menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.4.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από 23 Απριλίου μέχρι 30 Απριλίου

Κοινοποίησέ το :
ΠΕΜΠΤΗ 23.04.15
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ  Καπούτσης Ασλανίδης Τοβήλ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Κοτσώνης Ταχμαζίδου  Κούρτη Πουλιάνας Μηνάς 
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓ. 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Παπαδάτος Μοσκόβης Κουτσομήτρος 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Ντεμελής Κατσίπης Σαλταγιάννης 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαζόνγκα Κούλης Χ. Γαβρέλης Ζερίτης Θ. Ζερίτη Ε. 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ιερωνυμάκης Σαράντου  Μούλτση Κοντοθανάσης Καλουζάκης 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24.04.15
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παυλόπουλος Ανδ. Τούσης Δημήτρουλα Μίχας Α.  Αργύρη 
ΝΈΟ Κ, ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Νικηφορίδης Στρατηγάκης Τοβήλ Καρούμπης Γεωργόπουλος 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ζαννίδης Γκανής Ι.  Γιαννακοπούλου Δημητρακοπούλου Αυγουλάς 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Πέτρου Τηγάνης Ι. Ναζίρη Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε. 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Μαυρέλης Κούλης Χ. Ντεμελής Καραγκιουλές Ασλανίδης  
ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.30 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Σταθόπουλος Ιερωνυμάκης  Κουτσομήτρος Μοσκόβης Μίχας Γ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΆ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Πηλοίδης Λ. Φλώρος Νικολαίδης Δάνδολος  Ζερίτης Θ. 


ΣΑΒΒΑΤΟ 25.04.15

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΥΔΚΝΑ Ζωγράφος
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Δραμεσιώτης Πασχοπούλου
ΚΛ. ΣΕΦ 15.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Τζίμης Σ Κούρτη
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Φιλίππου Λέκου
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Φουκόπουλος Καπούτσης
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Πέππας Τοβήλ 

ΕΦΗΒΟΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Αναστασίου ΑντωνίουΔημητρακόπουλος, Δημητρακοπούλου 

ΕΦΗΒΟΙ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ    3Η ΑΓΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΣΥΔΚΝΑ Φάκωνας Δάνδολος Τσιρογιάννη 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Κουράντης Σταγιάνος Δημακοπούλου Κοντοθανάσης

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 2Η ΑΓΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 16.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Σταγιάνος Γερουλάνος Χριστοδούλου Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΘΝΙΚΟΣ Φάκωνας Τζίμης Σ Ζερίτης Θ Δημήτρουλα
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Μέλης Γερουλάνος Παπασαρή Λέκου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ B 1 Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ B 1 Τζίμης Β Χρηστίδης
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ B 1 ΣΥΔΚΝΑ Μίχας Α
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ B 1 ΣΥΔΚΝΑ Κολοφώτη
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 17.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΟΡΦΥΡΑΣ B 2 Αϊβαλιώτης Μούλτση
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ B 2 ΣΥΔΚΝΑ Μούλτση
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 16.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. B 2 ΣΥΔΚΝΑ Κολοφώτη 
2Ο ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ B 2 Φιλίππου Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ B 2 Γερουλάνος Γεωργακίου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 18.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ A Δραμεσιώτης Μοροχλιάδης


ΚΥΡΙΑΚΗ 26.04.15

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 12.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Β ΑΝΔ Ραχιώτης Ουσταμπασίδης Καλογεράκος Χριστοδούλου Κολοφώτη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Β ΑΝΔ  Σιώκας , Αντωνιάδης  Γεωργακίου Τοβήλ Κούρτη
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓ. 12.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β ΑΝΔ Λαζαρίδης Αθανασόπουλος , Μοσκόβης Πάλλας Λαρόζα
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Β ΑΝΔAργυρούδης  Καλογριάς 
λΑυγουλάς Κοντοθανάσης Δακορώνης

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Παυλόπουλος Α. Κονταράτος ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ, ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΒΑΡΗ Γερουλάνος Κουράντης Μοροχλιάδης
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ- ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Σταγιάνος Δραμεσιώτης Παπασαρή
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Τζίμης ΣΔραμεσιώτης Μίχας Α
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΑΟΝΑ Φουκόπουλος Φραγκιαδάκης Μηνάς Κούρτη
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Πέππας ΓερουλάνοςΠαπαδάτος

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΣΥΔΚΝΑ Αργύρη
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Α Φουκόπουλος Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Α Πέππας Παπαδάτος
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 13.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Β 1 Φραγκιαδάκης Νικολαίδης
ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΘΕΟΜ) 12.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Β 1 Τζίμης Σ Τσιρογιάννη Ζερίτης Α.
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ, ΔΗΜ ΙΙ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Β 1 Τζίμης Β Ζωγράφος
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β 1 Φιλίππου Σαλπά
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ Β 2 Σταγιάνος Πολίτης Κ
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Β 2 Φιλίππου Ασλανίδης
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 15.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β 2 Δραμεσιώτης Κατσίπης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Β 2 Δραμεσιώτης Λεουτσάκος
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Β 2 Πέππας Κουτσομήτρος


ΤΡΙΤΗ 28.04.15

ΠΑΙΔΕΣ Α PLAY OFF 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ Α) Πόντας Θεοδωρόπουλος Χρηστίδης Αργύρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π. ΦΑΛΗΡΟ (ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚΟΣ) Τσαρούχα Τηγάνης Ι Κούρτη Τσιρογιάννη

ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 4Η ΑΓΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Λάτσης Γερουλάνος  Πάλλας Λαρόζα
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ Πουλιάνας Καρούμπης

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 3Η  ΑΓΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Κουράντης  Τζίμης Σ Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Φραγκιαδάκης  Σταγιάνος Μίχας Γ. Σαλταγιάννη 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Φάκωνας Φουκόπουλος  Δημήτρουλα Γαβρέλης

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Πέππας Φιλίππου Μοσκόβης


ΤΕΤΑΡΤΗ 29.04.15


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Κουράντης Τζίμης Β Ζερίτης Θ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Φάκωνας Σταγιάνος Μίχας Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Φραγκιαδάκης Τζίμης Σ Γιαννακοπούλου Τσιρογιάννη
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 19.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γερουλάνος Λάτσης Σαλταγιάννη

ΓΥΝΑΙΚΕΣ /PLAY OFF TEΛΙΚΟΙ
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.- ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Γρίβα Τσαχάκης  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00  ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.    Χρηστίδης Ηλίας Δελαγραμμάτικας  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΠΕΜΠΤΗ 30.04.15

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Τσαχάκης Πλιάκας Δημακοπούλου Μούλτση Γεωργουλάκος
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Πόντας Λυράς  Πουλιάνας Πασχοπούλου Νικολαίδης
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Τηγάνης Γ. Κατσιμάρδος  Δάνδολος Δημήτρουλα Δημητρακοπούλου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-  ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σιώκας, Κοτσώνης Τοβήλ Πολίτης Κ Καρουμπής
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Αναστασίου Κονταράτος  Κουτσομήτρος Ντεμελής Καραγκιουλές
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45 BOΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Καρακωνσταντόπουλος Αντωνιάδης  Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. Τσάτσης Σπυρόπουλος ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right