menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  24.4.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 26Η (ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :






ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.73-64(30-34)

Διαιτητές: Σταθόπουλος , Ιερωνυμάκης
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης): Παπαϊωάννου 13 , Στεφάνου 10(2) Παρμαξίδης 26(1), Μποουκουβάλας , Λιβάνιος , Λαγός , Κοσκινάς 8(2), Λάσκος 9(1) , Νερούτσος 3 Μαρούγκας 4, Ρομάί
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Φράγκος) : Πελιβανίδης , Φύτρος 4, Μανωλιάδης 8(2) , Παππάς 26(3) , Λιάκος 3, Κανινής 1, Σιούτης 10(1), Βλάχος Γ. , Μενιουδάκης , Βλάχος Ε. 2 Μακρυωνίτης 10

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 60-40 (30-21)

Διαιτητές: Ζαννίδης , Γκανής
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Ριζούλης Δημ. 2 (αποχώρησε από την ερνγό δράση μετά από 16 χρόνια) , Χατζηγώγος 2, Κορνιώτης 3, Κοντογιάννης 2, Πετς 12, Καμακάρης 8, Σταθόπουλος 7, Μαυρομάτης Παπαδημητρίου 17(3), Ρόζος 1, Λύρας 4
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Διολέτης,Μαρούγκας): Μπακογιάννης , Τηγάνης 6(2), Ντάφας , Πατάλας 2, Χρήστου 3, Δούκας 6, Παπανικολάου , Δασκαλάκης 2, Αρβανίτης 15(1), Κουρίλας 4(1), Λιώρης 2.

ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 74-71(34-25)

Διαιτητές : Παυλόπουλος Ανδ. , Τούσης
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος) : Ελενίτσας , Μπάκας , Ρούσης 4, Καμπούρης 23(4), Αλεξανδρόπουλος 9(2), Θεοδώρου 9(1), Φλέγκας 24, Κασβής , Αρμάος , Κακαράτζας 5(1), Φιλίππου, Παπανικολάου
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης Ιτζελέρ): Καρασούλος 3, Μαγγωνάκης 19(2), Κουτσαύτης 7(2), Ευστρατίου 8 , Λεβαδείτης 5 , Αγγελάκης 2, Παππάς 2 , Ρούμελης 21, Δεσπότης , Ζαραϊδώνης 6(1)

ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 60-65

Διαιτητές : Νικηφορίδης, Στρατηγάκης
Δεκάλεπτα 21-11, 33-26, 47-44, 60-65
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου-Μπέλλος) : Δημητρόπουλος 4, Σολδάτος Αν. , Σολδάτος Ι. 2, Νεδέλκος 7, Οικονόμου 10 (3), Γεωργούλης 8, Μιχαλόπουλος, Γεωργακίου Β., Κανιας 1, Ηλιάδης, Γεωργακίου Α. 22 (4), Ρουσουνέλος 6
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου) : Μαλτίδης 2, Σονίδης 9, Αλεξίου 2, Κραββαρίτης 28 (2), Βρυώνης 9 (2), Γκαφάαρ, Φελλάς 3 (1), Χατζηιωάννου, Νεόφυτος 10, Καππής 2, Γκαναβίας

ΓΛΥΦΑΔΑ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 52-43

Δεκάλεπτα: 8-15, 27-24, 39-32, 52-43
Διαιτητές :Πέτρου, Τηγάνης
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης): Τάγκαλος 9, Σέιφερ 5, Κατσιέρης 2, Καλάβριας 8, Γουλανδρής 3, Γκονουλού, Μακρυγιάννης 2, Τζημουράκας 2, Στεργίου 12(2), Λίππας 4, Μπενιαμίν 4, Λειβαδάς 1.
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Ρουμπελάκης): Μουστάκας 2, Μυσιρλής 4(1), Λεοντιάδης 5(1), Τριανταφύλλου 5(1), Ρίμπας, Βουρνάς 12(2), Μαυράκης 6, Μπαμπάκος 6, Ντάσκας Τ. 1, Μαρής 2.

ΤΑΤΑΥΛΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 59-65 (36-30)

Διαιτητές: Πηλοίδης - Φλώρος
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Καραγιάννης, Λημνίδης, Γιαχαλής 18(2), Μαστρογιάννης 4, Αντύπας 11(1), Κούρταλης 10, Χατζηδάκης 16, Σιταράς, Χαριτωνίδης
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.( Ζερβουλάκος): Λούκος 2, Μανίκας 4, Ταρανάς 2, Κουτρόπουλος 19(5), Κασσάνος 9, Αποστολάκης 12(1), Αδράμης 8(2), Χριστόπουλος 7(1), Παπαζαχαρίου 2, Δούβος

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 82-73

Διαιτητές: Μαυρέλης Κούλης Χ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης): Γκανής 19(3), Μιχαλακάκος 5, Εμμανουηλίδης , Κωνσταντίνου 12(2), Μηνόγιαννης 10(1), Γεραμάς 2, Μίζης 25, Κλούτσος 9(3), Πάντο.
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης , Νάννος 11(1), Δουνιάς 12, Καρασούλας 4, Τόμπρος Α. 12, Μπουρβάνης 23, Κούμενος 11(2),Καρατζόγλου










Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right