menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.10.15 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΝΑ 69-61

Δεκάλεπτα : 21-12, 36-32, 55-49 , 69-61
Διαιτητές : Μαλανδρής , Βουγιουκλάκης
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης, Μανιάτης): Ρήγος 2, Κόϊκας 17(1) Φουντής 11(3), Ντώνη 2, Καρατζάς 8(1) , Σαρδέλης , Δαλμυράς 12(2) , Σκοπελίτης 7 , Ρεπάνης , Γιανδήμας 10
ΑΟΝΑ (Δημητρίου , Θεοφανίδης) : Ζευγώλης 3(1) , Θεοδώρου 3, Καμπούρης 10(2) , Ψιακής , Παπαϊωσήφ 17, Χατζηρόδος 5, Μπουρούσης 9, Θεοφανίδης 4, Χριστοδουλόπουλος 2, Ρετσίνας 8, Κόκκαλης


ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 72-69

Δεκάλεπτα : 16-24, 41-41, 55-54, 72-69
Διαιτητές : Καλαϊτζάκης , Χρηστίδης Ηλ.
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Λιτόπουλος, Μαργέτης) : Κοντόπουλος 18(1) , Αβραμίδης 8 , Κουλουριώτης 5(1) , Ντινόπουλος 3(1) , Λυτόπουλος 8, Θεοδόσης 13(1) , Αντωνίου 5(1), Τριάντης 12(2) , Κόμπουλης , Κρανιδιώτης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) :Νάννος 16(2) , Δουνιάς 13(1) , Στεφάνου 5, Καρασούλας 11, Τόμπρος Α. 2, Μπουρβάνης 12, Κούμενος 8(2) , Καρατζόγλου 2

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ –ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 55-64

Διαιτητές : Μαυρέλης , Γκότσης
Δεκάλεπτα 18-14, 24-40, 40-51, 55-64
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης , Πλατσόγλου) : Τάγκαλος , Δημητρίου , Σέϊφερ 7(1) , Καλαβρίας 8(2) , Τζημουράκας , Θεοχάρης 15 , Σπυριδάκης 4, Γουλανδρής 7(1) , Πολυχρονόπουλος 4, Λίπας 10(2) , Λιβαδάς , Στεργίου
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης Παππάς) Βαρλάς 5(1) , Αρβανίτης 3 , Σίννος 4, Ιωαννίδης 19(1) , Πεζιρικιανίδης , Σαράντης 14(2) Αθανασόπουλος , Φάβας , Τσελέκος 15, Καμάρας 4, Τσουκάτος , Γεράνιος

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 64-72

Διαιτητές: Μηλαπίδης , Αντωνόπουλος
Δεκάλεπτα:17-18, 35-37, 49-53, 64-72
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ (Χρυσοβελίδης Νικάκης ) Λούκος 3(1) Μαλτίδης 5, Παπαζαχαρίου 2, Κασσάνος 5, Κουντούρης 10(1) , Αποστολάκης 10, Αδράμης 16(3) Ρουσσάκος 3, Χριστόπουλος , Δούβος 10, Ακριβός, Γιαλαμάς
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ρουμελιώτης , Σταυρακάκης) Μπουλαντζάς 3, Βήχος 11, Αθανασιάδης 6(1) Πολυτάρχου 2, Κουτσουβάς 14(3), Βαρβατάκος 12(1) , Σαραντίδης , Ζάχαρης 5, Δόγρανλης 19(2) Χατζόβουλος , Τζώρτζης , Συρίγος

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 55-43

Διαιτητές: Τσουραπάς , Σέλληνας
Δεκάλεπτα : 18-12, 34-21, 46-31, 55-43
ΑΕΣ ΕΛΛΗΙΚΟΥ (Νικολαίδης, Μαγγιώρος) : Καρασούλος , Μαγγωνάκης 16(1), Μουλάς 2, Ευστρατίου 5(1) , Λεβαδείτης 4, Λαγιόπουλος 4, Ρούμελης 3, Γκιουρτζίδης 6 Μπολουδάκης , Μαρόπουλος 9 , Γκούμας 2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Μπούτας): Ευσταθίου 9, Οικονόμου , Κυπριτίδης 3, Μπουζιάνης 1, Νατσίδης 2, Ντάσκας , Πιστιόλης 13, Στάμος 6 , Φιλίππου , Σαμοίλης 6 , Σταυρακόπουλος , Βασδέκης 2

ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ 92-79

Διαιτητές : Αποστολίδης ,Μανουσόπουλος
Δεκάλεπτα : 17-17,39-36, 61-56, 92-79
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου, Μαστρογιάννης) Τσιριγωτάκης 19(3), Μεντένης 2 Γιατράς 4, Κοκκαλιάς 17(1) Μαραγκόπουλος 19(1) Νοίδης 8 Κανταράκιας 11 Κέκκης 4(1), Καψαρίδης 8
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ(Λαμπρόπουλος Βασιλικός) Κόγκας 10(2) Πολίτης 1Νικολάκης 7 , Δοροβίτσας , Χολέβας 19(5), Παπαδάκης 15 , Παπαγιαννόπουλος , Μαρκόπουλος 15 Αλεξόπουλος 10 Παχής 2


ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ




Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter







Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right