menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.7.15 από isaak

H ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ & ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΝΑ 2015-16

Κοινοποίησέ το :



ΠΑΙΔΕΣ  Γ΄ 15-16 Α΄ΦΑΣΗ -
ΚΛΕΙΔ
4 ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5)

ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
06 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.30 ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ
ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
05
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 14.30 -16.00 ΚΥΡΙΑΚΗ 
04
ΕΛΕΥΣΙΣ ΒΑ 
03
ΣΑΒΒ ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ. 13.00 
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
02
ΡΕΠΟ
01


2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7)

ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
03
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.
06
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
08
ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ
05
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  Σαββατο 19.30
04
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
02
ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13.30 
07
ΡΕΠΟ
01


3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ.
02
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
03
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ
08
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
07
Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
04
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
05
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
01
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ
06


4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
06
ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
08
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ
07
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ.
05
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
02
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
01
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
04
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ.
03


5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8)

ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ
07
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ.
08
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
01
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
05
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
04
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
02
Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ
06
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ
03


6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8)

ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ 
08
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.  
07
ΑΣ ΠΕΡΑ
01
ΕΝ.Α ΡΜΕΝΙΩΝ
02
ΤΑΤΑΥΛΑ 
04
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΤΡΙΤΗ 21.00 ΑΝ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜ
05
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
03
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ.
     06


7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8)

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
      03
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
      02
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
      06
ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
      08
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
      01
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  
      04
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
      07
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ
     05


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ.
2Η ΑΓΩΝ.
3Η ΑΓΩΝ.
4Η ΑΓΩΝ.
5Η ΑΓΩΝ.
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ
2Η ΑΓΩΝ
3Η ΑΓΩΝ
4Η ΑΓΩΝ
5Η ΑΓΩΝ
6Η ΑΓΩΝ
7Η ΑΓΩΝ
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4

ΕΦΗΒΟΙ Γ΄  Α΄ ΦΑΣΗ  3 ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ
ΚΛΕΙΔ
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8)

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
02
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
03
ΚΥΡΙΑΚΗ 14.00 ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
04
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ
07
ΣΑΒΒ ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ. 13.30 
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
01
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
08
ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ  
05
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
06


2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(8)

ΡΕΠO
03
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
05
ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ
02
ΡΕΠΟ
07
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
04
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
01
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
06
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
08


3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
06
ΚΑΣΤΕΛΛΑ
08
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ
07
ΠΟΡΦΥΡΑΣ
05
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
01
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
03
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ
02
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
04


4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7)

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
03
ΤΑΤΑΥΛΑ
04
ΠΕΡΑ
01
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
05
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ
02
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
08
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
06
ΡΕΠΟ
07


5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8)

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
03
ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
08
ΑΟΝΑ
06
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
07
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ.
02
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΤΑΣΧΕΙ 
05
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
04
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
01


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ.
2Η ΑΓΩΝ.
3Η ΑΓΩΝ.
4Η ΑΓΩΝ.
5Η ΑΓΩΝ.
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ
2Η ΑΓΩΝ
3Η ΑΓΩΝ
4Η ΑΓΩΝ
5Η ΑΓΩΝ
6Η ΑΓΩΝ
7Η ΑΓΩΝ
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4

      Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ –Γ΄ ΕΦΗΒΩΝ
     ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΡΙΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ
1.     06/10/15
2.      13/10/15
3       20/10/15
4.      27/10/15
5.      03/11/15
6.      10/11/15
7.      17/11/15
Β΄ ΓΥΡΟΣ
8.      24/11/15
9.      01/12/15
10.     08/12/15
11.      15/12/15
12.      22/12/15
13.      12/01/16
14.      19/01/16
Β΄ ΦΑΣΗ (ΠΟΥΛ ΔΥΟ ΓΥΡΩΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ ) 
1.      26/01/16
2       02/02/16
3.      09/02/16
4.      16/02/16
5.      23/02/16
6       01/03/16
Γ΄ ΦΑΣΗ  ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΕΦΗΒΙΚΑ ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ 
1.      08/03/16
2.      22/03/16
3.      29/03/16
4.       05/04/16
5.       12/04/16
ΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ  ΣΤΗΝ Α΄ ΕΦΗΒΩΝ (ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΑ PLAY OFF) 
Γ΄ ΦΑΣΗ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ
1.      08/03/16
2.      22/03/16
3.      29/03/16
4.       05/04/16
5.       12/04/16
6.       19/04/16
7.       26/04/16
ΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΗΝ Α΄ ΠΑΙΔΩΝ (ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΑ PLAY OFF) 




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right