menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  28.10.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ από το Σάββατο 31.10.15 μέχρι την Παρασκευή 06.11.15

Κοινοποίησέ το :




Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές από ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30.10.15 μέχρι Παρασκευή 06.11.15. Αναλυτικά :


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30.10.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΤΟΒΗΛ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30- ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ  ΓΚΑΝΗΣ Ι ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΛΑΡΟΖΑ


ΣΑΒΒΑΤΟ 31.10.15


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΓΚΑΝΗΣ Α. ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 13.00 ΠΑΝΒΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΚΟΥΛΗ Β. ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΑΟΝΑ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΜΑΙΤΟΥ ΛΛΙΑΠΗ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΎΦΑΔΑΣ ΕΦ Β ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΜΑΙΤΟΥ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΙΔ Β ΛΑΖΟΓΚΑ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΒΚ 1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΒΚ 1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΒΚ 1 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΚΣΕΥΑ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΒΚ 1 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ 
ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

------------------------------
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΒΚ 2 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΚ 2 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΤΡΙΜΗ

ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΒΚ 2 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΒΚ 2 ΣΥΔΚΝΑ   ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ
------------------------------

2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ  3 ΣΥΔΚΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ ΜΑΡ

1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΚ 3 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

6Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΒΚ 3 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΟΥΔΙΑΡΗ
-----------------------------------


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 19.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΑΙΔ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΦΗΒ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΑΙΔ Γ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 16.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΦ Γ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΙΔ Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΣΕΔΚΑ  ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 13.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΦΗΒ Γ ΣΕΔΚΑ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΠΑΙΔ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΙΔ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΦΗΒ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΠΑΙΔ Γ ΣΥΔΚΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΙΔ Γ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΣΚΕΠ 13.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΑΙΔ Γ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 01.11.15


ΓΥΝΑΙΚΕΣ Α 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΛΙΑΠΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΟΝΑ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ  ΣΑΛΠΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ  ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΑΚΩΝΑΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ  ΤΡΙΜΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ


ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΙΔ Α ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΗΝΑΣ


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΙΔ Γ ΠΕΠΠΑΣ ΛΕΚΟΥ ΚΑΤΣΙΠΗΣ

ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΑΙΔ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ ΙΙ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΙΔ Γ ΜΕΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ. - ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛ. ΠΑΙΔ Γ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΟΒΗΛ΄ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑΙΔ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΙΔ Γ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΣΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΦ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ. ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΦ Γ ΜΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΦ Γ ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΑΛΠΑ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15  ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΕΦ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ


ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 08.00 Α΄ ΔΙΑΜ - Γ ΔΙΑΜ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.00 Δ΄ ΔΙΑΜ - Β΄ ΔΙΑΜ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ


ΔΕΥΤΕΡΑ 02.11.15


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΙΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΚΛ.ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΠΕΡΑΜΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΙΠΟΥΛΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ  ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΜΑΙΜΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΠΑΛΛΑΣ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΟΥΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΒΑΡΗ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΠΑΛΛΑΣ


ΤΡΙΤΗ 03.11.15


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΚΟΥΡΤΗ - ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΚΟΥΡΤΗ - ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α ΓΡΙΒΑ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π  ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΗΛΟΪΔΗΣ Λ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΚΛ.ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε  ΠΟΝΤΑΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Α ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Β ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Β ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΚΛ. ΓΛΎΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 20.00 ΕΥΡΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Β ΔΕΛΕΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΜΗΝΑΣ

ΚΛ. ΓΛΎΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ, Ε Β ΔΕΛΕΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΜΗΝΑΣ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Β ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΒΑΡΗ Π Β ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Ε Β ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΚΚΝΑ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Β ΓΚΑΝΗΣ Α. ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΠΑΛΛΑΣ


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ 
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ Π Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 19.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. -ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΣΥΔΚΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ. ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ Π Γ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ Ε Γ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΡΙΜΗ ΛΑΡΟΖΑ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ

4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΙΙ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α. ΜΙΧΑ ΜΑΡ

4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ

ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π Γ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ


ΤΕΤΑΡΤΗ 04.11.15

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ. ΣΥΚΚΝΑ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ


ΠΕΜΠΤΗ 05.11.15

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

1ο  ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΟΝΤΑΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30  ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΟΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ.
ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΕΛΗΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΑΡΟΖΑ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06.11.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΟΝΤΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ

2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ  ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΣΥΚΚΝΑ


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right