menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.10.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ από την Παρασκευή 16.10.15 μέχρι την Παρασκευή 23.10.15

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές από ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ 16.10.15 μέχρι Παρασκευή 23.10.15. Αναλυτικά :

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.10.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΑΤΑΥΛΑ 2 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ  ΚΑΤΣΙΠΗΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ 2 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ 2 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΟΡΦΑΝΟΣ

ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΤΣΕΡΓΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 2 ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΟΥΔΙΑΡΗ



ΕΦΗΒΙΚΟ Α΄
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΗΣ  ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Δ ΑΝΔ ΜΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ 


ΣΑΒΒΑΤΟ 17.10.15


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΖΙΚΑΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. MIXA M ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.- ΒΑΡΗ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤ.

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 13.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΣΕΡΓΑΣ  ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΆΝΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΤΖΟΥΝΟΙΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 1 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 1 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ 1 ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 1 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΕΚΟΥ

ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ/. 2 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΡΙΜΗ ΠΑΛΛΑΣ

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 2 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 2 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ 3 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

6Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ 3 ΤΖΙΜΗΣ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 3 ΤΖΙΜΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔ -ΕΦΗΒ Γ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 12.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π 4 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Π 5 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΊΤΗΣ

1O ENIAIO EΛΛHNIKOY 13.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π 7 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΙΑΚΑ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε 1 ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ε 3 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε 4 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 18.10.15

ΓΥΝΑΙΚΕΣ Α 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΓΑΣ Μ,ΑΝΔΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ ΣΙΩΚΑΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΕΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΚΑΝΗΑΣ ΑΝΤ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΊΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΣΑΛΠΑ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΛΕΚΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΤΡΙΜΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΡ Α ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΠΑΛΛΑΣ ΜΗΝΑΣ

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π 1 ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε 1 ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π 2 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΛΕΚΟΥ ΛΆΡΟΖΑ

ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΕΡΑΜΑ Π 2 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ Π 2 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π 3 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Ε 2 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΑΝΙΚΑΙΑΣ Π 3 ΛΑΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΣΑΛΠΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π 3 ΛΑΤΣΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Π 5 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π 5 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 17.15 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π 5 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΡΑ Π 6 ΤΖΙΜΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ

ΠΑΛ. ΚΛ ΑΓ/ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ Π 6 ΤΖΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ

1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε 5 ΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΟΥ Π 7 ΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε 1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Ε 4 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 19.10.15

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛ. ΓΡΙΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α.

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΠΙΚΑΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΛΑΡΟΖΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΥΡΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΉΣ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΛΙΑΚΑΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΣΑΡΞ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡ. ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΝΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΙΣ ΒΑΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ


ΤΡΙΤΗ 20.10.15

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α-Β΄
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΠΡΕΚΑΣ

2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΟΛΥΜΠΑΙΚΟΣ Π Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ

2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΟΛΥΜΠΑΙΚΟΣ Ε Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΑΚΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙ. Ε Β ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΑΚΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Β ΓΚΑΝΗΣ Α. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕΣ ΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΓΚΑΝΗΣ Α. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΔΑΚ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΔΑΚ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.45 ΤΕΡΧΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ Ε Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΚΛ΄.ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Β ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥΣΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΑΛΛΑΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Π Β ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Ε Β ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε Β ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Β ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΠΑΛΧΟΥΡΑΣ ΑΠ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Π 3 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΡΙΜΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Ε 2 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΡΙΜΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π 4 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε 3 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ (ΧΙΟΥ & ΛΑΜΠ) 19.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π 4 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ Ε 2 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ

ΑΝ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π 4 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ε 3 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΙΙ Π 6 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε 4 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ Ν ΣΜ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π 6 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π 7 ΜΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ

ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΑΙΓΜΕΝΗ ΑΟΝΑ Ε 5 ΜΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ

4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π 7 ΤΖΙΜΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε 1 ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ 21.10.15


ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΛ. 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ  ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙ.Ρ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

NEANIΔΕΣ Β
1ΙΟ ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΑΟΝΑ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΠΠΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ


ΠΕΜΠΤΗ 22.10.15

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΑΟΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛ. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΛΥΡΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23.10.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΑΤΣΙΠΗΣ

ΝΈΟ Κ.Λ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Β ΠΟΛΥΖΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΝΑΖΙΡΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΧΡΗΣΤΊΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡ. ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΛΑΡΟΖΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right