menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.9.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από 26-09 μέχρι 01-10

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές στους αγώνες από το Σάββατο 26-09 μέχρι και την Πέμπτη 01-10.


ΣΑΒΒΑΤΟ 26-09-15


ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΑΝ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΠ ΓΥΝ Α ΦΑΣΗ ΛΑΤΣΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΤΡΙΜΗ ΛΕΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΝ ΚΥΠ ΓΥΝ Α ΦΑΣΗ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΛΙΑΠΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ

ΠΑΙΔΕΣ Β
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΙΔ Β ΤΣΟΛΗ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ  ΛΕΚΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν., ΣΜ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΝΕΟ 19.00 ΒΑΡΗ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ



ΚΥΡΙΑΚΗ 27.09.15


ΚΥΠΕΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΑΟΝΑ ΚΥΠ ΑΝΔ Β ΦΑΣΗ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΕΑΝ ΚΥΠ ΓΥΝ Β ΦΑΣΗ ΛΑΤΣΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΣΑΛΠΑ ΚΟΥΡΤΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΥΠ ΓΥΝ Β ΦΑΣΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΖΙΑΚΑ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΚΥΠ ΓΥΝ Β ΦΑΣΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Δ ΝΑΖΙΡΗ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.30 ΠΑΝΕΛΈΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΑΝ ΚΡΟΝΟΣ ΝΕΑΝ ΚΥΠ ΓΥΝΒ ΦΑΣΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΠ ΓΥΝ Β ΦΑΣΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ  ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 28.09.15


ΚΥΠΕΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΥΠ ΑΝΔ Β ΦΑΣΗ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ  ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ

ΚΛ.ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΠ ΑΝΔ Β ΦΑΣΗ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΓΚΟΤΣΗΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΚΥΠ ΑΝΔ Β ΦΑΣΗ ΠΛΙΑΚΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


ΤΡΙΤΗ 29.09.15

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΙΔ Α ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ  ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΦΗΒ Α ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΙΔ Α ΠΕΤΡΟΥ ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 20΄30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΦΗΒ Α ΣΙΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΑΛΠΑ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ ΠΑΙΔ Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ  ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΦΗΒ Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ  ΖΕΡΙΤΗΣ ΑΝΤ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΑΟΝΑ ΠΑΙΔ Α ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΦΗΒ Α ΓΚΟΤΣΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ.

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΙΔ Α ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΛΛΑΣ

ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΦΗΒ Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ,  ΣΙΔΕΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΙΔ Α ΑΝΤΕΡΡΡΙΩΤΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΦΗΒ Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ , ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ  ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΙΔ Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΦΗΒ Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗς ΛΑΡΟΖΑ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ- ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΙΔ Β ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ  ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ ΠΑΙΔ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΤΖΙΜΗΣ Σ ΑΡΓΥΡΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ ΕΦΗΒ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΤΖΙΜΗΣ Σ ΑΡΓΥΡΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΔΑΚ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΙΔ Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ  ΜΗΝΑΣ ΠΡΕΚΑΣ ΧΡ

ΔΑΚ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΦΗΒ Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΕΚΑΣ ΧΡ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΡΑΜΑ ΕΦΗΒ Β ΛΑΤΣΗΣ ΜΕΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΑΙΔ Β ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ


ΠΕΜΠΤΗ 01.10.15


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΪΒΑΛΊΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ
 ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΕΡΑΜΑ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΠΑΛΛΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ  ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΝΑΖΙΡΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 21.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ  ΜΟΣΚΟΒΗΣ




ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02.10.15

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.30  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΕΡΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡ. ΑΡΓΥΡΗ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 






Δείτε αναλυτικά όλα τα προγράμματα αγώνων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter





Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right