menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  28.3.15 από isaak

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF

Κοινοποίησέ το :



ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟΝΑ 60-21

Δεκάλεπτα : 14-04, 33-13, 46-17, 60-21
Διαιτητές : Ουσταμπασίδης Ορφανός
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Κουκουζέλης): Δόνα 4, Στεφανίδου 8, Κριτσιδήμα 2 , Σκορδά Ν. 2 , Χατζηλεοντή 6 , Σταυροπούλου 10(1) , Βασιλακοπούλου 6, Τζινλή 8, Παπαδημητρίου , Σκορδά Β. 8, Κομποχόλη 3 , Σακοράφα 3(1)
ΑΟΝΑ (Σαχανίδου, Ζαχαριάκη): Κουκουλιτάκη , Ντούπη , Χριστοπούλου , Παπακωνσταντίνου Α. 11, Παπακωνσταντίνου Δ. 2, Καλούδη , Μήτα , Θεοφανίδη 3, Τζίνα 2, Σιούτη



ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 77-13

Διαιτητές: Μαγγωνάκης , Σπυρόπουλος
Δεκάλεπτα : 24-06, 41-06, 61-08, 77-13
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Παναγιωτόπουλος) : Τζανετάτου 10 , Τσιμπίδη 12 , Λαμπράκη Μ. 8, Κάραλη 4, Κόκαλη 2, Λάμπρου 2, Βούλγαρη 4, Λαμπράκη Δ. 2, Παναγιωτοπούλου 9, Γασπαράτου 10, Ξυδά 2, Μυλωνάκη 12
ΑΛΦΑ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου, Μανουκιάν): Γαργαλάκου, Σπάθα, Πιτόγλου Ν. 2, Τριανταφύλλου 4, Μανωλά , Παναγοπούλου, Μανουκιάν , Τζίντζι, Ζόρλου 2, Τζαβάρα 5, Πιτόγλου Μ., Αβράμη.



ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. 67-16

Διαιτητές : Λυράς Φλώρος
Δεκάλεπτα :23-02, 37-5 , 59-11, 67-16
ΠPΩTEAΣ ΒΟΥΛΑΣ (Tζούνας ): Aμπντελφατάχ,Δημητρακοπούλου 7(1),Tσιχλάκη 8,Xατζηβασιλείου 7, Kοντοθανάση 3,Σελπέρα 2,Παυλινέρη 2,Nάκου 4,Aναστασοπούλου X 5,Kορρέ 13, Aναστασοπούλου Μ 10
OΛYMΠIAKOΣ(Kότσιφα ):Συγγρού 3, Mπουνοιύρη , Γιαννέλη Γεωργακοπούλου, Mπαρδούνια, Aθανασίου Kαλαφάτη ,Kοντιζά 6,Xρυσανθάκη 3,Xονδροπούλου 2,Kομματά , Λυμπέρη 2


Π. ΦΑΛΗΡΟ – ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 39-75(22-38)

Διαιτητές: Τηγάνης-Χατζηκυριάκος
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Καλυβιανάκης-Γκιουλέας): Κομνηνού 11,Μαχλά ,Σχουλή 6, Χαζάν2,Χατζημιχάλογλου , Αριστοβούλου 2, Ξηνταβελώνη 2,Γκίλια 5(1),Λοίζου 11
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. (Ποτόσογλου):Τσάνη 5(1), Καρακασίδου 18,Ποζιάδη 2,Καραφυλλάκη , Φύκια , Τζιλιάνου 4, Κοντραφούρη 29,Κιαούλια Μαλ 2,Γαβαλά 7,Μπιτζίλου 8, Δαφνάκη ,Κιαούλια Μαρ.



H ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(31/03): 
31/03/15 21.30 ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
31/03/15 19.30 ΚΛ ΣΕΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
31/03/15 20.00 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
31/03/15 21.30 ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π ΦΑΛΗΡΟ





Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right