menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  18.3.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ από Πέμπτη 19-03-15 μέχρι Παρασκευή 27-03-15

Κοινοποίησέ το :
ΠΕΜΠΤΗ 19.03.15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Καλογριάς Μητρόπουλος Μπασούκος Λεουτσάκος Χρηστίδης
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Τηγάνης Ι Ελευθερίου Τσιρογιάννη ΓιαννακοπούλουΖωγράφος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Μαραβέλιας Νικηφορίδης Κολοφώτη Χριστοδούλου Τοβήλ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Καλαϊτζάκης Αθανασόπουλος Μοσκόβης Παπαδάτος Κουτσομήτρος
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ορφανός Ε Παυλόπουλος Ηλ Ασλανίδης ΣαλταγιάννηΧατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΎΦ Τσολάκος Πέτρου Σαλπά Καλογεράκος Πουλιανάς


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.03.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΟΣ Χρηστίδης Ηλ Καρακωνσταντόπουλος Παπαδάτος Κουτσομήτρος Κατσίπης
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΟΣ ΚαλαΊτζάκης Αγγέλης Αργ Πάλλας Δημακοπούλου Παπασαρή
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Χατζηκυριάκος Αρφαρά Ζερίτης Θ Δημητρακοπούλος Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜ,ΗΣ ΑΡΓ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΣΟΣ Ουσταμπασίδης Φλώρος Αργύρη Ναζίρη Μίχας Α
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΆ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γαρίνη Γιαννακόπουλος Νικολαίδης Καλογεράκος Παπαντώνης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΣΟΣ Μανουσόπουλος Χρηστίδης Π Τοβήλ Χριστοδούλου Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΟΣ Ζακεστίδης Παυλόπουλος Αν Μοροχλιάδης Δημητρακοπούλου Δημήτρουλα
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-03-15
MINI ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Φιλίππου ΄Κατσίπης
ΚΛ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 10.15 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ Πέππας Πάλλας
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.00 ΕΝ, ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Πέππας Πάλλας
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑ Φιλίππου Πολίτης Κ
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Γερουλάνος Παπασαρή
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Μέλης ΣΥΚΚΝΑ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ Μέλης Μούλτση
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Φιλίππου Μούλτση
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Τζίμης Β Κοντοθανάσης
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ Αίβαλιώτης Αυγουλάς
ΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Αίβαλιώτης Αυγουλάς
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Κουράντης Κολοφώτη
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ Δραμεσιώτης Κούρτη
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 11.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Δραμεσιώτης Κούρτη
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Σταγιάνος Πολίτης Γ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Σταγιάνος Πολίτης Γ
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Τζίμης Β Γαβρέλης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 09.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΥΔΚΝΑ Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 10.15 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΥΔΚΝΑ Μοροχλιάδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.00 ΒΑΡΗ ΒΟΥΛΊΑΓΜΕΝΗ ΤζίμηςΣ Ζερίτης Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Τζίμης Σ Ζερίτης Α

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Κωνσταντάτος Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΠΕΡΑΜΑ Ευαγγελίδης Γεωργακίου
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Τούσης Μοσκόβης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Μαυρομανωλάκης Λεουτσάκος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Δαγκλής Στ Λέκου
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Κωνσταντάτος Κούρτη
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 14.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Ευαγγελίδης Γεωργακίου
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Αναστασόπουλος Τοβήλ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Αναστασόπουλος Μοροχλιάδης
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Κούλης Χαρ. Αργύρη
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 15.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ταχμαζίδου Κολοφώτη
ΑΝ ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 16.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΜΙΛΩΝΑΣ Γκανής Ι. Παπαντώνης
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 10.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Χατζηκυριάκος Μηνάς
ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ρεμουντάκης Δημήτρουλα
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γιαννακόπουλος Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ιασωνίδης Μίχας Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Γαρατζιώτης Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 18.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ζαγουρής Πασχοπούλου

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ελευθερίου Αγγελής Α Πουλιάνας Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Δελαγραμμάτικας Σιαμίδης Χριστοδούλου Τοβήλ
ΚΛ.Α ΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Καφαντάρης Σαράντου Παπαδάτος Θεοχαρίδης
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Κουτσόπουλος Κούλης Χ Αργύρη Δάνδολος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Καφαντάρης Σαράντου Χριστοδούλου Χρησίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Κοτσώνης Μητρόπουλος Νικολαίδης Ζερίτης Θ
ΤΕΛΙΚΟΣ Β ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ορφανός Εμμ. Ιασωνίδης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Β ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
NEO KΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΒΑΡΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Χατζηκυριάκος Σκορδίλης Νικολαίδης Ζερίτης Θ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄ ΦΑΣΗ Γ΄ ΚΑΤΗΓ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 20.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΦΗΒ Φάκωνας Κουράντης  Ναζίρη Γαβρέλης
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΦΗΒ Σταγιάνος Πέππας  Καραγκιουλές Πριλίγκου
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΦΗΒ Φραγκιαδάκης   Γερουλάνος Πουλιάνας Δακορώνης
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒ
ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ Τηγάνης Ι Πηλοίδης Λ Δημήτρουλα Δημητρακοπούλου Δημητρακόπουλος
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF
NEO KΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔ Γιακείμη Γκανής Αντ Τσιοργιάννη Μπάλλας
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ Λαζαρίδης Τούσης Μοσκόβης Πάσσαρη
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΙΔ Κονταράτος Μελισσάρης Ναζίρη Γαβρέλης
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΙΔ Τεφτίκης Κ Γιαννακόπουλος Πρέκας Α Δημητρακόπουλος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΦΗΒ Αντωνιάδης  Νικηφορίδης Λεουτσάκος Κατσίπης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΦΗΒ Τεφτίκης Σ Ζαγουρής Ζερίτης Α Ζερίτη Ε



ΚΥΡΙΑΚΗ 22-03-15
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ Σ Α Τζίμης Σ Δημητρακόπουλος
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ Α ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α Κουράντης Νικολαίδης
ΚΛ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 11.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Α Σταγιάνος Γεωργακίου
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π. ΦΑΛΗΡΟ Β 1 Αϊβαλιώτης Καλογεράκος
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Β 1 Φραγκιαδάκης Γιαννακοπούλου
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 16.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ Β 1 Φραγκιαδάκης Μηνάς
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 19.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β 1 Φιλίππου Καλογεράκος
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ Β 2 Αϊβαλιώτης Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣ 14.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β Β Δραμεσιώτης Καπούτσης
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.45 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β 2 Πέππας Παπαδάτος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Β 2 Φιλίππου Σαλπά
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Β 2 Φιλίππου Γεωργακίου
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Δαγκλής Ηλ Ντεμελής
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Δαγκλής Ηλ.  Ντεμελής
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 14.00 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Διονυσάτος Νικολαίδης
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Α ΑΝΔΡ  Αναστασίου Τσάτσης  Λέκου Λεουτσάκος Μπάλλας
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Β ΑΝΔΡ Λαζαρίδης Αργυρούδης Παπαντώνης Χρηστίδης Μοροχλιάδης
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Δ ΑΝΔΡ Κουτσόπουλος Κούλης Χ Κολοφώτη Μηνάς Αυγουλάς
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Δ ΑΝΔΡ Σαράντου Τούσης Πολίτης Κ Λαρόζα Μπαρμπαγιάννη
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α Πέτρου Ρουμελιώτης Χριστοδούλου ΣΥΚΚΝΑ Δημακοπούλου
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Α Τσουραπάς Καλαϊτζάκης  Τοβήλ Λέκου Κούρτη
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Α Γκότσης Σκορδίλης Κουτσομήτρος ΣΥΚΚΝΑ Θεοχαρίδης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Α Ελευθερίου Πηλοίδης Λ Κολοφώτη Χριστοδούλου Παπακωνσταντίνου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ Β Τερζής ΤσιρογιάννηΑυγουλάς Γεωργόπουλος
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 13.30 ΒΑΡΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ Β Βλάχος Μίχας Α Δάνδολος Δημητρακοπούλου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Β Τούσης Λαρόζα Ασλανίδης Μαυρομανωλάκης
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΚΑΤΗΓΟ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π Γερουλάνος Πέππας Καραγκιουλές Καρουμπής
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑ Π Φραγκιαδάκης Λάτσης Μίχας Γ Λέκου
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ ΙΙ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Κοσμίδου Καφαντάρης Δακορώνης Κατσίπης
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π Μανουσόπουλος Μητρόπουλος Ζερίτης Θ Γεωργόπουλος
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.15 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔ Π Πέππας Σταγιάνος Παπαδάτος Χαϊμαλάς
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΑ Ε Σταγιάνος  Δραμεσιώτης Δημακοπούλου Κοντοθανάσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Φάκωνας Γερουλάνος Γαβρέλης Δημητρακοπούλου
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ Β Ε Παπαδόπουλος Παπαζαχαρίας Ζερίτη Α., Ζερ'ιτη Ε
ΠΑΙΔΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛ. 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γερουλάνος Καραγκιουλές Καρουμπής

ΔΕΥΤΕΡΑ 23-03-15
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Α ΑΝΔ Παυλόπουλος Α Ζακεστίδης Μοσκόβης Παπαδάτος Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΜΙΛΩΝΑΣ Α ΑΝΔ Μπίκας Αναστασίου Ζωγράφος Πουλιάνας Αυγουλάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΑΝΔ Τσώνος Γιακείμη Τοβήλ Κοντοθανάσης Σαλπά
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Α ΑΝΔ Θεονάς Κάρδαρης Ζερίτη Ε Ζερίτης Α Ναζίρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ Α ΑΝΔ Σπυρόπουλος Καλογριάς Τσιρογιάννη Δημήτρουλα Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Α ΑΝΔ Πόντας Τεφτίκης Κ Πασχοπούλου Μούλτση Παπαντώνης
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΒΑΡΗ Δ ΣΟΣ Κοτσώνης Μητρόπουλος Ντεμελής Κατσίπης Δακορώνης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Δ ΣΟΣ Σκορδίλης Σακκής Ορφανός Μηνάς Καπούτσης
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Δ Ντίντας Διονυσάτος Λεουτσάκος Πάλλας Πολίτης Κ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Δ ΣΟΣ Σέλληνας Νικηφορίδης Παπασαρή Λαρόζα Γεωργουλάκος

ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛ PLAY OFF(2)
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝOΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Φασόλης Ρουμελιώτης   Μίχας Α Ζερίτης Θ.

ΤΡΙΤΗ 24-03-15
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
αν χρειαστουν 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΙΔ ΑΝ ΧΡ. Τσαχάκης Ρουμελιώτης Ασλανίδης Αργύρη
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 (προσοχή στην ώρα) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΦΗΒ ΑΝ ΧΡ. Τσάτσης Φασόλης Μίχας Γ Σαλπά


---------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΑΙΔ Γ Φάκωνας Φραγκιαδάκης  Δάνδολος Ζωγράφος

ΤΕΤΑΡΤΗ 25-03-15
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ -ΑΟΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΠΕΜΠΤΗ 26-03-15
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Σέλληνας Καφαντάρης Χατζηπαρασκευά Καραγκιουλές Κατσίπη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Καλογριάς  .Γκανής Αντ. .Καρουμπής Γεωργουλάκος Ασλανίδης
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κάρδαρης Σιδερής Νικολαίδης Μοροχλιάδης Δημητρακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Τηγάνης Γ Πέτρου Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Ναζίρη
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Λυράς Τσουραπάς Καπούτσης Παπαντώνης Μούλτση
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. Παπαδόπουλος Χ Καταγάς Πασχοπούλου Δημακοπούλου Γεωργακίου

ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ  Σταγιάνος Κουράντης  Μίχας Α ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ (ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) 17.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Φιλίππου  ΣΥΚΚΝΑ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ (ΠΡΟΣΟΧΗ) 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.45  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-03-15
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ Καλογερόπουλος Φ Ελευθερίου Ζωγράφος Γιαννακοπούλου Τσιρογιάννη
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Κοτσώνης Μανουσόπουλος Μπάλλας Καπούτσης Νικολαίδης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ντίντας Φλώρος Τοβήλ Ασλανίδης Χριστοδούλου
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Τσάτσης Παπαδόπουλος Χ Χατζηπαρασκευά Πάλλας Ντεμελής
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Σταθόπουλος Στρατηγάκης Λαρόζα Γεωργουλάκος Δημακοπούλου
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Παπαφωτίου Μητρόπουλος Πολίτης Κ Καλουζάκης Κοντοθανάσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Αντωνόπουλος Πέτρου Ζερίτης Θ Γαβρέλης Δημητρακόπουλος
ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF HΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΠΡΟΣΟΧΗ) 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.15  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. Φάκωνας Σταγιάνος -  ΣΥΚΚΝΑΣΥΚΚΝΑ 





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right