menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  6.3.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 20η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :


ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 49 58
ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 59 58 ΠΑΡ . (ΚΑΝ. ΑΓ. 53-53)
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 57 62
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 64 71
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ -ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 82 51
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 76 35
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ 48 43

ΑΕ ΡΕΝΤΗ –ΑΕΣ ΕΛΛΛΗΝΙΚΟΥ 49-58(32-30)

Διαιτητές: Αργυρούδης Νικηφορίδης
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Α., Σώχος ): Γεωργακίου Β. 7(1) , Σολδάτος Α. 2 , Σολδάτος Ι. 10, Νεδέλκος 12(1), Οικονόμου , Γεωργούλης 2, Ρούσσος , Μιχαλόπουλος 3(1), Κανιάς , Πετράκης , Γεωργακίου Κ. 10(2) Ρουσουνέλος 3(1)
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Ιτζελέρ): Καρασούλος 3, Μαγγωνάκης 12 , Κουτσαύτης , Ευστρατίου 5 , Λεβαδείτης 8, Αγγελάκης , Παππάς , Ρούμελης 20, Θοελογίτης 5 , Μαρόπουλος 5 , Ζαραϊδώνης , Δεσπότης

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ – ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ 82-51 (47-28)

Διαιτητές Χρηστίδης Ηλ Ναστούλης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος ): Χρυσούλης 2 Νάνος 8 , Δουνιάς 11(1) , Καβρεουδάκης 3, Καρασούλας 3, Τόμπρος Α. 8, Μπουρβάνης 17 , Τόμπρος Χ. , Κούμενος 16(3) , Καρατζόγλου 10(2) , Καραδημητρίου 4
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Μεϊμάρογλου): Τρανούδης , Μελατίδης 4, Παναγιωτόπουλος , Αλεξίου 2, Κραβαρίτης 7, Βρυώνης 9(1) , Γκααφάρ 8, Φελλάς 9(3) , Καναρίδης 2, Νεόφυτος , Καππής 4, Ρουμελιώτης 6

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 76-35(36-19)

Διαιτητές : Λαζόνγκα , Ξοχάκης
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος, Νικάκης): Παναγόπουλος 2 , Μανίκας 4, Ταρανάς 6, Κουτρόπουλος 26(5), Κασσάνος 8 , Αδράμης 5(1) Αποστολάκης 9, Κουντούρης , Λούκος 8 , Χριστόπουλος , Παπαζαχαρίου 4, Δούβος 4
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Διολέτης): Μπακογιάννης 6(2) , Τηγάνης 3(1) , Αντωνάρας , Πατάλας , Χρήστου 2, Παπαχριστοδούλου 2, Δούκας 3, Πέππας , Παπανικολάου , Αρβανίτης 15(1) , Ντάβας 2 , Λιώρης 2

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 48-43

Δεκάλεπτα :12-8, 27-18, 34-25, 48-43
Διαιτητές: Παπαφωτίου, Δράκος
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Φράγκος): Πεχλιβανίδης 1, Φύτρος, Μανωλιάδης 15(3), Παππάς 13(1), Λιάκος 4, Κανίνης 2, Σιούτης 6, Μπινιουδάκης, Βλάχος 7(1), Μακρυωνίτης.
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Γ. Κεφαλίδης): Μουστάκας 5, Λεοντιάδης, Τριανταφύλλου 3, Βουρνάς 4(1), Μαυράκης 13, Μπαμπάκος 7, Μπούζας 2, Ντάσκας, Μαρής 9.


Ερμής Αργ.-Προφ. Ηλίας 


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΓΛΥΦΑΔΑ 64-71 (33-32)

Διαιτητές: Χρηστίδης Π. Σπυρόπουλος
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης, Λαμπαδάριος): Γκάνης, Μιχαλακάκος 3(1), Γιαννακόπουλος 7(1), Εμμανουηλίδης 2, Κωνσταντίνου 8(1), Μηνογιάννης 20(3), Γεραμάς 5, Μίζης 14, Κλούτσος 3(1), Καραντζής 2, Πάντο.
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 8(1), Σέιφερ 20(2), Κατσιέρης 2, Καλάβριας, Γουλανδρής 7, Τζημουράκας 8, Μακρυγιάννης 12(2), Σερελέας, Λειβαδάς, Λίππας 14(3), Μπενιαμίν, Αποστολίδης.

ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59-58 (ΠΑΡ.) (53-53), (30-25)

Διαιτητές: Πόντας - Μητρόπουλος
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) : Καραγιάννης 2, Γιαπούλης 8 (2), Χατζηδάκης, Μαστρογιάννης 8, Αντύπας 7, Γιαχαλής 8 (1), Σωτηρόπουλος 17, Χαλκιάς 3, Μαράντης 4, Σιταράς 2
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος): Ελενίτσας, Μπάκας 4, Ρούσσης 1, Καμπούρης 14 (2), Αλεξανδρόπουλος 5 (1), Θεοδώρου 8 (2), Φλέγκας 15, Κασβής 2, Αρμάος, Παπανικολάου 2, Κακαράτζας 7 (1)

ΓAΣE-HΛEKTPOYΠOΛH  57-62(26-40)
Διαιτητές: Τσόλη Καφαντάρης
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης):  Παπαϊωάννου   16, Στεφάνου  9, Kαρράς 20, Παραλής  2,Mέμεζας 1,Kοσκινάς  5,Λάσκος 2

HΛEKTPOYΠOΛH(Καρατζούνης) : Kορνιώτης 1, Pιζούλης  3, Xατζηγώγος  7,Πέτας 10,Kοντογιάννης ,Pόζος  5,Πετς ,Kαμακάρης  20,Σταθόπουλος  8, Παπαδημητρίου ,Γραικούσης  6,Γαλάτσης  2 

Bαθμολογία



Επόμενη αγωνιστική








Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right