menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.3.15 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1ος & 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Κοινοποίησέ το :






Α΄ ΟΜΙΛΟΣ




ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 47-41

Δεκάλεπτα:15-15, 21-25, 35-33, 47-41
Διαιτητές: Τσόλη, Ντίντας
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ ( Ρουμπελάκης): Βλάμη 4, Βροχίδου Σ. 12(2), Ευμορφοπούλου 6(1), Σπύρη 2, Ρουμπελάκη 7(1), Λαουλάκου 7, Χατζηνικολάου 2, Αμανατίδη 3, Ανυφαντάκη Ε. 4.
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ( Λειβάδης): Αράμπαλη 6, Μεγαλέμου, Σαλιάι 7, Αθανασίου 5(1), Νεαρχάκου 4, Τσέρου 13, Μπεράτη, Κουταλιάνου 6, Κρητικοπούλου.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 48-50

Δεκάλεπτα: 14-13 , 27-21 , 37-37 , 48-50
Διαιτητές : Παπαδόπουλος – Καφαντάρης
ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ (Αράπης ) : Λιβανού , Οικονομίδου , Φωτεινοπούλου , Μανουρά Χ. 2, Αρχοντάκη 14 , Γκριτζά 22 , Ζεβαχιργιάν , Πούλη , Βράκα 10 (2) .
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ( Τσαραπατσάνης - Παπαναστασίου ): Μανουρά Ελ. 8 , Κωνσταντίνου 12 ( 1), Πασχοπούλου 3 (1), Σιδηροπούλου 1 , Τζέμη 6 , Μούλτση 8(1), Καλάγια , Ξεπαπαδέα 10 , Mάνου .

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. 48-54

Δεκάλεπτα: 15-06, 22-20, 36-34, 48-54
Διαιτητές: Τσόλη , Κόκκορης
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας ): Δημητράκου , Καρέλα 2, Τσίρμπα 14(2) , Μουσούλη 13(3) , Αλεξάνδρου , Βορλόκα , Μεταλλίδου , Σωτηροπούλου 3, , Θεοφίλου 3, Κίνα 12 , Σταθάκη 1, Κωστοπούλου
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Θεοδώρου): Γριμπαβιώτη 20(1) , Ψαθά 19(5), Ζαχαριάδη, Μαρίνου 4, Κότου 6 , Ευαγγελινού , Τσιμτσιλή , Γανέλη 1, Τσιρλιγκάνη 2, Δράκου , Μπερούκα 2, Μπράβου

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. 31-43 (14-23)

Διαιτητές: Μαρτινάκος , Σαράντου
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Καραχάλιος Βαννού): Τακίδη , Ξανθοπούλου 5(1) , Κοκκίνη 3(1) , Ραμαντάνη 5(1) , Κούρπα 2, Πλαβούκου 12, Κουτσοδήμου 1, Αλεξανδρίδου 3, Οικονομοπούλου
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Χρυσοβελίδης, Νικάκης) : Γιαπαλάκη 7, Παναγιωτονάκου 11(2) Καραβά , Μπρέλλου 9 , Ζαχαροπούλου Σ. , ηλιάδη 2, Ζούπα , Ζαχαροπούλου Δ. 11 , Καρρά 3, Καπενέκη , Καρανίκου , Ψυλλάκη


Bαθμολογία



Επόμενη αγωνιστική






Β΄ ΟΜΙΛΟΣ





ΒΑΡΗ - ΕΣΚΑΝΑ 57-50(22-25)

Διαιτητής: Γιαννακόπουλος
ΒΑΡΗ (Κωτσάκη) Κρεουζή 5(1),Μποκατούροβα , Καραμέτου Στ. 19, Μπαρμπαλιά , Μπιλάλη 7, Μέξη 2, Αδαμάκου 8(2),Κριλή 11, Καραμέτου Χ. 3,Βουργουντζή ,Σταυρόπουλου, Φειδά
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΕΣΚΑΝΑ (Αράπης) Μυσιρλη 2, Κοντοθαναση ,Τσιμπίδη, Στεφανίδου ,Μαχλά 6, Οικονομόπουλου 5, Λαμπράκη 4, Κόκκαλη 6, Παπαδοπούλου 6, Παυλινέρη 2,Κορρέ 9, Κομποχόλη 8,Μπουντούρογλου 2

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 44-40(19-21)

Διαιτητές: Γκανής
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος ) : Καρπαθιωτάκη 10(1) , Κοσμή 13(1) , Χατζηδιάκου , Παντελακάκη 4, Λέκα , Χριστοπούλου , Γρυλλάκη , Χατζηγεωργίου 12 Μπαξεβάνη , Αγγελοπούλου 2 Μαρσίντα 3 Ντόμπρε
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Λαμπαδάριος) : Σιτζάνη 3, Ιωάννου 6 Μοσχονά , καλογεράκου , Τσαχάλη 9(2) Βασιλάτου 13(2), Φλεβαράκη 7 Χατζή , Τσουμπρή 2

ΑΟΝΑ –ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 56-31(31-12)

Διαιτητής :Χατζόπουλος
ΑΟΝΑ (Θεοφανίδης): Θεοφανίδη Α. 2, Καλούδη Β. 2, Τσιακούλια 11, Ναβάρρο 5, Μουρελάτου , Παπακωνσταντίνου Α. 13, Τζίνα 4, Σαχανίδου 12(2), Αντωνιουδάκη 3, ΤΣιάμη , Ζαχαριάκη 4
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Λιαδάκης): Τζέλλα 2, Καλοβυρνά , Κοτσώνη 6(2) , Τζαβαρή 9 , Αλεξανδροπούλου 7 , Γιαννικάκη 5, Ακριβού , Λιάσκου 2, Μετσάϊ


Bαθμολογία



Επόμενη αγωνιστική





Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right