menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.10.15 από isaak

Η Γ΄ ανδρών 3η αγωνιστική

Κοινοποίησέ το :


ΤΑΤΑΥΛΑ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ (Θα γίνει Δευτέρα 2.11.15) 
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 51 54
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 64 62
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 69 54
ΑΙΞΩΝΗ ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ 46 35
ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 53 62
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ  -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 61 58


Παννεαπολικός Δάφνη (φωτό κ. Ελενίτσας) 



ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 61-58

Διαιτητές: Αντωνίου , Φλώρος
Δεκάλεπτα: 17-17, 25-34, 39-51 61-58
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ .(Αδάμ Τουρκίστας) :Πελιβανίδης 4, Λόης Π. , Βλάχος 22(4), Μωυσίδης 2, Λόης Γ. , Μαστορέλλης , Μακρυγιάννης 16(1) Φύτρος 2 Σιούτης 4, Μενιουδάκης , Ρόζος 11(3)
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας): Κατήρας 17(3), Βροντάκης 3(1) , Χανδρινός , Αγγελίδης 10 , Ταμπάσης 1, Νικόλτσος 8(2) , Καμακάρης 6 , Βήχος 2, Μαγγανάς , Πατμανίδης 11(1)


ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 51-54

Διαιτητές: Αργυρούδης , Μανουσόπουλος
Δεκάλεπτα : 11-09 , 23-25, 35-33, 51-54
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 4, Μπουρνάς , Τριανταφύλλου 4(1), Αντιπάτης 12(2) Αντωνουσάκης 6, Γιαννακής 3(1) , Νεδέλκος 12, Θεοδωρικάκος 5, Μπούζης , Παγάνης Μαρής 6
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 8 , Μπάκας 8, Ρούσσης 1, Φλέγκας 14 , Αλεξανδρόπουλος 8(2), Μαστρογιάννης 2 Παπαδόπουλος 3(1) Παπάζογλου 6 , Παπανικολάου , Μπενιαμίν 2, Μετάί 2 , Ελενίτσας


ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ 46-35

Διαιτητές Κούλής Χ., Ζαγούρης
Δεκάλεπτα 11-08, 26-15, 31-22, 46-35
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκουνουλού , Κλάδης) :Κλάδης 7(1) , Αρφαριώτης 13(2) , Κώνστας 4, Μωραίτης 4, Τερτίκας 6(1), Ουζούνης 5(1) , Κάππος , Κασβής , Αργεντίνης , Ζούπα , Ζάβρας 6(1) , Ουζούνης 6(1)
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης , Αποστόλου) Χανιωτάκης , Μυλωνάς 2 , Κάβουρας 5, Πελέκης 9, Δομένικος 4, Κοζομπόλης , Ανδρεάδης 6 , Μπανιώτης , Κομιώτης , Γιαννακόδημος 5, Πολυχρονάκης 4, Καρούζος


ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ –ΑΕ ΡΕΝΤΗ 69-54

Δεκάλεπτα : 13-12, 33-27, 53-37, 69-54
Διαιτητές: Ουσταμπασίδης , Δαγκλής
ΠΗΓΑΣΟΣ (Κουκιάς, Γιαννικάκης) : Παναγόπουλος , Καλφούτζνος 8(2), Μυτλωνόποπυλος 2, Δούμπας 9(1), Κουτσουμπάκος 11,. Ρίππης 16 ,Στεφανής 18(3) , Μπακάλης , Τσίτος , Λεβέντης Ρενιέρης 5(1)
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος Μπέλος) : Δουσερμετζής 8 Δρακόπουλος 12(1) , Κοτρότσος 12 , Καβοιύρης 15 (1) , Τσαβαλάς 2 , Γεωργακίου 2, Κοκκόρης , Μπίχτας , Ανγνωστόπουλος Παπαδόπουλος Ρουσουνέλος 3


ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 64-62

Διαιτητές: Αναστασόπουλος , Πολύζος
Δεκάλεπτα 16-13 , 34-31 , 49-45 , 64-62
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής , Ζλάτης): Αθανασιάδης 9(3) , Φατούρος 8(1) , Βάγιας , Κοτζαγεωργίου Χαριτωνίδης 2, Διγενής 3, Κατσάκος 12 . Καλούδης 15(3), Χατζηελευθερίου 5 , Σίνας 6 , Ελμάσογλου 4
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου): Ευκαρπίδης 1 , Λινάρδος , Γκααφάρ 13, Αλεξίο υ 5(1) , Φελλάς , Χατζηγιαννίδης , Γιαμπάνης 19(2) , Σονίδης 16(2) , Νικολάου 6(1) , Μαρκουίζος , Κάππης 2 , Ρουμελιώτης


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 53-62

Διαιτητές: Αναστασόπουλος , Πολύζος
Δεκάλεπτα : 13-08, 20-20, 40-38, 53-62
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Καλλιβιανάκης,Τσάμπρας) Ηλιαδάκης 13,Κάσσος, Γιαννακόπουλος 5, Μηνογιάννης 6,Κωνσταντίνου,Τρουλής, Μίζης 20,Μωραϊτης 7,Κοτσάνης 2,Αγρίμης,Πάντος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) :Παπαϊωάννου 7, Στεφάνου 16,Μαρούγκας, Χωριανόπουλος, Παραλής 2, Κοσκινάκης 12,Κατσαρέλιας 9, Καρράς 9,Νερούτσος 2, Ρομάϊ, Κοντούλης 5,Λάσκος

ΤΑΤΑΥΛΑ -ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ αναβλήθηκε (έσταζε η οροφή του Βυζαντινού )












Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right