menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.4.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 25η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :


ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ + ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 67 50
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ + ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  77 86
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ + ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 51 57
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 75 68
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ  70 53
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ  64 57
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 85 56

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ 70-53(43-23)

Διαιτητές: Καλαϊτζάκης , Αργυρούδης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης 7(1) , Νάνος 14, Δουνιάς 10, Φουρίκης 2, Καρασούλας 2, Τόμπρος Α. 16, Μπουρβάνης 6, Τόμπρος Χ. , Μπούταλης , Κούμενος , Καρατζόγλου 13(3) , Βαμβακάς
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης): Παπαϊωάννου 7 , Λαγός 1, Παρμαξίδης , Καρράς 16(1) , Παραλής 6 , Λιβάνιος 4, Ρομάϊ , Κοσκινάς 2, Νερούτσος 4, Μαρούγκας 13

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 67-50(32-24)

Διαιτητές Πόντας Πηλοίδης
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης Ιτζελέρ): Μαγγωνάκης 18(3), Κουτσαύτης , Ευστρατίου 10(1) , Λεβαδείτης 13(3) , Αγγελάκης 2, Παππάς 1 , Ρούμελης 19, Θεολογίτης , Δεσπότης , Ζαραϊδώνης4 , Τσαμπανάκης
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Ριζούλης 2, Χατζηγώγος 5, Κοντογιάννης 4, Πετς 10, Καμακάρης 3, Σταθόπουλος 8(1), Παπαδημητρίου 4, Ρόζος 6(2), Λύρας 8(2)

H AEΣ Ελληνικού ανέβηκε στην Β΄ κατηγορία ανδρών 


ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΑΕ ΡΕΝΤΗ 85-56(42-28)

Διαιτητές: Τσάτσης Σέλληνας
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος) Γιαλαμάς 3, Μανίκας 2, Ταρανάς , Κουτρόπουλος 28(5) , Κατσάνος 6, Λούκος , Αποστολάκης 4, Αδράμης 12(2) , Ακρίβος, Χριστόπουλος 17(1) , Παπαζαχαρίου 6 , Δούβος 7
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου , Μπέλλος): Δημητρόπουλος 4, Σολδάτος Α., Σολδάτος Ι. 3, Νεδέλκος 11, Οικονόμου , Μιχαλόπουλος 3(1) , Γεωργακίου Β. 8, Κανιάς 4, Βασιλειάδης , Γεωργακίου Κ. 18(2) , Ρουσουνέλος 5(1)

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. –ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 77-86

Δεκάλεπτα: 22-20, 45-41, 60-65, 77-86
Διαιτητές: Χρηστίδης , Παπαδόπουλος
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου) : Παναγιωτόπουλος, Μαλτίδης 6, Σονίδης 3, Αλεξίου, Κραββαρίτης 23, Βρυώνης 12, Γκαφάαρ 10, Φελλάς, Καναρίδης, Νεόφυτος 15, Καππής 7 (1), Ρουμελιώτης 1
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος) : Ελενίτσας, Μπάκας 7, Ρούσης 2, Καμπούρης 37, Αλεξανδρόπουλος 13 (2), Θεοδώρου 7, Φλέγκας 11, Κασβής 6, Παπανικολάου, Κακαράτζας 3 (1), Φιλίππου, Καλύμνιος

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 75-68

Διαιτητές : Μανουσόπουλος, Μητρόπουλος
Δεκάλεπτα: 27-19, 38-41, 48-51, 75-68
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Ρουμπελάκης): Μουστάκας, Μυσιρλής 6(2), Λεοντιάδης 14(4), Τριανταφύλλου 12, Βουρνάς 11(2), Μαυράκης 25, Μπαμπάκος 5, Ντάσκας Τ. 2, Ντάσκας Φ..
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης): Γκανής, Μιχαλακάκος 6, Εμμανουηλίδης, Κωνσταντίνου 26(3), Μηνόγιαννης 16(2), Μπρούτσος, Γεραμάς 3, Μίζης 14, Κλούτσος 3(1), Καραντζής, Πάντο.

Νίκησε αλλά δεν έμεινε στην Γ΄ ο Προφ. Ηλίας 



ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.- ΤΑΤΑΥΛΑ 64-57(33-29)

Διαιτητές: Παπαζαχαρίας , Ελευθερρίου
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Φράγκος) : Πελιβανίδης 17(4), Φύτρος 5, Μανωλιάδης 16(1) Λόης 2 , Παππάς 10(1) , Λιάκος 2, Κανινής 2, Σιούτης 5, Βλάχος Γ. 5(1) , Μακρυωνίτης
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) : Καραγιάνης 25, Λημνίδης 8(2) , Γιαχαλής , Μαστρογιάννης 2, Αντύπας 2 , Κούρταλης 6, Χατζηδάκης 6, Σιταράς 4, Χαριτωνίδης 4

ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΓΛΥΦΑΔΑ 51-57 (26-31)

Διαιτητές: Κοτσώνης , Μαυρέλης
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Διολέτης, Μαρούγκας): Μπακογιάννης 3(1), Τηγάνης 7(2), Ντάφας 2, Πατάλας 8(1), Χρήστου 2, Παπαχριστοδούλου, Δούκας 5, Παπανικολάου 2, Δασκαλάκης 7, Αρβανίτης 9(1), Κουριλάς, Πιώρης 5(1).
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 17, Σέιφερ 3(1), Κατσιέρης 3, Γουλανδρής 1, Γκονουλλού 3(1), Μακρυγιάννης 6, Τερτίκας 7, Σερελέας, Στεργίου, Λίππας 13(1), Μπενιαμίν 4, Λειβαδάς.



Bαθμολογία




Επόμενη αγωνιστική




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right