menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.4.15 από isaak

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ : Η κλήρωση των μίνι αγοριών- παμπαίδων (Β΄ φάση) Παίδων και εφήβων της Γ ΄ (τελική φάση)



ΜΙΝΙ                                                                 ΚΛΕΙΔ.
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                                                                          2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                                      3
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ  )                                         1
ΡΕΠΟ        
                                                                                4              

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ)                 2
Π ΦΑΛΗΡΟ (ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ )                                     3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ )                          1
ΡΕΠΟ                                                                                        4              

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ)           2                 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΚΛ. ΣΕΦ Β)                                              3
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ)                  1
ΡΕΠΟ                                                                                        4              

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ)                                 2
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ   (1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ)                                      3
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  (ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ)                1
ΡΕΠΟ                                                                                        4              

5ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  (ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ)                            2
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  (ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ)                     3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ.)          1
ΡΕΠΟ                                                                                        4              

6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ)                            2
ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ)            3
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β)                         1
ΡΕΠΟ                                                                                        4              

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 4 ΟΜΑΔΕΣ
1Η ΑΓΩΝ.
18/04/15
2Η ΑΓΩΝ. 21/04/15
3Η ΑΓΩΝ. 25/04/15
1-4
3-1
1-2
2-3
4-2
3-4






ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ                      ΚΛΕΙΔ.
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                                            3
ΒΑΡΗ                                                        2
ΠΟΡΦΥΡΑΣ                                              4
ΡΕΠΟ                                                         1              
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                3
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ                                     4
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                             2
ΡΕΠΟ                                                         1              
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ                              3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 4
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ                                        2
ΡΕΠΟ                                                         1              
4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ                                        3
ΑΠΣΕ ΑΜΦΙΑΛΗ                                    4
ΑΟΝΑ                                                         2
ΡΕΠΟ                                                         1              
5ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ                           3
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ                       4
ΑΕ ΡΕΝΤΗ                                               2
ΡΕΠΟ                                                         1              

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 4 ΟΜΑΔΕΣ
1Η ΑΓΩΝ.
22/04/15
2Η ΑΓΩΝ. 26/04/15
3Η ΑΓΩΝ. 
 29/04/15
1-4
3-1
1-2
2-3
4-2
3-4


ΠΑΙΔΕΣ Γ                                           ΚΛΕΙΔ
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.                         ­­­­­­­­­­­­­­­________4_________
ΠΟΡΦΥΡΑΣ                                ________1_________
ΕΘΝΙΚΟΣ                                   ________2_________
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ                               ________5_________
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ               _______  3_________
ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ                                 _______  6__________


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ
1Η ΑΓΩΝ. 21/04/15
2Η ΑΓΩΝ. 25/04/15
3Η ΑΓΩΝ. 28/04/15
4Η ΑΓΩΝ. 05/05/15
5Η ΑΓΩΝ. 09/05/15
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3



ΕΦΗΒΟΙ Γ                            ΚΛΕΙΔ
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ                            _________1________
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ                      _________5________
ΠΕΡΑΜΑ                                     _________4________
ΠΟΡΦΥΡΑΣ                                 _________2________
ΕΣΠΕΡΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              ________6________
ΡΕΠΟ                                            _________3________
                               
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ

1Η ΑΓΩΝ. 18/04/15
2Η ΑΓΩΝ. 21/04/15
3Η ΑΓΩΝ. 25/04/15
4Η ΑΓΩΝ. 28/04/15
5Η ΑΓΩΝ. 02/05/15
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right