Οι διαιτητές και κριτές από 09.05.15 μέχρι 17.05.15 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

6.5.15

Οι διαιτητές και κριτές από 09.05.15 μέχρι 17.05.15




ΣΑΒΒΑΤΟ 09.05.15

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Φραγκιαδάκης Φουκόπουλος Αργύρη Ζερίτης Θ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Καλαντζής Φιλίππου  Πάλλας Λαρόζα
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Γερουλάνος Δραμεσιώτης Καλογεράκος Καπούτσης

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Πόντας Λαζαρίδης  Ζερίτης Α Ζερίτης Ε

ΠΑΙΔΕΣ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (5)
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ 5 Μέλης Τζίμης Στ Λέκου Γεωργακίου
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 16.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 5 Καλαντζής Πέππας Κοντοθανάσης Μούλτση
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 5 Σταγιάνος Γερουλάνος Λεουτσάκος Παπασαρή




ΚΥΡΙΑΚΗ 10.05.15


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ F 4 B
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΔΙΟΓΕΝΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  Καλαντζής Λάτσης Σαλπά Καλουζάκης
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  Καλαντζής Λάτσης Κούρτη Κολοφώτη

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ F 4 Α
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φουκόπουλος Τζίμης Σ Τσιρογιάννη Μίχας Α
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Φουκόπουλος Τζίμης Σ Δημητρακοπούλου Γαβρέλης

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 3
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  Φραγκιαδάκης Μέλης Τοβήλ Κουτσομήτρος
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΟΝΑ  Γερουλάνος Πέππας Ντεμελής Καραγκιουλές


ΤΡΙΤΗ 12.05.15


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 4Η 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Κουράντης Σταγιάνος Δημακοπούλου Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Φάκωνας Τζίμης Σ Δημητρακόπουλος Ναζίρη
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ Β. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Φουκόπουλος Καλαντζής Νικολαίδης Μηνάς


ΤΕΤΑΡΤΗ 13.05.15


TEΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.30  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 4Η
ΚΛ. ΝΈΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φάκωνας Τζίμης Σ Γιαννακοπούλου Ζερίτης Α
ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΑΟΝΑ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ Φουκόπουλος Σταγιάνος Ασλανίδης Πουλιάνας


ΣΑΒΒΑΤΟ 16-05-15


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 5Η
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Φουκόπουλος Σταγιάνος Αργύρη Τσιρογιάννη
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Γερουλάνος Πέππας Πολίτης Κ Πάλλας


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 5Η
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  21.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Φουκόπουλος Σταγιάνος Γαβρέλης Μίχας Α
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Φραγκιαδάκης Καλαντζής Νικολαίδης Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Λάτσης Πέππας Λαρόζα Ασλανίδης


ΚΥΡΙΑΚΗ 17.05.15


ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΑLL STAR GAME Τζίμης Σ Τζίμης Β Μίχας Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.15 MINI ALL STAR GAME              Φραγκιαδάκης Καλαντζής Ζερίτης Θ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.45 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ALL STAR GAME Φάκωνας Σταγιάνος Γιαννακοπούλου



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν