menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.10.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ από την Παρασκευή 23.10.15 μέχρι την Παρασκευή 30.10.15

Κοινοποίησέ το :




Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές από ΣΑΒΒΑΤΟ  24.10.15 μέχρι Παρασκευή 30.10.15. Αναλυτικά :

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23.10.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΑΤΣΙΠΗΣ

ΝΈΟ Κ.Λ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Β ΠΟΛΥΖΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΝΑΖΙΡΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΧΡΗΣΤΊΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡ. ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΛΑΡΟΖΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.10.15

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α.
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΟΣ -ΑΟΝΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ. 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΦ Β  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΦ Β ΤΖΙΚΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α.
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΕΦ Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔ Β ΤΣΟΛΗ   ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 14.30 ΦΙΛΟΘΕΗ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 1 ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 1 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. 1 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 17.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2 ΠΕΠΠΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΤΡΙΜΗ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 2 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 18.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ 2 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. 2 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 3 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 3 ΤΖΙΜΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 3 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
Γ΄ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΙΔ 1 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΙΔ 2 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ ΙΙ  ΠΑΙΔ 2 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡ ΠΑΙΔ 3 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ  ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΙΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΗΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
1Ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΙΔ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΑΙΔ ΣΥΔΚΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 18.45 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΦΗΒ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 18.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΦΗΒ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25.10.15
ΓΥΝΑΙΚΕΣ Α 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΠΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΒΑΡΗ ΛΑΖΟΓΚΑ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΟΖΑ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΛΠΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ.  ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔ Α ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ ΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΙΔ Β ΔΡΑΚΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΦ Β ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 19.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ- ΒΑΡΗ ΠΑΙΔ Β ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ. ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 13.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΙΔ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 12.30 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΙΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 13.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΦ ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
2ΟΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
2ΟΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΦ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
1ΟΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ. ΠΑΙΔ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
1ΟΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ. ΕΦ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΙΔ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ ΕΦ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 15.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ
ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΑΙΔ ΜΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΟΥΔΙΑΡΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΦ ΜΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΟΥΔΙΑΡΗ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΕΦ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΠΑΙΔ ΣΥΔΚΝΑ ΛΙΑΠΗ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 19.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.15 ΑΟΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 08.00 Γ ΔΙΑΜ Δ ΔΙΑΜ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 08.00 Α΄ΔΑΜ -Β ΔΙΑΜ ΤΖΙΜΗΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26.10.15
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ ΠΟΝΤΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΑΡΑΜΗΣ  ΠΛΙΑΚΑΣ ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ. ΓΛΥΦ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΑΣΟΛΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ  ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΙΡ.- ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΖΙΚΑΣ ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
1Ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ (ΜΟΥΤΟΥΣΗ) 21.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ

ΤΡΙΤΗ 27.10.15
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Π Α ΠΟΝΤΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΜΙΧΑΣ ΑΚΗΣ - ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Ε Α ΠΟΝΤΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΜΙΧΑΣ ΑΚΗΣ - ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ -ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ -ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π SOS ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΙΩΚΑΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ.ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε SOS ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ Π Α ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 21.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Α ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΑΟΝΑ Π Α ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣΗΣ -ΜΟΥΛΤΣΗ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ  ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ -ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΓΣ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ  ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ Π Β ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Β ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΗΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΗΝΑΣ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΌΣ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ E ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π ΜΕΛΗΣ  ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΠΕΡΑ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π ΤΖΙΜΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Ε ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 28.10.15
ΝΕΑΝΙΔΕΣ B ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΡΙΜΗ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣΝ Ν ΣΜ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ 29.10.15
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΣΙΩΚΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ XATZHΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΛΑΡΟΖΑ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤ ΜΕΓΑΡ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΛΙΑΚΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30.10.15
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΤΟΒΗΛ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30- ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΕΔΚΑ  ΓΚΑΝΗΣ Ι ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΛΑΡΟΖΑ


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right