menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.4.15 από isaak

H τελευταία αγωνιστική στην Α΄ γυναικών Τα ζευγάρια των πλέϊ οφ

Κοινοποίησέ το :







ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 47-33

Δεκάλεπτα : 13-12 , 18-23 , 35-27 , 47-33
Διαιτητές: Αθανασόπουλος-Τηγάνης Ι.
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ ( Ρουμπελάκης - Τσομπάνος ): Βλάμη, Δροσωτάκη 4, Βροχίδου Σ. 1, Ευμορφοπούλου 14, Χατζηνικολάου 5, Ρουμπελάκη 5, Λαουλάκου 2, Καρανάσιου, Γουλουμή, Αμανατίδη 1, Παπαδοπούλου, Ανυφαντάκη Ε. 15(2).
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ( Τσαραπατσάνης - Παπαναστασίου ) Κωνσταντίνου 7, Πασχοπούλου 2, Σιδηροπούλου 2, Μανουρά 4, Τζέμη 10, Μούλτση 2, Καλάγια 4, Δημέλη 2, Μάνου.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 86-40 (45-26)

Διαιτητές : Σέλληνας Ελευθερίου
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π.(Αράπης): Γκριτζά 6, Λιβανού 2, Οικονομίδου 16(4), Μανουρά 2 , Αρχοντάκη 8 ,Παναγιωτίδου 2, Φακίρη , Ζεβαχιργιάν 19(5) , Παϊδα 4, Πούλη 9(1), Βράκα 18(2)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Χρυσοβελίδης , Νικάκης) : Καραβά 4, Ηλιάδη 6 , Ζαχαροπούλου Δ. 8, Καπενέκη 7(1) , Καρανίκου , Ψυλλάκη 15

ΠΑΝEΛEYΣINΙΑΚΟΣ - AIΞΩNH 38-47

Διαιτητές : Σταθόπουλος , Μητρόπουλος
Δεκάλεπτα: 7-12, 15-21,24-33,38-47
ΠANEΛEYΣINIAKOΣ(Καραχάλιος , Βαννού) : Tακίδη 6,Ξανθοπούλου,Kοκκίνη 2, Pεκουνιώτη ,Pαμαντάνη ,Kούρπα ,Πλαβούκου 11, Σαββουλίδου 3, Kουρτέση, Kουτσοδήμου ,Aλεξανδρίδου 12, Οικονομοπούλου 4
AIΞΩNH(Θεοδώρου): Γριμπαβιώτη 14,Ψαθά 9(3), Mπενέτου 2, Mαρίνου 3, Zαχριάδη 2,Bαζαίου ,Tσιμτσιλή 9(1),Γανέλη 4,Kόκκορη ,Δράκου, Mπερούκα 4(1), Mπράβου

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 43-53 (23-25)

Διαιτητές : Παπαζαχαρίας , Ιασωνίδης
Δεκάλεπτα : 08-11, 23-25, 34-40, 43-53
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας): Καρέλλα 12 , Τσίρμπα 6, Μουσούλη 3(1) , Μεταλλίδου , Σωτηροπούλου 6 , Θεοφίλου 11, Κίνα , Σταθάκη 3(1)
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. (Λειβάδης): Ποζιάδη Π. , Μεγαλαίμου 6, Σαλιάϊ 8 , Αθανασίου 10(2) , Τσέρου 17(1) , Ποζιάδη Δ. , Μπεράτη 1, Κώττη Κουταλιανού 8 Κρητικοπούλου 3(1) , Καρακασίδου 1




Τα ζευγάρια των ημιτελικών πλέϊ οφ


Προφ. Ηλίας -Φάρος Κερ.

Κυριακή 19.04 Καμίνια 19.00
Τετάρτη 22.04 Κερατσίνι 21.30
Αν χρειαστεί Κυριακή 26.04 Καμίνια 19.00 )

Φοίνικας Πειρ. -Ελευθερία Μοσχ.

Κυριακή 19.04 ΄Σαλπέας 18.30
Τετάρτη 22.04 Μοσχάτο 21.30
Αν χρειαστεί Κυριακή 26.04 Σαλπέας 18.30




Η τελευταία αγωνιστική του 2ου ομίλου


ΒΑΡΗ – ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 37-27(27-15)

Διαιτητής : Σάκκης
ΒΑΡΗ (Κωτσάκη) Μποκατούροβα ,Μπαλοπήτου,Καραμέτου Στ. 5,Μπιλάλη 4,Μέξη 4,Αδαμάκου 12(2),Κρίλη 4,Φειδά,Λιαλιούτη 3(1),Μπαρμπαλιά,Καρυδάκη 2,Καλύβα 2
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Λιαδάκης) Καλοβυρνά 5, Κοτσώνη 8, Τζαβαρή 4,Αλεξανδρόπουλου 4, Γιαννικάκη 6,Χαλατσιάδου

ΑΟΝΑ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 35-45 (17-25)

Διαιτητής : Φλώρος
ΑΟΝΑ (Θεοφανίδης): Καλούδη , Τσιακούλια 8 , Ναβάρο 1 , Μουρελάτου , Παπακωνσταντίνου Α. 8 , Σαχανίδου 9(3) , Αντωνιουδάκη 3 , Τζίνα 1, Ζαχαριάκη 5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Λαμπαδάριος) Σιτζάνη 9 Ιωάννου Μοσχονά 8 Τσαχάλη 14(3), Βασιλάτου, Γκανή , Καλαϊτζίδου , Φλεβαράκη 2, Χατζή 8 , Τσουμπρή 4

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 64-66(30-34)

Διαιτητής: Ιερωνυμάκης
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος): Καρπαθιωτάκη 6 Κοσμή 18(2), Χατζηδιάκου , Παντελακάκη 10 , Χριστοπούλου , Γρυλλάκη 4 ,Χατζηγεωργίου 12 , Μπαξεβάνη 4 Χόντα , Μαρσίντα 10
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ (Χατζηδάκης ) : Κορδαλή 6, Παυλινέρη 3 Οικονομοπούλου 4 Μαχλά 6 , Κρεμμύδα 23(1), Παπακωνσταντίνου 9, Τσουμπρή 2 , Αναγνωστοπούλου 4 Στεφανίδου 3 Κορρέ 6 Κομποχόλη Μποντούρογλου


Υπολείπεται ο αγώνας

Ατρόμητος -Προοδευτική Μεγ. Τρίτη 20.00 Κλ. Καμινίων




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right