menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  28.9.15

Όλα τα αποτελέσματα του Κυπέλλου 27.09.2015 και οι αγώνες της επόμενης φάσης





ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ 27-63

Δεκάλεπτα : 04-12, 13-26, 16-47, 27-63
Διαιτητές : Γερουλάνος Φιλίππου
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Μιχαλακούδης) : Μωραίτου 2, Μαρμαρινού , Μιχαλούδη Κ., Μιχαλούδη Π. 2, Κουτσοδήμου 5, Κοκαλάρα 2, Ξανθοπούλου 7 , Ρεκουνιώτη , Κοντού , Γουργιωτοπούλου 2, Καλέα 2, Κουρτέση 5
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Μαυρίδης): Τζανετάτου 10, Πετράκη 11 , Κονταρή 2, Πυλιώτη 1 , Ξυδά , Λαμπράκη Δ. 2, Γκέργκι 4, Παναγιωτοπούλου 15, Γασπαρ’ατου 5, Καλακώνα 9, Τρικαλιώτη 4

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΝΕΑΝ) 78-28

Διαιτητές : Πέππας Λάτσης
Δεκάλεπτα: 29-04 45-14, 68-22 78-28
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης): Καλοβυρνά 2, Δροσωτάκη 13 , Σπύρη 6, Λαζάρου 10 , Αρχοντάκη 22, Αλεξανδροπούλου , Ρέππα 2, Αρατσοπούλου 2, Πούλη 8, Ιωαννίδου 4, Γιαννοπούλου 8
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. (Καπουσούζη) : Συγγρού 2, Σαμίου 12(3) Καλαφάτη, Χριστοφή , Κομματά , Συμεώνογλου 2 Αθανασίου 4(1) Λεμπέση 4, Γιαννέλη 4, Γεωργακοπούλου Χρυσανθάκη Καλογεριά

ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 47-51

Δεκάλεπτα : 12-14, 26-29, 38-45 47-51
Διαιτητές : Λαζαρίδης Δελδήμος
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Τσίμπας) Αράμπαλη 6, Τζάβαρη , Καμπόλη 3(1) Κοτσώνη , Τσίρμπα 7(1) Πετροπούλου 6, Πιτσάκη 5, Τσαπαρίκου 1, Δαρζέντα 4 , Πεφάνη 6 , Κούκη 9(1)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης): Παίδα, Λιβανού 14(1), Βροχίδου 13(1), Βάρκα , Παπακωνσταντίνου 4, Καρέλλα , Καψοκόλη , Καρακούση Μελά 2 , Οικονομοπούλου 12, Καραμιχάλη , Οικονομάκη 6

ΑΟΝΑ -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 34-50

Δεκάλεπτα: 5-15, 15-22, 25-34, 34-50
Διαιτητές : Σταγιάνος Τζίμης Σ
ΑΟΝΑ (Χρυσοβελίδης): Ψυλλάκη 4, Πάνου Σ. 4, Πάνου Γ. 5, Χαραλαμπίδου 6 , Καλογεροπούλου 4, Παπακωνσταντίνου 9, Μεμίνι , Ναβάρο , Ζαχαροπούλου , Παπαζαχαρίου Ζαχαράκη 2
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας) : Βλάμη 13, Ηλιάδου 14 , Ζεβαχιργιάν 12(3), Μουσούλη 3 , Σωτηρίου , Καρανάσιου 4, Καρρά 2, Θεοφίλου , Σωτηροπούλου 2 , Σταθάκη

ΒΑΡΗ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 36-47

Δεκάλεπτα : 12-09 , 21-17, 25-34, 36-47
Διαιτητές : Φραγκιαδάκης , Κουράντης
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ (Κωτσάκη): Τόλια, Λιόση, Κριλλή 7, Μέξη, Αδαμάκου, Αντύπα 3, Καραμέτου Χρ. 7, Καραμέτου Στ. 17(1), Φειδά 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Καραγάνης): Σαμίου 7(1), Ιωάννου, Φραντζεσκακη 6, Μοσχονά 2, Φλεβαράκη, Τσαχαλή 8 (2), Σιτζάνη 6, Καψοκόλη 9, Τσουμπρή, Χατζή 3, Μπαρμπαλιά 6

Η προημιτελική φάση

Σάββατο 3/10/15 κλ. Έσπερος 20.45 Ίκαρος Καλλιθέας (νεαν.) - Κυρίαρχοι
Κυριακή 4/10/15 κλ. Μοσχάτου 18.00 Ελευθερία Μοσχάτου -Πρωτέας Βούλας (νεαν.)
Κυριακή 4/10/15 κλ. Καμινίων 19.00 Προφ. Ηλίας -Κρόνος Αγ. Δημ. (νεαν.)
Κυριακή 4/10/15 κλ. Καμινίων 17.00 Ατρόμητος Πειρ. -Φοίνικας Πειρ.









Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right