menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  18.2.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της εβδομάδα Πέμπτη 19-02-15 έως Παρασκευή 27-02-15

Κοινοποίησέ το :
Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές -κριτές και κομισσάριοι των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ από Πέμπτη 19-02 μέχρι και την Παρασκευή 27-02
Υπενθυμίζεται στους διαιτητές ότι η επίδειξη της κάρτας (θεωρημένης  η μη) ιατρού από τον ιατρό του αγώνα είναι απαραίτητη σε κάθε αγώνα οιοδήποτε τμήματος .



ΠΕΜΠΤΗ 19-02-15


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
HMITEΛΙΚOI F 4
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Σιώκας  Πόντας  Τσίχλας Τοβήλ Αυγουλάς Γεωργακίου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ζακεστίδης Μπούκας Τσίχλας Μοσχόβης Δημακοπούλου Γεωργουλάκος
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣ. Κοτσώνης Μητρόπουλος -Καπούτσης Λαρόζα , Μούλτση 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-02-15


ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 Μπίκας Φραγκούλη Σπυρόπουλος -Χελιώτης - Τσίχλας -Καρούμπης Ντεμελής Σαλπά
ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ Φάκωνας Σταγιάνος -Χριστοδούλου Σαλταγιάννη

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π  Κουράντης  Δραμεσιώτης Γαβρέλης Ζερίτης Αντ.
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Τζίμης Σ. Τζίμης Β  Ναζίρη Μπάλλας
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΒΑΡΗ Ε Πέππας Γερουλάνος Μοροχλιάδης Βαρνακιώτης
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΣ ΗΛΈΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε  Σταγιάννος Φουκόπουλος Καλογεράκος Καπούτσης
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Ιερωνυμάκης Σιαμίδης  Πολίτης Κ. Πάλλας
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Μητρόπουλος  Καφαντάρης  Λεουτσάκος Χατζηπαρασκευά
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Μητρόπουλος Καφαντάρης  Παπασαρή Μοσκόβης

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ  Πόντας Ουσταμπασίδης  Τοβήλ Δημακοπουλου Κοντοθανάσης

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 21.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ. -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Αϊβαλιώτης  - Λαρόζα
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΕΝΙΑΙΟ ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 20.00 ΣΑΡΞ ΒΑΡΗ Δραμεσιώτης   Μίχας Α

ΣΑΒΒΑΤΟ 21.02.15
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.00 Ανδρικόπουλος , Θεοδωρόπολος Κάρδαρης (Παλάτος )   Καλογεράκος Γιαννακοπούλου Ζερίτης Θ
ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΑΓΟΡΙΩΝ Γερουλάνος Τζίμης Σ Τσιρογιάννη Μπάλλας

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Κουράντης Νικολαίδης Μίχας Γ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Δραμεσιώτης Δημακοπούλου Λέκου 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΝΑ Τζίμης Σ Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ Σαράντου ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Δελδήμος Κολοφώτη
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Στουραϊτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Αϊβαλιώτης Σαλπά

ΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Δραμεσιώτης ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΤΡΙΤΗ 24.02.15
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α Πόντας Τεφτίκης Σ Παπαντώνης Μηνάς
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α Πόντας Τεφτίκης Σ Παπαντώνης Μηνάς
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α Παυλόπουλος Α Δελαγραμμάτικας Χριστοδούλου Λεουτσάκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α Τσαχάκης Ιασωνίδης Ναζίρη Ζερίτης Θ.
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α Μπούκας Χρηστίδης Ηλ Χατζηπαρασκευά Καρουμπής
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α Μπούκας Χρηστίδης Ηλ Πάλλας Καρουμπής
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Α Κάρδαρης Κατσιμάρδος Δημήτρουλα Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε Α Κάρδαρης Κατσιμάρδος Δημήτρουλα Δημητρακοπούλου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Α Δελδήμος Μιχαηλίδης Παπασαρή Μοσκόβης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α Στρέμπας Λυράς Μίχας Α., Αργύρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α Στρέμπας Λυράς Μίχας Α., Αργύρη
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α Παυλόπουλος Α Δελαγραμμάτικας Νικολαίδης Πρέκας Χ. 
----------------------------------------------------------
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Β Σπυρόπουλος Ελευθερίου Μίχας Γ., Κούρτη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π Β Τσαχάκης Ιασωνίδης Τσιρογιάννη Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 20.00 ΒΑΡΗ -ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π Β Ντίντας Φλώρος Δάνδολος Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Π Β Καλαϊτζάκης Μητρόπουλος Πολίτης Κ Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  22.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Β Σιαμίδης Πετράκης Κ Σαλπά Πασχοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ  22.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε Β Ντίντας Φλώρος  Ζερίτης Α. Ζερίτη Ε.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Ε Β Καλαϊτζάκης Μητρόπουλος Πολίτης Κ. Μούλτση
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 19.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Γ Γερουλάνος,Πέππας   Παπακωνσταντίνου Γεωργουλάκος
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π Γ Αϊβαλιώτης Λαρόζα Βαρνακιώτης
ΑΝ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑ 20.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ Σταγιάνος Δημακοπούλου Πριλίγκου
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Φιλίππου Καλουζάκης Τρίμη
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 20.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ Φραγκιαδάκης Τοβήλ Ζησάκη
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡ 20.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ Τζίμης Β Καπούτσης Πρέκας Χ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΑΡΞ Π Γ Δραμεσιώτης Ζερίτης Α, Ζερίτη Ε
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΙΙ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π Γ Δραμεσιώτης Νικολαίδης Ράπτη
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ Π Γ Φάκωνας Μοροχλιάδης Γεωργόπουλος

ΤΕΤΑΡΤΗ 25.02.15
ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Κατσιμάρδος Φλώρος Δάνδολος Δημητρακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ζαγουρής Κούλης Κ Καπούτσης Γαβρέλης
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Δελδήμος Ιασωνίδης Ορφανός Νικολαίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δαβιδέλης Κούλης Χ Ναζίρη Μοροχλιάδης
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Κουράντης   ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΕΜΠΤΗ 26.02.15
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Γαρίνη Τεφτίκης Κ Καπούτσης Γαβρέλης Παπαντώνης
ΚΛ.Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Σπυρόπουλος Κοτσώνης Τοβήλ Πάλλας Λαρόζα
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Πλιάκας Πέτρου Γεωργακίου Πουλιάνας Μούλτση
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Φασόλης Φλώρος Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Δημήτρουλα
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Μητρόπουλος Μανουσόπουλος Χατζηπαρασκευά Σαλταγιάννη Λεουτσάκος
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Τσάτσης Δελαγραμμάτικας Σαλπά Κούρτη Χρηστίδης

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27.02.15
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Αποστολίδης Γρίβα Τσιρογιάννη Ζερίτης Θ. Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ζακεστίδης Χρηστίδης Ηλ Καπούτσης Γεωργόπουλος Ασλανίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΑΤΑΥΛΑ Αντωνόπουλος Χρηστίδης Π Αργύρη Ναζίρη Δημητρακόπουλος
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Αντωνίου Τεφτίκης Κ Ζερίτης Α. Δάνδολος Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Καλαϊτζάκης Μητρόπουλος Πουλιάνας Χριστοδούλου Πασχοπούλου
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Βουγιουκλάκης Σταθόπουλος Κουτσομήτρος Παπαδάτος Μοσκόβης
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Αυγερινός Ιερωνυμάκης Καρουμπής Καραγκιουλές Ντεμελής

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right