menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.3.15 από isaak

Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :






1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ


ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ 54-62 (21-34)

Διαιτητές : Ελευθερίου Πηλοίδης Λ.
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας): Δημητράκου , Καρέλλα 6, Τσίρμπα 17(1) , Μουσούλη 12(2) , Καλογερογιάννη , Βορλόκα , Μεταμίδου , Σωτηροπούλου 4, Θεοφίλου 3, Κίνα 6 Σταθάκη 2, Κωστοπούλου 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ,. ΔΗΜ . (Χρυσοβελίδης , Νικάκης): Παναγιωτονάκου 11(1) , Ζούπα , Μπρέλλου 13, Γιαπαλάκη , Ηλιάδη , Μωυσιάδου 10, Ζαχαροπούλου Δ 4, Καρρά 10Καπενέκη , Καραβά 2 Ψυλλάκη 12


ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 45-50 (26-27)

Διαιτητές Γκότσης Σκορδίλης
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Καραχάλιος , Βαννού): Τακίδη 4 , Ξανθοπούλου 2 , Κοκκίνη 3(1), Πλαβούκου 13 , Κουτσοδήμου 7(1) , Σαββουλίδου 10 , Αλεξανδρίδου 4
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Τσαραπατσάνης , Παπαναστασίου): Κωνσταντίνου 17(2) , Πασχοπούλου ,Σιδηροπούλου 6, Μανουρά 12 , Τζέμη , Μούλτση 5(1) , Καλάγια 10, Δημέλη , Μαυρίδου , Μάνου

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.- ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ . 62-58(31-31)

Διαιτητές: Καλαϊτζάκης Τσουραπάς
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης): Γκριτζά 21(2), Λιβανού 14, Οικονομίδου 8(1) , Φωτεινοπούλου , Μανουρά , Αρχοντάκη 6 , Πούλη , Βράκα 13(1)
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. (Λειβάδης , Ποτόσογλου): Αράμπαλη 7 , Μεγαλαίμου 4, Σαλιάϊ 14(2) Αθανασίου 6(2) , Νεαρχάκου 7(1), Τσέρου 20, Κουταλιανού

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ – ΑΙΞΩΝΗ 52-28(32-13)

Διαιτητές : Ρουμελιώτης Πέτρου
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Ρουμπελάκης , Τσομπάνος) : Βλάμη 7 Χατζηνικολάου 11 , Βροχίδου Σ. , Σπύρη , Ρουμπελάκη 12(2) Λαουλάκου 12(2) , Καρανάσιου 2, Γουλόυμή 2, Αμανατίδη 6 , Παπαδοπούλου , Ανυφαντάκη Ε.
ΑΙΞΩΝΗ (Θεοδώρου): Γριμπαβιώτη 6 Ψαθά 9(3) Ζαχαριάδη , Κόττου 3, Βαζαίου , Τσιμτσιλή 2, Γανέλη 1, Τσιρλιγγάμνη 3, Δράκου , Μπερούκα 4





Bαθμολογία





Επόμενη αγωνιστική




2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ


ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 49-45 (25-26)

Δεκάλεπτα: 12-16, 25-26, 34-34, 49-45
Διαιτητές: Βλάχος
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ (Κωτσάκη) : Κρεουζή , Μποκατούροβα 4 , Φειδά, Μπιλάλη 11, Μέξη 1, Αδαμάκου 7(1), Κρίλη 14, Καραμέτου Χρ.-Ε. 2, Καραμέτου Στ. 8, Καρυδάκη 2.
ATPOMHTOΣ(Λαμπαδάριος ): Ιωάννου, Μαρτσάκη, Καλογεράκου 2, Tσαχάλη 12(3), Σιτζάνη 8, Γκάνη, Xασάν-Καλαϊτζίδου 2, Φλεβαράκη 6, Xατζή 6, Tσουμπρή 9.

ΑΟΝΑ - ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 50-60(34-31)

Διαιτητής : Τερζής
ΑΟΝΑ (Θεοφανίδης): Μήτα , Τσιακούλια 10, Ναβάρο 9 , Μουρελάτου , Παπακωνσταντίνου Α. 4, Παπακωνσταντίνου Δ. , Σαχανίδου 23 (6), Αντωνιουδάκη, Ντούμπη , Γεροβασίλη , Ζαχαριάκη 4
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ (Χατζηδάκης): Κορδαλή 5(1), Τσιμπίδη 5, Κριτσιδήμα 1, Μαχλά 11(2) Στεφανίδου 8 , Λαμπράκη 14, Νικολαίδου 2, Κόκκαλη 6(2), Παναγιωτοπούλου 4Κοντοθανάση 2, Μποντούρογλου 2, Τζαβάρα



ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 54-31 (25-15)

Διαιτητής : Τούσης
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος, Κλαδούχου): Καρπαθιωτάκη 2 Κοσμή 7(1) , Χατζηδιάκου 4, Παντελακάκη 10, Λέκα 2, Χριστοπούλου 6 Γρυλλάκη 5 Χατζηγεωργίου 9 Μπαξεβάνη Χοντάϊ 4 Μαρσίντα 5(1)

ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Λιαδάκης): Τζέλα Καλοβυρνά , Κοτσώνη 14(2) ,Τζαβαρή 8 , Αλερξανδροπούλου 4, Γιαννικάκη 2, Χαλατσιάδου , Ακριβού Λιάσκου 3




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right