menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  31.10.15 από isaak

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΚΛΗΡΩΣΗ 2015-16

Κοινοποίησέ το :


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ        
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ   2
 Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ    4
 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ    1
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ   5
ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ  3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ    6
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ
Α΄ ΓΥΡΟΣ 21/11/15 28/11/15 05/12/15 12/12/15 19/12/15 ,
Β΄ΓΥΡΟΣ  16/01/16 , 23/01/16, 30/01/6 , 06/02/16, 13/02/16

1Η ΑΓΩΝ.
2Η ΑΓΩΝ.
3Η ΑΓΩΝ.
4Η ΑΓΩΝ.
5Η ΑΓΩΝ.
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3


2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
 Α.Σ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    1
 Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ    5
 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  2
 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   6
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ  3
 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. 4
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ
Α΄ ΓΥΡΟΣ 21/11/15 28/11/15 05/12/15 12/12/15 19/12/15 ,
Β΄ΓΥΡΟΣ  16/01/16 , 23/01/16, 30/01/6 , 06/02/16, 13/02/16

1Η ΑΓΩΝ.
2Η ΑΓΩΝ.
3Η ΑΓΩΝ.
4Η ΑΓΩΝ.
5Η ΑΓΩΝ.
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3







3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  7
 Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.   5
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ   2
ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  6
 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  3
Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ 4
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  1
ΡΕΠΟ   8
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΤΑ - ΟΚΤΩ  ΟΜΑΔΩΝ
Α΄ ΓΥΡΟΣ 14/11/15  21/11/15 28/11/15 05/12/15 12/12/15 19/12/15 , 09/01/16
Β΄ΓΥΡΟΣ  16/01/16 , 23/01/16, 30/01/6 , 06/02/16, 13/02/16, 20/02/16, 27/02/16










4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  7
Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  5
 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   2
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ   6
 ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ.  3
Α.Ο. ΒΑΡΗΣ  4
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   8
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΤΑ - ΟΚΤΩ  ΟΜΑΔΩΝ
Α΄ ΓΥΡΟΣ 14/11/15  21/11/15 28/11/15 05/12/15 12/12/15 19/12/15 , 09/01/16
Β΄ΓΥΡΟΣ  16/01/16 , 23/01/16, 30/01/6 , 06/02/16, 13/02/16, 20/02/16, 27/02/16








5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α.Ε.ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  7
Α.Ο.Ν.ΑΡΓ/ΛΗΣ   5
 Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡ/ΛΗΣ   2
 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ/ΛΗΣ  3
ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ   4
ΠΕΡΑ Α.Σ.    1
 Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ   8
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΤΑ - ΟΚΤΩ  ΟΜΑΔΩΝ
Α΄ ΓΥΡΟΣ 14/11/15  21/11/15 28/11/15 05/12/15 12/12/15 19/12/15 , 09/01/16
Β΄ΓΥΡΟΣ  16/01/16 , 23/01/16, 30/01/6 , 06/02/16, 13/02/16, 20/02/16, 27/02/16






6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 7
 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ    5
Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  2
 Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ   6
 ΕΘΝΙΚΟΣ   4
Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ   1
 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ           8
ΡΕΠΟ   3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΤΑ - ΟΚΤΩ  ΟΜΑΔΩΝ
Α΄ ΓΥΡΟΣ 14/11/15  21/11/15 28/11/15 05/12/15 12/12/15 19/12/15 , 09/01/16
Β΄ΓΥΡΟΣ  16/01/16 , 23/01/16, 30/01/6 , 06/02/16, 13/02/16, 20/02/16, 27/02/16











  7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
  Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ    7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    5
 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 3
 ΜΙΛΩΝΑΣ 4
 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ   1
 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ  8
ΡΕΠΟ    6
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΤΑ - ΟΚΤΩ  ΟΜΑΔΩΝ
Α΄ ΓΥΡΟΣ 14/11/15  21/11/15 28/11/15 05/12/15 12/12/15 19/12/15 , 09/01/16
Β΄ΓΥΡΟΣ  16/01/16 , 23/01/16, 30/01/6 , 06/02/16, 13/02/16, 20/02/16, 27/02/16






Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right