menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.4.15 από isaak

Οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι των αγώνων από Πέμπτη 02-04-15 μέχρι Παρασκευή 17-04-15

Κοινοποίησέ το :



ΠΕΜΠΤΗ 02-04-15
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Γιακείμη Ιασωνίδης Τοβήλ Δημακοπούλου Χριστοδούλου ΚΟΜ. ΝΑΚΟΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Αντωνιάδης Βουγιουκλάκης Σαλπά Καραγκιουλές Λαρόζα
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Μαγγωνάκης Σέλληνας Χρηστίδης Καλογεράκος Κούρτη ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Μαυρέλης Αγγελής Αργ Χατζηπαρασκευά Σαλταγιάννη Λεουτσάκος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Μαραβέλιας Σταθόπουλος Αυγουλάς  Κολοφώτη Παπαντώνης
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Αναστασίου Δελαγραμμμάτικας Γιαννακοπούλου Ζωγράφος Τσιρογιάννη ΚΟΜ. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 

ΝΕΑΝΙΔΕΣ 2ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Φασόλης Τεφτίκης Κ.  Ζερίτης Θ. Δημητρακόπουλος  

ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF 
KΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Τσαχάκης Τσολάκος Ασλανίδης Μοροχλιάδης Νικολαίδης  ΚΟΜ. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03-04-15
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παπαφωτίου Σέλληνας Ναζίρη Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Κουτσόπουλος Πηλοίδης Λ.  Δημητρακοπούλου Αργύρη Αυγουλάς
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Τηγάνης Γ Κούλης Χαρ Παπαντώνης Δημητρακόπουλος Μηνάς 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ Πούλιος Γκανής Αντ Πασχοπούλου Καραγκιουλές Μούλτση
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Παυλόπουλος Ηλ Μαυρομανωλάκης Παπαδάτος Πάλλας Μοσκόβης
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Αργυρούδης Κοτσώνης Δημήτρουλα Νικολαίδης Καπούτσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Παυλόπουλος Ανδ Παπαζαχαρίας Καρουμπής Ντεμελής Παπασαρή

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF HMITEΛIKOI 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 (Π) ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Σκούτας Τσαχάκης   Λεουτσάκος Πουλιάνας Σαλπά  ΚΟΜ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.15(Ε)  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Θεονάς Θεοδωρόπουλος  Κούρτη Δημακοπούλου Λέκου    ΚΟΜ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ  21.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν,. ΣΜ. Φραγκιαδάκης  Μοροχλιάδης 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚουράντηςΛαρόζα 

ΣΑΒΒΑΤΟ 04-04-15
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 08.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΣΥΔKNA Δάνδολος
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 18.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β- ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. Τζίμης Σ Δάνδολος

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ.. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τζίμης Β Πασχοπούλου
ΑΝ ΑΓ ΔΗΜ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 17.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔραμεσιώτηςΤσιρογιάννη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Σταγιάνος Κούρτη
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 17.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Αίβαλιώτης Δημακοπούλου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Φιλίππου Σαλταγιάννη
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Δραμεσιώτης Λέκου
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 13.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Φραγκιαδάκης Μούλτση
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Δραμεσιώτης Πασχοπούλου

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Στουραϊτης Μπακομήτρου
ΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Φραγκιαδάκης Λέκου
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κουράντης  Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΙΟΓΕΝΗΣ Γερουλάνος Αυγουλάς
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Φιλίππου Κούρτη
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Τζίμης Σ Μίχας Α
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τζίμης Σ Μίχας Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.00 ΒΑΡΗ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Μέλης Ζερίτης Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Μέλης Ζερίτης Α
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Μέλης ΣΥΚΚΝΑ 


  ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Κωνσταντάτος Κολοφώτη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κωνσταντάτος Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Αναστασόπουλος Αυγουλάς
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Αναστασόπουλος Καρουμπής
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Ταχμαζίδου Καπούτσης
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Τούσης Μοροχλιάδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γκουντέλια Αργύρη
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.00 ΑΟΝΑ Π ΦΑΛΗΡΟ Βλάχος Γαβρέλης
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 16.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ευαγγελίδης Χρηστίδης
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 10.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ευαγγελίδης Νικολαίδης
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΙΛΩΝΑΣ Μαίτου Ζερίτης Θ.
ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (ΣΚΕΠ) 17.00 ΣΑΡΞ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Διονυσάτος Ζερίτης Θ.
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΑΡΗ Τζίκας Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Μαίτου Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 18.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βλάχος Γαβρέλης
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Βλάχος Δημητρακοπούλου

ΝΕΑΝΙΔΕΣ 
 ΜΙΚΡΟΣ. ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Δελαγραμμάτικας Ελευθερίου Τσιρογιάννη ΣΥΚΚΝΑ

ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 3ΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Λαζόνγκα Πηλοίδης Λ. ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΙΔ 4 Γερουλάνος Πέππας Μοσκόβης Παπαδάτος
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑIΔ 5 Σταγιάνος Πέππας   Πάλλας Πάσσαρη

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΦ 3 Γερουλάνος Πέππας Μοσκόβης Παπαδάτος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑ ΕΦ 2 Μέλης Φουκόπουλος Λεουτσάκος Ντεμελής
ΚΥΡΙΑΚΗ 05-04-15
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δραμεσιώτης Νικολαίδης
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ Πέππας Μούλτση
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Φραγκιαδάκης Δημητρακοπούλου
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 13.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΝΙΑΚΟΣ Φουκόπουλος Νικολαίδης
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Κουράντης Μοροχλιάδης
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Τζίμης Σ Αργύρη
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 16.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Δραμεσιώτης Μηνάς
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ Γερουλάνος Αυγουλάς
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Πέππας Λεουτσάκος
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Φιλίππου Λεουτσάκος
2Ο ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Φιλίππου  Παπαδάτος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Λάτσης Γεωργουλάκος

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 10.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Γερουλάνος  Πάλλας
ΚΛ. ΣΕΦ Β 11.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Κουράντης Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 09.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΥΔΚΝΑ Γαβρέλης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 10.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΥΔΚΝΑ Γαβρέλης
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Τζίμης Β Ζερίτης Θ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 11.15 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Τζίμης Β Ζερίτης Θ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ταχμαζίδου Ντεμελής
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ταχμαζίδου Σαλταγιάννη
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Κωνσταντάτος Πάλλας
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Κωνσταντάτος Πάλλας
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κωσταντάτος  Κολοφώτη
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 16.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Μαϊτού  Λέκου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Μπουλινάκης  Γεωργουλάκος
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ευαγγελίδης Λέκου
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 15.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ευαγγελίδης Καπούτσης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 19.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΟΝΑ Βλάχος Μηνάς
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ Μαϊτού Καπούτσης
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ- ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Τερζής Αργύρη
ΝΈΟ ΚΛ..ΒΑΡΗΣ 12.00 ΒΑΡΗ -ΣΑΡΞ Βλάχος Ζερίτη Ε
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 14.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Τερζής Δημήτρουλα
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Γαραντζιώτης Μίχας Α
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Γαραντζιώτης Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛIΑΓΜΕΝΗ- ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Σπυράκος Ζερίτης Α

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Αθανασόπουλος Τηγάνης Ι Πουλιάνας Κούρτη Κατσίπης
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 16.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Σέλληνας Ελευθερίου Χριστοιδούλου Δημακοπούλου Τοβήλ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Σταθόπουλος Μητρόπουλος Παπαδάτος Βαρνακιώτης Χαϊμαλάς
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Παπαζαχαρίας  Ιασωνίδης Κούρτη Κολοφώτη Καλουζάκης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝ ΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Ιερωνυμάκης Μπαρμπαγιάννη καλουζάκης Σακορώνης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 13.30 ΒΑΡΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Σάκκης Ναζίρη Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Φλώρος Φινοπούλου Γιαννακοπούλου Τσιρογιάννη

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Παπαδόπουλος Χ Καταγάς Χριστοδούλου Δημακοπούλου Τοβήλ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Δελαγραμμάτικας Τεφτίκης Κ.  Μοροχλιάδης Ασλανίδης Πουλιάνας
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Σταθόπουλος Χατζηκυριάκος Πουλιάνας Κατσίπης Δακορώνης

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Τηγάνης Γ Κούλης Χ Ναζίρη Πρέκας Α. Μίχας Α

Α΄ ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ ΔΕΝ ΘΑ  ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ  Χρηστίδης Π. Μαγκουνής  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π Λάτσης Κουράντης  Παπασαρή Λαρόζα
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 18.00 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π Φάκωνας Τζίμης Σ Χρηστίδης Παπακωνσταντίνου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Π Λάτσης Φραγκιαδάκης Δακορώνης Καλουζάκης
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε Γερουλάνος Αϊβαλιώτης Ντεμελής Αυγουλάς
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Πέππας Κουράντης Παπασαρή Λαροζα

ΔΕΥΤΕΡΑ 06-04-15
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΙΛΩΝΑΣ Καλαϊτζάκης Φασόλης Γεωργουλάκος Λαρόζα Παπαδάτος
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Μαγκουνής Σπυρόπουλος Δημήτρουλα Καπούτσης Αργύρη
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ραχιώτης Λυράς Μοροχλιάδης Χριστοδούλου Ντεμελής
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κορομηλάς Μαγκλογιάννης ΖερίτηςΑ Νικολαίδης Μίχας Α. - κομ. Παλάτος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.30 ΑΟΝΑ ΕΣΠΕΡΟΣ Πόντας Στρέμπας Τσιρογιάννη Πουλιανάς Ζερίτης Θ κομ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 20.30 ΠΕΡΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Σκούτας Τσαχάκης Πασχοπούλου Μηνάς Γιαννακοπούλου
Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Σιώκας Φραγκούλη Πάλλας Παπασαρή Τοβήλ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Παπαδόπουλος Χ Κουτσόπουλος Καπούτσης Καραγκιουλές Μίχας Γ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΒΑΡΗ Αυγερινός Ελευθερίου Σαλταγιάννη Σαλπά Δημακοπούλου
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Σιαμίδης Τούσης Τρίμη Κολοφώτη Καλουζάκης
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΜ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Σταθόπουλος Ιερωνυμάκης Μούλτση Λεουτσάκος Πριλίγκου
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΡOΒΛΕΠΤΟΙ Καφαντάρης Σαράντου Κατσίπης Δακορώνης Μαυρομανωλάκης
Α΄ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΣΕΔΚΑ Παπαφωτίου ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΤΡΙΤΗ 07-04-15
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Αϊβαλιώτης  Σαλπά Καρουμπής Κολοφώτη

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φάκωνας Σταγιάνος Μοροχλιάδης Μηνάς
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΑ ΠΑΙΔ Φραγκιαδάκης Σταγιάνος Αργύρη Ασλανίδης


Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 08-04-15
Β΄  ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ (2)
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 



Μ. ΠΕΜΠΤΗ 09-04-15
ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ  ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ (3) 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
-------------------------------------------------------------------------
ΠΕΜΠΤΗ 16-04-15
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Καρουμπής Καραγκιουλές Ντεμελής
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Ναζίρη Ζερίτης Θ. Μίχας Α
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Σαλπά Καλουζάκης Ασλανίδης
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Λαρόζα Κατσίπης Γεωργουλάκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Ζερίτης Α. Ζερίτη Ε Δημητρακοπούλου
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Πουλιανάς Νικολαίδης Μηνάς

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17-04-15
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Αυγουλάς Γιαννακοπούλου Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Μούλτση Πασχοπούλου Κούρτη
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Μοσκόβης Πάλλας Μίχας Γ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙΣ ΠΕΙΡ. ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Τοβήλ Δημακοπούλου Χριστοδούλου
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Παπασαρή Γεωργουλάκος Πολίτης Κ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΣΗ ΑΡΓ ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Αυγουλάς Αργύρη Δημήτρουλα
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Ναζίρη Μίχας Α Δημητρακόπουλος





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right