menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.3.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 21η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :


ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 55 40
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 1972 78 62
ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 50 54
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 70 75
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 54 57
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 62 74
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 68 62



ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ 78-61 (43-33)

Διαιτητές : Αντωνιάδης Σκουλαρίκης
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος -Καλαμπόγιας) Ελενίτσας 2, Μπάκας 9, Ρούσσης 16, Καμπούρης 11(2)Αλεξανδρόπουλος 10(2) Θεοδώρου 9 , Φλέγκας 16(2) Κασβής , Παπανικολάου , Κακαράτζας 5(1) Φιλίππου Καλύμνιος
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης ): Παπαϊωάνου 16 Στεφάνου 14(2) Παρμαξίδης , Καρράς 18,. Παραλής 4, Λαγός , Κοσκινάς 1, Λάσκος 6 Μαρούγκας 2

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 68-62(34-34)

Διαιτητές; Δελδήμος Τούσης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) Χρυσούλης Νάννος 17(2) , Δουνιάς 8 , Τόμπρος Α. 11 , Μπουρβάνης 8 , Τόμπρος Χ Κούμενος 22(6) Καρατζόγλου 2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Φράγκος) : Πελιβανίδης 2, Φύτρος 9 Παππάς Σ. 20(2) , Λιάκος 8, Βλάχος Ε. 6 Βλάχος Γ. 13(1) Μενιουδάκης , Μακρυωνίτης 4

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ –ΤΑΤΑΥΛΑ 55-40 (31-21)

Διαιτητές : Σπυρόπουλος Γκανής Α
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολάιδης Ιτζελέρ) Καρασούλος 1Μαγγωνάκης 21(2) Κουτσαύτης , Ευστρατίου 5(1), Λεβαδείτης 2 Αγγελάκης , Παππάς Ρούμελης 11 Θεολογίτης Μαρόπουλος 7 Ζαραϊδώνης 8 Τσαμπανάκης
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) : Σωτηρόπουλος 12, Γιαπούλης , Γιαχαλής 1, Μαστρογιάνης 7 Αντύπας , Χαλκιάς , Κούρταλης , Χατζηδάκης 7 Μαράντης Σιταράς


ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. 62-74(34-25)

Διαιτητές: Τσόλη Ρεμουντάκης
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Κεφαλίδης ) Μουστάκα 9(3) , Μπάνας , Λεοντιάδης Τριανταφύλλου 10(2) Ρίμπας , Βουρνάς 17(1) Μαυράκης 6 Μπαμπάκος 13, Μπούζας 2 Ντάσκας , Μυσιρλής , Μαρής 5(1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ (Ζερβουλάκος Νικάκης): Λούκος 2 Μανίκας 11Ταρανάς 2 Κουτρόπουλος 21(7) Κασσάνος 2, Αδράμης 6 Αποστολάκης 15 Κουντούρης Γιαλαμάς , Χριστόπουλος 6, Παπαζαχαρίου Δούβος 9


Προφ. Ηλίας - Αστέρας Αγ. Δημ. 


HΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 50-54 (28-23)

Διαιτητές : Κουτσόπουλος Σταθόπουλος
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ(Καρατζούνης) : Κορνιώτης Ριζούλης Χατζηγώγος 13, Λύρας Ρόζος 7(1) , Πετς 13, Καμακάρης 6, Σταθόπουλος 6, Πέτα , Παπαδημητρίου 2,. Γραικούσης 2 Γαλάτης 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καλυβιανάκης): Γεραμάς 5, Κλούτσος 17(5), Μπρούτσος , Πάντο 15(2), Γιαννακόπουλος 8, Μινόγιαννης 2, Μίζης 4, Κωνσταντίνου 2, Εμμανουηλίδης

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΓΛΥΦΑΔΑ 70-75 (25-30)

Διαιτητές: Αργυρούδης , Γκανής Ι.
ΛΕΩΝ (Μεϊμάρογλου, Δημάκης): Τρανούδης, Μαλτίδης 12(1), Αλεξίου 13(2), Κραββαρίτης 16, Βρυώνης, Γκαφάαρ 12, Φελλάς 4, Καναρίδης , Νεόφυτος 8, Καππής 5, Ρουμελιώτης.
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 8, Σέιφερ 13(3), Κατσιέρης 2, Τζημουράκας 10, Γουλανδρής, Γκονουλλού 6(1), Μακρυγιάννης 19(2), Σερελέας, Γκιοβάσο, Λίππας 17(3), Μπενιαμίν, Αποστολίδης.

ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ –ΑΕ ΡΕΝΤΗ 54-57 (26-36)

Διαιτητές: Σέλληνας Αρφαρά
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Διολέτης) :Μπακογιάννης , Τηγάνης 5(1) , Αντωνάρας 13, Πατάλας 6 , Χρήστου Παπαχριστοδούλου 12, Δούκας , Πέππας 11 , Παπανικολάου Αρβανίτης 7, Ντάφας , Λιώρης
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Α., Μπέλλος ): Γεωργακίου Β. 2 Σολδάτος Α. 7(1) Σολδάτος Ι.7, Νεδέλκος 15 Οικονόμου , Γεωργούλης 8(1) , Δημητρόπουλος , Μιχαλόπουλος Κανιάς Πετράκης Γεωργακίου Κ. 9(1) , Ρουσουνέλος 9(1)




Bαθμολογία



Επόμενη αγωνιστική





Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right