menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  24.3.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από Τετάρτη 25 Μαρτίου μέχρι Παρασκευή 3 Απριλίου

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από Τετάρτη 25 Μαρτίου μέχρι και την Παρασκευή 3 Απριλίου 2015
ΤΕΤΑΡΤΗ 25-03-15
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ -ΑΟΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΠΕΜΠΤΗ 26-03-15
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Σέλληνας Καφαντάρης Χατζηπαρασκευά Πολίτης Κ.  Κατσίπη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Καλογριάς .Γκανής Αντ. .Καρουμπής Γεωργουλάκος Κουτσομήτρος 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κάρδαρης Σιδερής Νικολαίδης Μοροχλιάδης Δημητρακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Τηγάνης Γ Πέτρου Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Ναζίρη
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Λυράς Τσουραπάς Καπούτσης Παπαντώνης Μούλτση
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. Παπαδόπουλος Χ Καταγάς Πασχοπούλου Δημακοπούλου Γεωργακίου

ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Σταγιάνος Κουράντης Μίχας Α Αργύρη
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β΄ 15.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φιλίππου ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ (ΠΡΟΣΟΧΗ)
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Γερουλάνος  Παπασαρή

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-03-15
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ Καλογερόπουλος Φ Ελευθερίου Ζωγράφος Γιαννακοπούλου Τσιρογιάννη
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Κοτσώνης Μανουσόπουλος  Μπάλλας Καπούτσης Νικολαίδης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ  Φλώρος Μαυρομανωλάκης  Τοβήλ Ασλανίδης Χριστοδούλου
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Τσάτσης Παπαδόπουλος Χ Χατζηπαρασκευά Πάλλας Ντεμελής
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Σταθόπουλος Στρατηγάκης Λαρόζα Γεωργουλάκος Δημακοπούλου
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Παπαφωτίου Μητρόπουλος Πολίτης Κ Καλουζάκης Κοντοθανάσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Αντωνόπουλος Πέτρου Δάνδολος  Γαβρέλης Δημητρακόπουλος
ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF HΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΠΡΟΣΟΧΗ)
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. Φάκωνας Σταγιάνος -Κούρτη Μούλτση 


ΣΑΒΒΑΤΟ 28-03-15
ΜΙΝΙ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 Ν ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Φιλίππου Πολίτης Κ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Γερουλάνος Γεωργακίου
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γερουλάνος Γεωργακίου
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.15 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Σταγιάνος Πασχοπούλου
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 10.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Δραμεσιώτης Καλουζάκης
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Μέλης Κούρτη
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 11.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Μέλης Κούρτη
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 10.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κουράντης Τοβήλ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τζίμης Σ.  ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΙΛΩΝΑΣ Κουράντης   Καπούτσης 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Τζίμης Σ Ζωγράφος 
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΟΝΑ Τζίμης Β Μίχας Α
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 10.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ Τζίμης Β Μίχας Α
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Φάκωνας Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Φάκωνας  Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ (ΓΚΟΛΦ) 11.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΥΔΚΝΑ Γαβρέλης
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ (ΓΚΟΛΦ) 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΣΥΔΚΝΑ Γαβρέλης
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Φραγκιαδάκης Μοροχλιάδης 
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 15.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΣΠΕΡΟΣ Φραγκιαδάκης  Μοροχλιάδης
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φραγκιαδάκης Τσιρογιάννη
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 17.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σταγιάνος Δημακοπούλου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Δραμεσιώτης Σαλταγιάννη
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Κουράντης Λέκου
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Φιλίππου Λεουτσάκος
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 14.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ Πέππας Παπαδάτος
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
AN XAN NIKΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Τούσης Κατσίπης
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σαράντου Γεωργουλάκος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Τούσης Χατζηπαρασκευά
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 11.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κουράντης  Τοβήλ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Καφαντάρης Παπασαρή
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 09.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ευαγγελίδης Γεωργουλάκος
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Ευαγγελίδης Λέκου

ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Κωνσταντάτος Καπούτσης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 19.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Βλάχος Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Κωνσταντάτος Μηνάς
ΚΛ. ΑΓ ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Γαραντζιώτης Γαβρέλης
ΑΝ ΔΗΜ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ Μαϊτού Μηνάς
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Βλάχος Μίχας Α
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Γιαννακόπουλος Ζερίτης Α
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 14.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Μαϊτού Δημητρακοπούλου
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF 1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Μαγγωνάκης , Σπυρόπουλος  Ζερίτη Ε Ζερίτης Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λυράς Φλώρος Δημήτρουλα Δάνδολος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ Ουσταμπασίδης Ορφανός Εμμ. Μοροχλιάδης Παπαντώνης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Τηγάνης Γ Χατζηκυριάκος Δημήτρουλα Νικολαίδης
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Αυγερινός Πληλοίδης Λ.  Τσιρογιάννη Δάνδολος  
ΠΑΙΔΕΣ PLAY OFF HMITEΛΙΚΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τσολάκος Αντερριώτης Αργύρη Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Σπυρόπουλος Ελευθερίου  Δακορώνης Αυγουλάς
ΕΦΗΒΙΚΑ PLAY OFF
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 18.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Αργυρούδης Αντωνιάδης Μούλτση Αυγουλάς

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ Π 4 Γερουλάνος Πέππας Μοσκόβης Παπαδάτος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π 5 Φάκωνας Σταγιάνος Ασλανίδης Μίχας Γ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑΜΑ Ε 3 Γερουλάνος Πέππας Μοσκόβης Παπαδάτος

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-03-15
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Φιλίππου Κολοφώτη
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 11.00 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φραγκιαδάκης  Πολίτης Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Φραγκιαδάκης Νικολαίδης
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΙΧΘ.) 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Γερουλάνος Λαρόζα
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ Τζίμης Σ Δάνδολος 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 09.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Τζίμης Β.  Λεουτσάκος 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Κουράντης Μηνάς
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ Κουράντης Σαλπά
2Ο ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ Μπακάλης Ντεμελής
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 11.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Φιλίππου Ασλανίδης
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Λάτσης Γεωργακίου
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Πέππας Μοσκόβης 
ΚΛ. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣ 14.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ., Δραμεσιώτης Μοροχλιάδης
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ζαγουρής Καπούτσης 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΥΔΚΝΑ Δημητρακόπουλος
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΑΡΗ ΣΥΔΚΝΑ Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Τζίμης Σ Ζωγράφος
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τζίμης Σ Νικολαίδης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 10.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Τζίμης Β Γαβρέλης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 11.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ Τζίμης Β Γαβρέλης
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 10.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Λάτσης Καρουμπής
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 10.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Πέππας Πολίτης Κ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 2 ΡΕΦ Σέλληνας Ελευθερίου Γεωργουλάκος Κατσίπης Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 2 ΡΕΦ Μαγγωνάκης Ιασωνίδης Τοβήλ Καλογεράκος Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2 ΡΕΦ Πέτρου Κατσιμάρδος Αργύρη Δημήτρουλα Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 18.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 2 ΡΕΦ Αρφαρά Χατζηκυριάκος Γεωργόπουλος Δάνδολος Ναζίρη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 ΡΕΦ Μαυρομανωλάκης Δακορώνης Μπασούκος Χατζηπαρασκυεά
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ -ΒΑΡΗ 1 ΡΕΦ Παπαζαχαρίας Δακορώνης Κολοφώτη Μίχας Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΑΟΝΑ 1 ΡΕΦ Μητρόπουλος   Μοσκόβης Χαϊμαλάς  Πάσσαρη

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΣΟΣ  Λυράς Ορφανός Εμμ. Γεωργακίου Λέκου Παπαντώνης
ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF ΤΕΛΙΚΟΣ  2
NEO ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Χρηστίδης Ηλ. Λαζαρίδης  Γιαννακοπούλου Δημητρακοπούλου  

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ Β PLAY OFF
ΚΛ.ΣΕΦ Β 18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τσαχάκης Χρηστίδης Π. Λεουτσάκος Παπασαρή 
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π 1 Μέλης ΚουράντηςΛέκου Σαλταγιάννη 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.00 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π 2 Φραγκιαδάκης Τζίμης Σ Κούρτη Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π 3 Γερουλάνος  Σταγιάνος Δημακοπούλου  Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π 5 Φουκόπουλος Πέππας Μούλτση Πάλλας
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε 1  Σταγιάνος Κουράντης  Ντεμελής Πάλλας
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Ε 2 Μέλης Γερουλάνος  - Μίχας Γ Καλουζάκης
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε 2 Φάκωνας Σταγιάνος Δημακοπούλου Χριστοδούλου
ΔΕΥΤΕΡΑ 30-03-15

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ Λαζαρίδης Μαραβέλιας Καραγκιουλές καλουζάκης Κατσίπης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ραχιώτης Κάρδαρης Παπασαρή Πάλλας Πολίτης Γ ΚΟΜ Τσίχλας
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Παπαφωτίου  Πλιάκας Δημακοπούλου Κούρτη Πολίτης Κ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Μπούκας Χρηστίδης Ηλ Σαλταγιάννη Ντεμελής Λαρόζα
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλδίρης Κονταράτος Καλογεράκος Μούλτση Χρηστίδης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦΑ ΑΛΙΜΟΥ -ΑΟΝΑ Διμπινούδης Τηγάνης Ι Γαβρέλης Ναζίρη Ασλανίδης
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΑ Μαλανδρής Μαγγωνάκης Δημητρακοπούλου Δάνδολος Μίχας Α


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Λυράς Μαυρέλης Αυγουλάς Ορφανός Καπούτσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γκανής Α Αγγελής Φρ Πρέκας Χ Ζερίτης Θ Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Τηγάνης Γ.  Φλώρος Δακορώνης Πασχοπούλου Κολοφώτη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Κοτσώνης  Ταχμαζίδου Μίχας Γ Γεωργουλάκος Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Διονυσάτος Κούλης Χαρ Μηνάς Νικολαίδης Γεωργόπουλος
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Τσάτσης  Σταθόπουλος Δημήτρουλα Δημητρακόπουλος Ράπτη

ΤΡΙΤΗ 31-03-15
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ PLAY OFF
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Τσολάκος Ιασωνίδης Ζωγράφος Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ρουμελιώτης Πέτρου Γιαννακοπούλου Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Κοτσώνης Σέλληνας Αυγουλάς Καρουμπής
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Αθανασόπουλος Μητρόπουλος Κοντοθανάσης Λεουτσάκος

ΠΑΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔ Γιακείμη Τεφτίκης Σ Αργύρη Ζερίτης Θ
ΕΦΗΒΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΦΗΒ Λυράς Δελαγραμμάτικας Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ 2Η ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ ΕΦΗΒ 5 Σταγιάνος Τζίμης Σ Σαλπά Πασχοπούλου

ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Φάκωνας Γερουλάνος Δημητρακόπουλος Νικολαίδης 
ΤΕΤΑΡΤΗ 01-04-15
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 Μικτή αγοριών ΕΣΚΑΝΑ - Μικτή αγοριών ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ Καλογριάς Καταγάς Καλουζάκης Μίχας Γ
ΠΕΜΠΤΗ 02-04-15
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Γιακείμη Ιασωνίδης Τοβήλ Δημακοπούλου Χριστοδούλου
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Αντωνιάδης Βουγιουκλάκης Σαλπά Καραγκιουλές Λαρόζα
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Μαγγωνάκης Σέλληνας Χρηστίδης Καλογεράκος Κούρτη
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Μαυρέλης Αγγελής Αργ Χατζηπαρασκευά Σαλταγιάννη Λεουτσάκος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Μαραβέλιας Σταθόπουλος Ασλανίδης Κολοφώτη Παπαντώνης
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Αναστασίου Δελαγραμμμάτικας Γιαννακοπούλου Ζωγράφος Τσιρογιάννη
ΝΕΑΝΙΔΕΣ 2ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Φασόλης Τεφτίκης Κ.  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φασόλης Καλογριάς Κουτσομήτρος Μπασούκος
ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF AN XΡEIAΣTEI 
KΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Τσαχάκης Τσολάκος Κουτσομήτρος Μπασούκος 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03-04-15
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παπαφωτίου Σέλληνας Ναζίρη Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Κουτσόπουλος Πηλοίδης Λ.  Δημητρακοπούλου Αργύρη Αυγουλάς
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Τηγάνης Γ Κούλης Χαρ Παπαντώνης Καλογεράκος Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ Πούλιος Γκανής Αντ Πασχοπούλου Καραγκιουλές Μούλτση
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Παυλόπουλος Ηλ Μαυρομανωλάκης Παπαδάτος Κουτσομήτρος Μοσκόβης
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Αργυρούδης Κοτσώνης Δημήτρουλα Νικολαίδης Καπούτσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Παυλόπουλος Ανδ Παπαζαχαρίας Καρουμπής Ντεμελής Παπασαρή
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF HMITEΛIKOI 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 (Π) ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.15(Ε)  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Θεονάς Θεοδωρόπουλος ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ  21.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν,. ΣΜ. Φραγκιαδάκης  ΣΥΚΚΝΑ 








Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right