menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  27.3.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 23η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :



ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 69 53
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 56 55
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 70 64
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ  62 51
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ANABOΛΗ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 70 54
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  56 61


ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΑΕ ΡΕΝΤΗ 70-54(34-25)

Διαιτητές: Παπαφωτίου , Μητρόπουλος
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) Χρυσούλης , Νάννος 14 , Δουνιάς 7 , Καρασούλας 2Τόμπρος Α. 15 , Μπουρβάνης 8 , Τόμπρος Χ. , Βαμβακάς , Κούμενος 22(5) , Καρατζόγλου 2
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου): Δημητρόπουλος 5 Σολδάτος 5 , Γεωργακίου Β. , Νεδέλκος 25(2) , Γεωργούλης 4, Ρούσσος 3(1) Μιχαλόπουλος , Κανιάς 2, Βασιλειάδης , Γεωργακίου Κ. 5 Ρουσουνέλλος 5(1)

ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ –ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ 62-51 (23-27)

Διαιτητές: Τσάτσης Παπαδόπουλος
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Διολέτης) :Μπακογιάννης , Τηγάνης 3, Παπανικολάου 2, Πατάλας , Χρήστου 8, Παπαχριστοδούλου 19, Δούκας 2 , Πέππας , Δασκαλάκης , Αρβανίτης 14, Ντάφας 3, Λιώρης 10
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) : Παπαϊωάννου 8 , Στεφάνου 10, Καρράς 11 , Αντωνίου 6 , Κοσκινάς 3, Λάσκος 11, Μαρούγκας 2


ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 69-53 (37-17)

Διαιτητές : Καλογερόπουλος Ελευθερίου
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης Ιτζελέρ) :Καρασούλος , Μαγγωνάκης 17(2), Κουτσαύθτης 9(3) Ευστρατίου 19(3), Λεβαδείτης , Αγγελάκης , Παππάς 5, Ζαραϊδώνης 5, Μαρόπουλος 14
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης) : Γκανής , Μιχαλακάκος 3, Εμμανουηλίδης 2, Κωνσταντίνου 21, Μινωγιάννης 6, Μπρούτσος , Γεραμάς , Μίζης 15, Κλούτσος , Καραντζής 6(2)

ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. –ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 56—55(24-29)

Διαιτητές: Μανουσόπουλος , Κοτσώνης
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. (Τάσος ): Ελενίτσας , Μπάκας , Ρούσσης 6 Καμπούρης 17(3), Αλεξανδρόπουλος 11(3), Θεοδώρου 5(1) Φλέγκας 8, Κασβής , Κακαράτζας 4, Αρμάος
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης , Παλτσόγλου): Τάγκαλος 10(2), Σέϊφερ 20(2), Κατσιέρης , Καλάβριας , Γουλανδρής , γκονουλού 2, Μακρυγιάνης 8 Τζημουράκας 11 , Λίπας 4, Μπενιαμίν -Γκαντάλα

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ 56-61 (28-22)

Διαιτητές: Αντωνόπουλος , Πέτρου
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Φράγκος Κατσαμάς): Πελιβανίδης 5(1), Φύτρος 5, Μανωλιάδης 15(3), Παππάς 9, Λιάκος , Βλάχος Ε. , Κανίνης 4, Σιούτης 9(2) , Μενιουδάκης , Βλάχος Γ. 7(1), Μακρυωνίτης 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ.(Ζερβουλάκος) : Λούκος , Μανίκας 2, Γιαλαμάς , Κουτρόπουλος 15(1) , Κασσάνος 9, Αβράμης 9(1), Αποστολάκης 18, Κουντούρης 2, Ακρίβος , Χριστόπουλος 3, Παπαζαχαρίου, Δούβος 3

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. –ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 70-64

Διαιτητές : Φλώρος, Μαυρομανωλάκης
Δεκάλεπτα : 18-14, 31-35, 49-45,70-64
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Μεϊμάρογλου, Παναγιωτόπουλος) : Τρανούδης, Μαλτίδης 7 (1), Σονίδης 10 (2), Αλεξίου, Κραββαρίτης 21 (1), Βρυώνης 3, Γκαφάαρ 10, Φελλάς, Καναρίδης, Νεόφυτος 19 (1), Καππής, Ρουμελιώτης
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρντζούνης) : Γιούργας 3 (1), Ριζούλης 3 (1), Χατζηγώγος 4, Κορντώτης 1, Κοντογιάννης 2, Πέτς 6, Καμακάρης 12 (1), Σταθόπουλος 7, Πέτα 11 (2), Παπαδημητρίου 9 (2), Ρόζος 5 (1), Λύρας 1


Bαθμολογία



Επόμενη αγωνιστική




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right