΝΔΡΩΝ | 4η Αγωνιστική. Αποτελέσματα - βαθμολογία

Κοινοποίησέ το :



ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 82-85

Διαιτητές: Παπαφωτίου Σκαλτσής
Δεκάλεπτα 21-15, 42-39, 53-57, 82-85
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Λιτόπουλος, Μαργέτης): Τριάντης 12, Κοντόπουλος 22(5), Αβραμίδης 11, Κουλουριώτης 9(1), Ντινόπουλος 9(1) , Σιάπος , Θεοδόσης 12(2) , Αντωνίου 5(1) , Καράμπελας 2
ΑΕ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης, Αγγελάκης) Καρασούλος 5, Μαγγωνάκης 23(1), Ντακούλιας 7, Ευσταθίου , Λεβαδείτης 13(2) , Λαγιόπουλος 21, Ρούμελης 3, Γκιουρτζίδης 2, Μαρόπουλος 11


ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 55-75

Διαιτητές : Πόντας , Δελαγραμμάτικας
Δεκάλεπτα 13-17, 29-43, 41-58, 55-75
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Μπούτας): Ευσταθίου 4, Οικονόμου 3(1) Πίσσαρης 1, Μπουζιάνης 5(1) , Ντάσκας 6, Πιστιόλης 5(1) Στάμος 2, Σαμοίλης 19(1) , Κυπριτίδης 4, Βασδέκης 6
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου) Τσιριωτάκης 12(3) , Μεντένης 7 , Γιατράς 5(1) Κοκκαλιάς 7(1) , Μαραγκόπουλος 13, Δελής 12, Σαφός 3(1) , Νοίδης 2, Κανταράκιας 4, Κέκκης 4, Καψαρίδης 6 , Αγραπίδης



ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 64-60

Διαιτητές : Καλαϊτζάκης , Αντωνιάδης
Δεκάλεπτα :20-13, 36-33, 48-48 , 64-60
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) Νάννος 24(4), Καρασούλας 10(1) Στεφάνου 8, Βαμβακάς , Τόμπρος 7, Μπουρβάνης 2, Κούμενος 13(3), Καρατζόγλου
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Παπαδόπουλος , Σκορδάς): Μαλτίδης 3, Κραβαρίτης , Κουτρόπουλος 10(2) , Κασσάνος 4, Κουντούρης 16(2) , Αποστολάκης 5, Αδράμης 10(2) Ρουσσάκος , Χριστόπουλος 4, Λούκος , Δούβος 8


ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ – ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 89-63

Διαιτητές : Παυλόπουλος , Κατσιμάρδος
Δεκάλεπτα : 30-09 , 46-24, 71-51, 89-63
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης , Παππάς) Τσουκάτος Ν. 1, Αρμανίδης 5(1) , Σίνος 25(5), Ιωαννίδης 11, Πεζιρκιανίδης 4, Σαράντης 22(5), Αθανασόπουλος , Φάβας 1, Τσελέκος 13, Καμάρας 3, Τσουκάτος Α. 2, Γεράνιος 2
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Μανιάτης) :Ρήγος , Κόϊκας 9(1), Φουντής 16(4), Ντώνη , Καρατζάς 13(1) , Σαρδέλης , Δαλμυράς 17(1) , Σκοπελίτης 4, Κουτρομπίλας , Καραμάνης , Ρεπάνης 3(1) Γιανδήμας 1


ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 70-43

Διαιτητές : Σιώκας Ισιγώνης
Δεκάλεπτα : 16-09 , 32-18 , 52-30, 70-43
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ρουμελιώτης Σταυρακάκης) Μπουλαντζάς 4, Βήχος 4, Αθανασιάδης 6 Πολυτάρχου Κοτσουβάς 16(2), Βαρβατάκος 18(3), Σαραντίδης 5 Ζάχαρης 8 , Δόγρανλης 9, Χατζόβουλος Τζώρτζης Συρίγος
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν, Αμπατζής): Πέτρου 2, Ασημακόπουλος , Ρουμελιώτης 5(1), Παππάς 2, Τσάβαλος 5(1) , Μουζάκης 8(1) Αναστασόπουλος , Καρτάλος 10(2), Εμμανουήλ 4, ¨Αλα , καλούδης 2 Μελκονιάν 5

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ –ΚΑΣΤΕΛΛΑ 59-54

Διαιτητές : Κάρδαρης Καλαντζής
Δεκάλεπτα :17-14, 30-23, 46-40 , 59-54
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης , Πλατσόγλου) : Τάγκαλος , Γιοβάς 12, Σέϊφερ 6(2), Καλάβριας 9(1) , Δημητρίου 9(1) , Θεοχάρης 19, Σπυριδάκης , Γουλανδρής 2, Πολυχρονόπουλος , Λίπας 2, Λειβαδάς , Γκιοβάσο
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου , Δολιανίδης) Παπαδόπουλος Σ. 16, Μακρινός 7(1) Γεροδήμος 13(1) , Τζοβάρας 3, Παπαδόπουλος Σπ. 7 , Παρασκευόπουλος 5, Λέσι Αγγ., Λέσι Λ. 3(1) , Φλέσσας

ΑΟΝΑ- ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 66-75

Διαιτητές Αναστασίου , Πλιάκας
Δεκάλεπτα 19-20, 42-34, 50-52, 66-75
ΑΟΝΑ (Δημητρίου Θεοφανίδης): Ζευγώλης 5(1) Χατζηρόδος 2 Θεοδώρου 9 Καμπούρης 7(1) Ψιακής 3(1) Παπαϊωσήφ 22, Μπουρούσης 7(1) Χριστοδούλόππουλος 10(3), ρετσινάς 2 Ζαντιώτης
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. (Λαμπρόπουλος , Βασιλάκος) Κόγκας 12(4), Αηδονίδης2 Νικολάκης 5, Δοροβίτσας 2, Χολέβας 10(2) , Παπαδάκης 11, Παπαγιαννόπουλος 10(2), Μαρκόπουλος 14, Ζέρβας 5, Παπαδάτος 2, Παχής , Μπουγάτσος



Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right