menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  4.5.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές σε Τρίτη 05 Μαίου και Τετάρτη 06 Μαίου για υπενθύμιση

Κοινοποίησέ το :

ΤΡΙΤΗ 05.05.15


ΠΑΙΔΕΣ Α PLAY OFF 3
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ Α) ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Μηνάς Χρηστίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π. ΦΑΛΗΡΟ (ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚΟΣ)  Tσαχάκης Φασόλης  Ζερίτης Θ. Γιαννακοπούλου

ΠΑΙΔΕΣ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Λάτσης Σταγιάνος Ντεμελής Καραγκιουλές
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΘΝΙΚΟΣ -ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Φραγκιαδάκης  Κουράντης Παπαντώνης Μοροχλιάδης
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Ζερίτης Α Ζερίτη Ε

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 2
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Πέππας Kαλαντζής  Μίχας Γ Λεουτσάκος
ΚΛ. ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Φουκόπουλος  Τζίμης Σ.  Αργύρη Γαβρέλης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Γερουλάνος Δραμεσιώτης   Λαρόζα Κουτσομήτρος

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Καλαϊτζάκης Μαυρέλης  Κατσίπης Μοσκόβης


ΤΕΤΑΡΤΗ 06.05.15


TEΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Γρίβα Τεφτίκης Σ Αυγουλάς Ασλανίδης


ΓΥΝΑΙΚΕΣ /PLAY OFF TEΛΙΚΟΙ 3 AN XΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  Ραχιώτης Σπυρόπουλος -Δημακοπούλου Κούρτη Γεωργακίου κομ. Τσίχλας 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Τοβήλ Κολοφώτη Λεουτσάκος


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 2
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φάκωνας Φουκόπουλος Νικολαίδης Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21..45 ΑΟΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.Λάτσης  Σταγιάνος Ορφανός Μηνάς







Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right