menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  6.5.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από 09.05.15 μέχρι 17.05.15

Κοινοποίησέ το :



ΣΑΒΒΑΤΟ 09.05.15

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Φραγκιαδάκης Φουκόπουλος Αργύρη Ζερίτης Θ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Καλαντζής Φιλίππου  Πάλλας Λαρόζα
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Γερουλάνος Δραμεσιώτης Καλογεράκος Καπούτσης

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Πόντας Λαζαρίδης  Ζερίτης Α Ζερίτης Ε

ΠΑΙΔΕΣ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (5)
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ 5 Μέλης Τζίμης Στ Λέκου Γεωργακίου
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 16.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 5 Καλαντζής Πέππας Κοντοθανάσης Μούλτση
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 5 Σταγιάνος Γερουλάνος Λεουτσάκος Παπασαρή




ΚΥΡΙΑΚΗ 10.05.15


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ F 4 B
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΔΙΟΓΕΝΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  Καλαντζής Λάτσης Σαλπά Καλουζάκης
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  Καλαντζής Λάτσης Κούρτη Κολοφώτη

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ F 4 Α
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φουκόπουλος Τζίμης Σ Τσιρογιάννη Μίχας Α
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Φουκόπουλος Τζίμης Σ Δημητρακοπούλου Γαβρέλης

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 3
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  Φραγκιαδάκης Μέλης Τοβήλ Κουτσομήτρος
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΟΝΑ  Γερουλάνος Πέππας Ντεμελής Καραγκιουλές


ΤΡΙΤΗ 12.05.15


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 4Η 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Κουράντης Σταγιάνος Δημακοπούλου Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Φάκωνας Τζίμης Σ Δημητρακόπουλος Ναζίρη
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ Β. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Φουκόπουλος Καλαντζής Νικολαίδης Μηνάς


ΤΕΤΑΡΤΗ 13.05.15


TEΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.30  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 4Η
ΚΛ. ΝΈΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φάκωνας Τζίμης Σ Γιαννακοπούλου Ζερίτης Α
ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΑΟΝΑ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ Φουκόπουλος Σταγιάνος Ασλανίδης Πουλιάνας


ΣΑΒΒΑΤΟ 16-05-15


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 5Η
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Φουκόπουλος Σταγιάνος Αργύρη Τσιρογιάννη
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Γερουλάνος Πέππας Πολίτης Κ Πάλλας


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 5Η
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  21.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Φουκόπουλος Σταγιάνος Γαβρέλης Μίχας Α
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Φραγκιαδάκης Καλαντζής Νικολαίδης Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Λάτσης Πέππας Λαρόζα Ασλανίδης


ΚΥΡΙΑΚΗ 17.05.15


ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΑLL STAR GAME Τζίμης Σ Τζίμης Β Μίχας Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.15 MINI ALL STAR GAME              Φραγκιαδάκης Καλαντζής Ζερίτης Θ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.45 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ALL STAR GAME Φάκωνας Σταγιάνος Γιαννακοπούλου



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right