menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.3.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από Σάββατο 14.03 μέχρι Παρασκευή 20.03

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ από Πέμπτη 12.03  μέχρι και Παρασκευή 20.03
ΠΕΜΠΤΗ 12-03-15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Τεφτίκης Κ Αντωνιάδης Παπαντώνης Πουλιανάς Πασχοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Στρέμπας Γιαννακόπουλος Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Δημητρακόπουλος
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Παπαδόπουλος Χ Δελαγραμμάτικας  Ντεμελής Καραγκιουλές Μπασούκος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Γαρίνη Τεφτίκης Σ Σαλπά Χρηστίδης Ζωγράφος
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Αντερριώτης Νικολοπούλου Τοβήλ Μούλτση Δημακοπούλου
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Τσάτσης Γιακείμη Ναζίρη Μπάλλας Ζερίτης Θ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13-03-15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ Σπυρόπουλος Γκανής Α Γιθαννακοπούλου Τσιρογιάννη Αυγουλάς
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Αντωνιάδης Σκουλαρίκης Μοροχλιάδης Μηνάς Μίχας Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κουτσόπουλος Σταθόπουλος Ναζίρη Γαβρέλης Αυγουλάς
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Αργυρούδης Γκανής Ι Καπούτσης Χριστοδούλου Νικολαίδης
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Σέλληνας Αρφαρά Κουτσομήτρος Μοσκόβης Λεουτσάκος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Ταόλη Ρεμουντάκης Καρουμπής Ντεμελής Κούρτη
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Δελδήμος Τούσης Πολίτης Κ Λαρόζα Καλουζάκης

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.03.15


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Πέππας Πάλλας
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 10.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Πέππας Πάλλας
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΄Δραμεσιώτης Λεουτσάκος
ΚΛ.ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Πέππας Πολίτης Κ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Δραμεσιώτης Γεωργακίου
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Κουράντης Λέκου
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Κουράντης Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Μέλης Λέκου
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Μέλης Δημακοπούλου
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 11.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Φιλίππου Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΄Μαυρομανωλάκης Μούλτση
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ Αίβαλιώτης Τοβήλ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Αίβαλιώτης Σαλπά
ΚΛ ΝΕΟ ΡΕΝΤΗ  10.15 ΠΕΡΑ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Λάτσης Νικολαίδης
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΣ 08.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ Σ Αίβαλιώτης Ζωγράφος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝΑ ΣΥΔΚΝΑ Γαβρέλης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΥΔΚΝΑ Γαβρέλης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 10.00 ΑΛΦΑ ΛΙΜΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γερουλάνος Καπούτσης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 11.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ Γερουλάνος Καπούτσης
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Σταγιάνος Δημητρακοπούλου
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.15 ΑΡΗΓΣ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΉ Σταγιάνος Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Τζίμης Σ Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 11.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Τζίμης Σ Δημητρακόπουλος

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. Αναστασόπουλος Μοσκόβης
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Αναστασόπουλος Πολίτης Κ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Κωσταντάτος Χατζηπαρασκευά

ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Πετράκης Ντεμελής
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Κωσταντάτος Γεωργακίου
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ιερωνυμάκης Μούλτση
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Μαυρομανωλάκης Πασχοπούλου
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Τούσης Πασχοπούλου
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 10.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Σπυρλιδάκης Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ρεμουντάκης Κολοφώτη
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 19.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ Γιαννακόπουλος Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Τούσης Καλογεράκος
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 10.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ Καλαβρός Κούρτη
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Βλάχος Γιαννακοπούλου
ΑΝ ΤΕΡΨΘΕΑΣ 14.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ ΣΑΡΞ ΓΛ Μαϊτού Ζερίτης Α
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΒΑΡΗ Γιαννακόπουλος Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Βλάχος Μίχας Α
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 17.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαϊτού Μοροχλιάδης
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ρεμουντάκης Δάνδολος

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ορφανός Εμ Σκορδίλης Ναζίρη Μίχας Α
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Τσάτσης Γκανής Ι. Πολίτης Γ Χρηστίδης
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Αρφαρά Μητρόπουλος Καραγκιουλές Παπασαρή
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ελευθερίου Ζαννίδης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ Παπαδόπουλος Χ Τσολάκος Κατσίπης Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γιακείμη Αυγερινός  Ζερίτης Α Ζερίτη Ε

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
6o ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.15 ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΗΛΈΚΤΡΟΥΠΟΛΗ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠ Δραμεσιώτης  Τσιρογιάννη Ζερίτης Θ

ΜΠΑΡΑΖ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΧΙΑΣΤΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΟΦ. ΗΛΊΑΣ Τηγάνης Ι Πηλοίδης Λ. Αυγουλάς Καπούτσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗ Ιασωνίδης Φλώρος Αυγουλάς Καπούτσης

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄ ΦΑΣΗ Γ΄ ΚΑΤΗΓ
ΚΛ. ΔΗΜ, Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 19.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΙΔ Δραμεσιώτης Φουκόπουλος Γεωργόπουλος Παπαντώνης
ΚΛ. ΔΗΜ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΝ ΑΜΦΙΛΑΗΣ ΕΦΗΒ Κουράντης Φουκόπουλος Γεωργόπουλος Παπαντώνης
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΙΔ Τζίμης Σ Φουκόπουλος Τερκεσίδης Δημήτρουλα
ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΦΗΒ Γερουλάνος Σταγιάνος Ναζίρη Γαβρέλης

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β Γερουλάνος Κουτσομήτρος



ΚΥΡΙΑΚΗ 15/03/15


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Φουκόπουλος Ασλανίδης

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ιερωνυμάκης Λεουτσάκος
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 19.45 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Πετράκης Ντεμελής

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α Λάτσης Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 10.30 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α Σταγιάνος Πασχοπούλου
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Α Πέππας Κουτσομήτρος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α Κουράντης Αργύρη
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Β Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Β Σταγιάνος  Μηνά ς
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ Β Δραμεσιώτης Μοροχλιάδης
ΑΝ ΚΑΤΣΩΝΗ 16.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β Σταγιάνος  Καπούτσης
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 13.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β Αϊβαλιώτης Λαρόζα
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β Αϊβαλιώτης Μούλτση
ΚΛ. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣ 14.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β Τζίμης Σ Κολοφώτη
2Ο ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Β Φιλίππου Παπαδάτος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Β Φιλίππου Κοντοθανάσης

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Δ ΑΝΔΡ Σακκής Φλώρος Ναζίρη Ζερίτης Θ Ζερίτη Ε

Β΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Β ΑΝΔΡ Αντωνόπουλος Καλαϊτζάκης Λέκου Παπαντώνης Γεωργακίου

ΠΑΙΔΕΣ  Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α ΠΑΙΔ Νικηφορίδης Καραγκιουλές Σαλπά

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Αρφαρά Διονυσάτος Γαβρέλης Αργύρη Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 18.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Τεφτίκης Κ Πηλοίδης Λ Γεωργόπουλος Νικολαίδης Ράπτη
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ιασωνίδης Δελδήμος Κατσίπης Μοσκόβης Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Σέλληνας Σταθόπουλος Σαλταγιάννη Κούρτη Χριστοδούλου
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΚΑΤΗΓΟ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Σταγιάνος Τζίμης Σ Κούρτη Χριστοδούλου
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Κουράντης Φουκόπουλος Ασλανίδης Δημακοπούλου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Λάτσης Γερουλάνος Γεωργακίου Δακορώνης
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 17.00 ΣΑΡΞ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π ΣΥΔΚΝΑ Δραμεσιώτης ΣΥΔΚΝΑ Γιαννακοπούλου Δημήτρουλα
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ ΕΑΝΙΚΑΙΑΣ Ε Σιαμίδης Βλάχος Δάνδολος Μηνάς
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γερουλάνος Φιλίππου Πολίτης Κ Πλαχούρας Ζ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε  Ιασωνίδης  Τσουραπάς Μηνάς Πουλιάνας



ΔΕΥΤΕΡΑ 16.03.15


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ Α ΑΝΔ Χρηστίδης Π. Πλιάκας Καλογεράκος Αυγουλάς Κολοφώτη
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α ΑΝΔ Μαγκουνής Φασόλης Λαρόζα Χατζηπαρασκευά Λεουτσάκος
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΙΛΩΝΑΣ Α ΑΝΔ Χρηστίδης Ηλ. Δελαγραμμάτικας Γεωργακίου Δημακοπούλου Καραγκιουλές
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Α ΑΝΔ Παυλόπουλος Λαζαρίδης Τσιρογιάννη Καπούτσης Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΑΝΔ Θεοδωρόπουλος Αντωνιάδης Μηνάς Δημητρακοπούλου Αργύρη
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α ΑΝΔ Μαραμής Τσαχάκης -Κομ. ΤΣΙΧΛΑΣ - Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Γιαννακοπούλου
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ Α ΑΝΔ Αποστολίδης Αθανασόπουλος Σαλταγιάννη Μπασούκος Καρουμπής

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Δ  Μαραβέλιας Σέλληνας  Ναζίρη Δημητρακόπουλος Δάνδολος
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑ 21.45 ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗ ΒΑΡΗ Δ Καλογριάς Πέτρου Πολίτης Γ Νικολαίδης Παπαντώνη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ Δ Νικολοπούλου Ιερωνυμάκης Σαλπά Κούρτη Τοβήλ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Δ Σταθόπουλος Μαυρομανωλάκης Ντεμελής Πάλλας Μίχας Γ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Δ ΣΟΣ Γαρίνη Γκανής Αντ Μοσκόβης Γεωργουλάκος Παπασαρή


ΤΡΙΤΗ 17.03.15


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF
KΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΟΝΑ Π Μαγκουνής Δελαγραμμάτικας Πολίτης Γ Χρηστίδης
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Παπαφωτίου Λαζαρίδης Πασχοπούλου Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Κάρδαρης Φασόλης Καρουμπής Μπασούκος
ΚΛ.ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Μαγγωνάκης Αργυρούδης Καρουμπής Μπασούκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π Ζακεστίδης Γιακείμη Γαβρέλης Αργύρη
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Τσαχάκης Ουσταμπασίδης  Αυγουλάς Μίχας Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Θεονάς Ρουμελιώτης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Χρηστίδης Ηλ. ,Μανουσόπουλος Χριστοδούλου Καλογεράκος

ΠΑΙΔΕΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Π Γερουλάνος Σταγιάνος Καραγκιουλές Γεωργουλάκος


ΤΕΤΑΡΤΗ 18.03.15


ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ Σιδερής Τεφτίκης Σ Πουλιάνας Ορφανός


ΠΕΜΠΤΗ 19.03.15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Καλογριάς Μητρόπουλος Μπασούκος Λεουτσάκος Χρηστίδης
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Τηγάνης Ι Ελευθερίου Τσιρογιάννη ΓιαννακοπούλουΖωγράφος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Μαραβέλιας Νικηφορίδης Κολοφώτη Χριστοδούλου Τοβήλ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Καλαϊτζάκης Αθανασόπουλος Μοσκόβης Παπαδάτος Κουτσομήτρος
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ορφανός Ε Παυλόπουλος Ηλ Ασλανίδης ΣαλταγιάννηΧατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΎΦ Τσολάκος Πέτρου Σαλπά Καλογεράκος Πουλιανάς


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.03.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΟΣ Χρηστίδης Ηλ Καρακωνσταντόπουλος Παπαδάτος Κουτσομήτρος Κατσίπης
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΟΣ ΚαλαΊτζάκης Αγγέλης Αργ Πάλλας Δημακοπούλου Παπασαρή
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Χατζηκυριάκος Αρφαρά Ζερίτης Θ Δημητρακοπούλος Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜ,ΗΣ ΑΡΓ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΣΟΣ Ουσταμπασίδης Φλώρος Αργύρη Ναζίρη Μίχας Α
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΆ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γαρίνη Γιαννακόπουλος Νικολαίδης Καλογεράκος Παπαντώνης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΣΟΣ Μανουσόπουλος Χρηστίδης Π Τοβήλ Χριστοδούλου Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΟΣ Ζακεστίδης Παυλόπουλος Αν Μοροχλιάδης Δημητρακοπούλου Δημήτρουλα



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right