Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι επόμενη αγωνιστική - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

16.10.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι επόμενη αγωνιστική








Χθες

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 60-70

Δεκάλεπτα : 15-18, 29-38, 40-54, 60-70
Διαιτητές Γιακείμη Σέλληνας
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ (Καβάσιλας): Σιρόγλου 9(1) Σαρρής Κάτσικας 5(1), Γκέρκι 2, Μπακάλης 9, Κουνάδης 4, Αγγελόπουλος 5 Μπήτρος 17(1)Κάτσας 9(1) , Χαρτοφύλαξ Μπάλιας
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ(Κανδύλης Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 4, Μαυροειδάκος Τριανταφύλλου 3(1) , Αντιπάτης 10 Βουρνάς Γιαννακής 17(4) Νεδέλκος 14 Θοεδωρικάκος 14, Βούζης 2 , Παγάνης Δανασής 4 Μαρής 2


Σήμερα

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΑΤΑΥΛΑ 58-52

Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλίας , Μαυρομανωλάκης
Δεκάλεπτα : 18-12, 32-26, 45-39, 58-52
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας) Κατήρας 9(2) , Βροντάκης 2 , Μαγγουρίδης , Αγγελίδης 9, Ταμπάσης 15, Νικόλτσος 2, Βήχος 8, Χανδρικός ., Μαγγανάς , Πατμανίδης 7(1), Κοκοβίδης , Κοντοστέργιος 6
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 12, Σωτηρόπουλος 10, Μαράντης , Κουρής 7 (1), Χιουτακάκος , Γιαχαλής , Κούρταλης , Κουζινόγλου 5(1), Παπαδημητρίου, Κάβουρας 6, Κατσούρης Βικ. 12

ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 68-41

Διαιτητές : Αντωνίου , Παπαζαχαρίας
Δεκάλεπτα : 16-05, 29-21, 46-30, 68-41
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 9(1) , Μπάκας 3, Ρούσης 2 , Φλέγκας 10 , Αλεξανδρόπουλος 17(4) , Μαστρογιάννης 6, Παπαδόπουλος 6, Παπάζογλου 11 ,Μπενιαμίν , Μετάϊ 4, Ελενίτσας , Τσιρλιγγάνης
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ: (Σκουζής,Ζλάτης) : Διγενής 4, Χατζηελευθερίου 2, Ελμάσογλου 5 , Αθανασιάδης ,Καλούδης 14(3), Φατούρος 5, Θωμόπουλος , Σίνας , Οικονόμου 4, Κατσάκος 5, Κοτζαγεωργίου 2, Χαριτωνίδης

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 70-80

Διαιτητές: Χρηστίδης Παύλος , Σιαμίδης
Δεκάλεπτα : 17-14, 34-29, 54-54, 70-80
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου-Παναγιωτόπουλος) : Ευκαρπίδης, Γκαφάαρ 4, Λινάρδος 9 (1), Αλεξίου 4 (1), Φελλάς 2, Σονίδης 27 (5), Γιαμπάνης 10 (1), Βασιλάκος, Νικολάου, ΜαρκουΊζος 10 (1), Ρουμελιώτης 4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κόλλιας, Μαγγιώρος) : Παναγόπουλος 1, Καλφούτσος 11 (1), Μυλωνόπουλος 1, Δούμπας 17, Κουτσουμπάκος 6, Ρίπης 13, Στεφανής 25 (3), Μπακάλης, Τσίτος 2, Λεβέντης, Ρενιέρης 4, Σουρούφης.



ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. 57-54

Διαιτητές: Αυγερινός , Μπουλινάκης
Δεκάλεπτα 27-10, 34-27 , 43-36, 57-54
ΑΕ PENTH(Σώχος, Μπέλλος): Δουσερμετζής 9(2), Δρακόπουλος 18(1), Κοτρότσος 3(1) Τσαβάλας 4, Kαβούρης 12, Γεωργακίου 1, Παπαγεωργίου 5(1), Αναγνωστόπουλος Παπαδόπουλος 4, Pουσουνέλος 1
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού , Κλάδης) : Τερτίκας 2 , Αρφαριώτης 3(1), Κώνστας 9, Μωραίτης 3(1) , Παριανός 1, Ουζούνης Δ. , Κάππος 6, Κασβής , Αργεντίνης , Βέλιου 6(2) , Ζάβρας 22(2) , Ουζούνης Α.2

ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 43-41

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης , Τσέργας
Δεκάλεπτα : 14-10, 20-21, 28-32, 43-41
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης, Αποστόλου) : Χανιωτάκης , Μυλωνάς 4, Κάβουρας 3(1), Πελέκης 7,Δομένικος 7, Γιαννακόδημος Ηλ. 4 Ανδρεαδάκης 1, Μπανιώτης 3, Κομιώτης Γιαννακόδημος Α. 14(2), Πολυχρονάκης, Καρούζος
ATPOMHTOΣ(Καλυβιανάκης, Τσάτρας): Γκανής , Kάσος , Mηνογιάννης 9(1), Mωραίτης 6, Κωνσταντίνου , Τρούλης , Mίζης 9, Ηλιαδάκης 11, Kοτσάνης 4 , Aγρίμης , Πάντο 2

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 76-58(44-20)

Διαιτητές : Μαγγωνάκης , Ισιγώνης
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Αδάμ-Τουρκίστας): Πελιβανίδης 3(1) , Λόης Π. , Βλάχος Γ. 3(1), Λόης Γ. , Μαστορέλλης , Μακρυγιάννης 26(2), Παππάς 12 (2), Σιούτης 14(2), Μενιουδάκης 1, Κάκαλης , Ρόζος 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης Λιβάνιος) Παπαϊωάννου 4 Στεφάνου 34(6) , Μαρούγκας 2, Χρήστου , Παραλής 1 , Καρράς 2, Κατσαρέλιας, Κοσκινάς 7(1) ,Νερούτσος, Ρομάϊ , Κοντούλης 8, Λάσκος





Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter





Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν