menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.4.15 από isaak

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ : Η κλήρωση των μίνι αγοριών- παμπαίδων (Β΄ φάση) Παίδων και εφήβων της Γ ΄ (τελική φάση)



ΜΙΝΙ  ΑΓΟΡΙΑ                                     ΚΛΕΙΔ.
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                                                                          2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                                      3
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ  )                                         1
ΡΕΠΟ        
                                                                                4              

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ)                 2
Π ΦΑΛΗΡΟ (ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ )                                     3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ )                          1
ΡΕΠΟ                                                                                        4              

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ)           2                 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΚΛ. ΣΕΦ Β)                                              3
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ)                  1
ΡΕΠΟ                                                                                        4              

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ)                                 2
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ   (1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ)                                      3
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  (ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ)                1
ΡΕΠΟ                                                                                        4              

5ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  (ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ)                            2
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  (ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ)                     3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ.)          1
ΡΕΠΟ                                                                                        4              

6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ)                            2
ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ)            3
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β)                         1
ΡΕΠΟ                                                                                        4              

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 4 ΟΜΑΔΕΣ
1Η ΑΓΩΝ.
18/04/15
2Η ΑΓΩΝ.21/04/15
3Η ΑΓΩΝ. 25/04/15
1-4
3-1
1-2
2-3
4-2
3-4




1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΙΝΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-04-15
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –ΤΕΡΨΙΘΕΑ ,
 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΡΕΠΟ

ΤΡΙΤΗ 21-04-15
ΤΕΡΨΙΘΕΑ –ΚΑΣΤΕΛΛΑ ,
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-04-15
ΚΑΣΤΕΛΛΑ –ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ,
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΕΠΟ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΙΝΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-04-15
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ –Π. ΦΑΛΗΡΟ ,
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΡΕΠΟ

ΤΡΙΤΗ 21-04-15
Π. ΦΑΛΗΡΟ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-04-15
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ,
Π. ΦΑΛΗΡΟ ΡΕΠΟ

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΙΝΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-04-15
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ,
 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΡΕΠΟ

ΤΡΙΤΗ 21-04-15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ,
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-04-15
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. –ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ,
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΠΟ

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΙΝΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-04-15
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ,
 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΡΕΠΟ

ΤΡΙΤΗ 21-04-15
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ. ,
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-04-15
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ,
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΠΟ

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΙΝΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-04-15
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. –ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΛΙΘ. ,
 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΡΕΠΟ

ΤΡΙΤΗ 21-04-15
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ,
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-04-15
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ,
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΠΟ

6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΙΝΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-04-15
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ –ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ,
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΡΕΠΟ

ΤΡΙΤΗ 21-04-15
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ.
 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-04-15
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ,
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΡΕΠΟ




ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ                      ΚΛΕΙΔ.
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                                            3
ΒΑΡΗ                                                        2
ΠΟΡΦΥΡΑΣ                                              4
ΡΕΠΟ                                                         1              
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                3
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ                                     4
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                             2
ΡΕΠΟ                                                         1              
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ                              3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 4
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ                                        2
ΡΕΠΟ                                                         1              
4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ                                        3
ΑΠΣΕ ΑΜΦΙΑΛΗ                                    4
ΑΟΝΑ                                                         2
ΡΕΠΟ                                                         1              
5ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ                           3
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ                       4
ΑΕ ΡΕΝΤΗ                                               2
ΡΕΠΟ                                                         1              

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 4 ΟΜΑΔΕΣ
1Η ΑΓΩΝ.
22/04/15
2Η ΑΓΩΝ.26/04/15
3Η ΑΓΩΝ. 
 29/04/15
1-4
3-1
1-2
2-3
4-2
3-4


1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-04-15
ΒΑΡΗ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ,
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-04-15
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΒΑΡΗ ,
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΠΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ 29-04-15
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –ΠΟΡΦΥΡΑΣ ,
ΒΑΡΗ ΡΕΠΟ


2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-04-15
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ,
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-04-15
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ –ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. ,
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΡΕΠΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ 29-04-15
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ,
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΡΕΠΟ


3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-04-15
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ,
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-04-15
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ,
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΡΕΠΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ 29-04-15
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ,
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΡΕΠΟ


4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-04-15
ΑΟΝΑ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ,
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-04-15
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ –ΑΟΝΑ ,
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΠΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ 29-04-15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ,
ΑΟΝΑ ΡΕΠΟ


5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-04-15
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ,
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-04-15
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΑΕ ΡΕΝΤΗ ,
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΡΕΠΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ 29-04-15
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ,
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΡΕΠΟ




ΠΑΙΔΕΣ Γ                                           ΚΛΕΙΔ
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.                         ­­­­­­­­­­­­­­­________4_________
ΠΟΡΦΥΡΑΣ                                ________1_________
ΕΘΝΙΚΟΣ                                   ________2_________
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ                               ________5_________
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ               _______  3_________
ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ                                 _______  6__________


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ
1Η ΑΓΩΝ. 21/04/15
2Η ΑΓΩΝ.25/04/15
3Η ΑΓΩΝ.28/04/15
4Η ΑΓΩΝ.05/05/15
5Η ΑΓΩΝ.09/05/15
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3



1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΡΙΤΗ 21-04-15

ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΣΑΡΞ ,
ΕΘΝΙΚΟΣ –ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ,
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 25-04-15

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ,
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. –ΕΘΝΙΚΟΣ ,
ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΡΙΤΗ 28/04/15

ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ,
ΕΘΝΙΚΟΣ –ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ,
ΣΑΡΞ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΡΙΤΗ 05/05/15

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –ΠΟΡΦΥΡΑΣ ,
ΕΘΝΙΚΟΣ –ΣΑΡΞ ,
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. –ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-05-15

ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΕΘΝΙΚΟΣ ,
ΣΑΡΞ –ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ,
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ –ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ




ΕΦΗΒΟΙ Γ                            ΚΛΕΙΔ
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ                            _________1________
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ                      _________5________
ΠΕΡΑΜΑ                                     _________4________
ΠΟΡΦΥΡΑΣ                                 _________2________
ΕΣΠΕΡΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              ________6________
ΡΕΠΟ                                            _________3________
                               
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ

1Η ΑΓΩΝ.18/04/15
2Η ΑΓΩΝ. 21/04/15
3Η ΑΓΩΝ.25/04/15
4Η ΑΓΩΝ. 28/04/15
5Η ΑΓΩΝ. 02/05/15
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3


1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-04-15

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ,
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΤΕΡΨΙΘΕΑ ,
ΠΕΡΑΜΑ ΡΕΠΟ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΡΙΤΗ 21-04-15

ΤΕΡΨΙΘΕΑ –ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ,
ΠΕΡΑΜΑ –ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ,
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΡΕΠΟ


3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 25-04-15

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΠΕΡΑΜΑ ,
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. –ΤΕΡΨΙΘΕΑ ,
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΡΕΠΟ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΡΙΤΗ 28/04/15

ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ,
ΠΕΡΑΜΑ –ΤΕΡΨΙΘΕΑ ,
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΡΕΠΟ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-05-15

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ ,
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. – ΠΕΡΑΜΑ ,
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΕΠΟ




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right