menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.10.15 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :





ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 83-76

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης Λυράς
Δεκάλεπτα: 16-27, 34-47, 64-65, 83-76
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Μανιάτης): Ρήγος , Κόϊκας 21(2), Φουντής 23(3), Ντώνη 4 , Καρατζάς 18(2), Σαρδέλλης 4, Δαλμυράς 10(1),Κογιώνης , Κουτρομπίλας , Καραμάνης , Ρεπάνης 3(1), Γιανδήμας
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Μπούτας): Ευσταθίου 12 , Οικονόμου , Κυπριτίδης , Μπουζιάνης 17(3) , Ντάσκας 4, Κατεβάτης 2 ,Πιστιόλης 9, Στάμος 8, Σαμοίλης 21(2) , Βασδέκης 3

ΕΑ Νικαίας -Αετός 



ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 61-74

Διαιτητές : Χρηστίδης Ηλ. Τεφτίκης
Δεκάλεπτα : 13-24, 24-35, 40-57, 61-74
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Μαγγιώρος) Καρασούλος 4, Μαγγωνάκης 24(1), Ευστρατίου 6(2), Λεβαδείτης , Ντακούλιας 5(1), Παππάς 2, Ρούμελης 3, Γκιουρτζίδης 2 Μπολουδάκης Μαρόπουλος , Γκούμας 15(3)
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος ): Φουρίκης , Νάννος 14(3), Καρασούλας 9(1), Στεφάνου 19(1) , Τόμπρος 6, Μπουρβάνης 19,Παπαγεωργίου 2, Κούμενος 5(1), Καρατζόγλου




ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 47-63

Διαιτητές: Xρηστίδης Π. Τσαχάκης
Δεκάλεπτα : 10-21, 25-32, 28-46, 47-63
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Παπαδόπουλος Γ., Παπαδόπουλος Φ.) :Λούκος 2, Μαλτίδης , Κραβαρίτης 5, Κουτρόπουλος 15(5) Κασσάνος 2, Κουντούρης 3(1) Αποστολάκης 9 , Αδράμης 3(1) , Ρουσσάκος 2, Χριστόπουλος 3, Παπαζαχαρίου , Δούβος 3
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης Κεφαλίδης): Βαρλάς , Αρμανίδης 6(2) Σίννος 5(1), Ιωαννίδης 13(1), Πεζιρκιανίδης , Σαράντης 11(3), Αθανασόπουλος 4, Φάββας 5, Τσελέκος 4, Καμάρας 4, Τσουκάτος 9, Γεράνιος 2

Αστέρας Αγ. Δημ. -Δραπετσώνα


ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 83-52

Διαιτητές: Καλογερόπουλος Ε. , Μαυρέλης
Δεκάλεπτα 20-15, 42-27, 58-44, 83-52
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου ,Μαστρογιάννης) : Τσιριγωτάκης 26(5), Μεντένης 4, Γιατράς , Κοκαλιάς 12(3). Μαραγκόπουλος 24(2), Δελής 2 Νοίδης 3, Κανταράκιας 1, Κέκκης 5, Καψαρίδης 6, Αγραπίδης
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ρουμελιώτης , Σταυρακάκης) :Μπουλαντζάς , Βήχος 4, Αθανασιάδης 4, Πολυτάρχου 3, Κουτσουβάς 16(2), Βαρβατάκος Σαραντίδης , Ζάχαρης 5, Δογρανλής 16(2) , Χατζόβουλος 2, Τζώρτζης Συρίγος 2


ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ –ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 62-59

Διαιτητές : Αναστασίου , Κατσιμάρδος
Δεκάλεπτα 12-20, 28-32, 47-50, 62-59
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ( Καψιμάλης, Παλτσόγλου ) :Τάγκαλος 10(1), Σέϊφερ 10(2), Καλαβριας 5(1), Κατσιέρης -, Δημητρίου 9, Θεοχάρης 18, Τζημουράκας 2, Γουλανδρής 2, Πολυχρονόπουλος 2 Λίππας 4 ,Λειβαδάς Στεργίου
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ( Λιτόπουλος ): Τριάντης 2, Κοντόπουλος 11(2) Αβραμίδης 10, Κουλουριώτης 8(2), Ντινόπουλος 4, Λυτόπουλος 7 Θεοδόσης 6, Αντωνίου 9(1), Καράμπελας, Καντιώτης 2

ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΑΟΝΑ 50-57

Διαιτητές : Αντωνίου Ιασωνίδης
Δεκάλεπτα: 8-22, 22-33, 37-47, 50-57
EN APΜENIΩN(Τσιρωνιάν, Αμπατζής) : Πέτρου 3(1) , Aσημακόπουλος 9(1) , Pουμελιώτης ,Tσάβαλος 2 , Mουζάκης 14 , Aναστασόπουλος 4, Kαρτάλος 4,Eμμανουήλ 10(1), Παππάς 2, Kαλούδης 2 , Mελκονιάν 4.
ΑΟΝΑ (Δημητρίου Θεοφανίδης): Ζευγώλης , Αρνόκουρος 1, Θεοδώρου 8, Χατζηρόδος 4, Ψιακής , Παπαϊωσήφ 16, Ζαντιώτης 2, Μπουρούσης 9, Θεοφανίδης , Χριστοδουλόπουλος 7(1) Ρετσινάς 10, Λουπάσης


ΚΑΣΤΕΛΛΑ - TEPΨIΘEA 58-65 (παρ.)

Διαιτητές : Κονταράτος Σέλληνας
Δεκάλεπτα: 13-10, 23-17,36-30 , 48-48(καν. αγ.) , 58-65
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου Δολιανίδης): Παπαδόπουλος Β. 2, , Κακιάς Μακρινός 11(1) , Γεροδήμος 9(1), Τζοβάρας 9(1) , Παπαδόπουλος Σ. 12, Παρασκευόπουλος 10,Λέσι Λ. , Λέσι Α. 5, Φλέσσας
TEPΨΙΘΕΑ (Λαμπρόπουλος , Βασιλάκος) : Kόγκας 10(3) , Σταυρόπουλος 3(1) , Πολίτης 3(1) , Δοροβίτσας 5(1) ,Xολέβας 11(1) , Παπαδάκης 16 , Παπαγιαννόπουλος , Mαρκόπουλος 2 , Mπουγάτσος 4, Aλεξόπουλος 4 ,Παχής 5 ,Παπαδάτος 2





Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right