menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.10.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από 09-10 μέχρι 16-10

Κοινοποίησέ το :



Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές από ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ  09.10.15 μέχρι Παρασκευή 16.10.15. Αναλυτικά :

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09.10.15


Γ ΑΝΔΡΩΝ 1Η 
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ

2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ- ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΤΟΒΗΛ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΦΛΩΡΟΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΖΙΚΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑ. ΕΛΕΥΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 22.15 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Γ ΕΦ. ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ  ΠΑΛΛΑΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 10.10.15
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄



ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 Α΄ ΚΟΡ ΓΚΟΤΣΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ 1 Α΄ ΚΟΡ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 1 Α΄ ΚΟΡ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 Α΄ ΚΟΡ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Θ. ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 13/00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 Α΄ ΚΟΡ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΙΛΩΝΑΣ Π ΠΑΙΔ Β ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛ. ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΡΙΛΙΓΓΟΥ

ΚΛ. ΑΡΤΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε ΕΦΗΒ Β ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε ΕΦΗΒ Β ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε ΕΦΗΒ Β ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 14.30 ΦΙΛΟΘΕΗ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 1 Β΄ΚΟΡ ΠΕΠΠΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 1 Β΄ΚΟΡ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΄12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ 1 Β΄ΚΟΡ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΛΕΚΟΥ

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 1 Β΄ΚΟΡ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ

ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ 2 Β΄ΚΟΡ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ 2 Β΄ΚΟΡ ΛΑΤΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2 Β΄ΚΟΡ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΤΡΙΜΗ

ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 13.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ 2 Β΄ΚΟΡ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΟΡΦΑΝΟΣ

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 13.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 3 Β΄ΚΟΡ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.45 ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ ΑΓ ΔΗΜ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 3 Β΄ΚΟΡ ΣΥΔΚΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 3 Β΄ΚΟΡ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΙΑΚΑ

2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ. 3 Β΄ΚΟΡ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ


Γ΄ ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 17.15 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 19.00 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΦΗΒ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΙΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΛΕΚΟΥ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ ΠΑΙΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΤΡΙΜΗ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΙΔ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 13.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΦΗΒ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ

ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 11.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ ΠΑΙΔ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

1Ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -[ΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΝΑΖΙΡΗ ΛΙΑΠΗ

1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 13.00 ΣΑΡΞ ΓΛ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΙΔ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΝΑΖΙΡΗ 


ΚΥΡΙΑΚΗ 11.10.15


Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 13.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 1 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΠΑΛΛΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 1 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ. ΑΡΓΥΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ -ΒΑΡΗ 1 ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΤΣΟΛΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α΄ 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1 ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΣΑΛΠΑ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ Α΄
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 3 ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΜΠΑΛΛΑΣ

ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ 3 ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΑΝΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΚΑΤΣΙΠΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 14.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΚΛ. ΣΕΦ Β΄ 17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.ΙΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΝΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π ΛΑΤΣΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε ΛΑΤΣΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 15.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. Π ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.00 ΤΑΤΑΥΛΑ -ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π ΤΖΙΜΗΣ Σ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΛΙΑΠΗ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΤΑΤΑΥΛΑ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΤΖΙΜΗΣ Σ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε ΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Ε ΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΚΟΥ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 19.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΡΑ Ε ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.15 ΑΟΝΑ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΙΑΚΑ


ΔΕΥΤΕΡΑ 12.10.15


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΠΕΡΑΜΑ 1 ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -Π. ΦΑΛΗΡΟ 1 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΛΙΑΚΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 ΠΟΝΤΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 1 ΘΕΟΝΑΣ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΛΛΑΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ 1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΗΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝ. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 1 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΓΥΡΗ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. 1 ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
2Ο ΚΛ. ΕΛΈΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΒΑΡΗ 1 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ 1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΤΣΕΡΓΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΥΡΤΗ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ 1 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ 1 ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

1Ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 1 ΛΑΖΟΓΚΑ ΡΗΓΑΣ Κ. ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ 1 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ


ΤΡΙΤΗ 13.10.15


ΠΑΙΔΕΣ Α΄ ΕΦΗΒΟΙ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Π 3 ΣΩΜΟΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε 3 ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ Π 3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε 3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π 3 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε 3 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π 3 ΦΑΣΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε 3 ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΦΑΛΗΡΟ Π 3 ΜΑΡΑΜΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΦΑΛΗΡΟ Ε 3 ΘΕΟΝΑΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ ΓΛΎΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π 3 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ ΓΛΎΦ 21.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε 3 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ Β ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΒΑΡΗ Π 3 ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. Ε 3 ΓΚΟΤΣΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π 3 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π 3 ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑ Μ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΠΕΡΑΜΑ Ε 3 ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ Μ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π 3 ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΑΤΑΓΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε 3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΤΡΙΜΗ


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΑΝ. ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π ΛΑΤΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΛΠΑ

ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ.- ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ.-ΜΟΣΧ Π ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΛΛΑΣ

ΑΝ. ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΙΙ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π ΜΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π ΤΖΙΜΗΣ Σ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α

ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ε ΤΖΙΜΗΣ Σ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α

ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ

ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ 14.10.15


Α΄ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΚΑΡΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 2 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ 2 ΛΥΡΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 2 ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ


Β΄ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. 2 ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΉΣ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ 2 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. 2 ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.,30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ 2 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ



ΠΕΜΠΤΗ 15.10.15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 2 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΒΕΛΕΤΖΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 2 ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ. ΤΗΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΆ ΝΙΚΑΙΑΣ 2 ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ 2 ΓΡΙΒΑ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ. ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2 ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 2 ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 2 ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΛΑΡΟΖΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 2 ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.10.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΑΤΑΥΛΑ 2 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΤΣΙΠΗΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ 2 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ 2 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΟΡΦΑΝΟΣ

ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΤΣΕΡΓΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 2 ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΟΥΔΙΑΡΗ



ΕΦΗΒΙΚΟ Α΄
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΗΣ  ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Δ ΑΝΔ ΜΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right