Γ ΑΝΔΡΩΝ 19η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

27.2.15

Γ ΑΝΔΡΩΝ 19η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες



ΠΡΟΦ, ΗΛΙΑΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 
ΑΕΣΕΛ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ 61-58 

ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 61 58
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ 80 72
ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 53 49
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ  58 39
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 68 50
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 58 67
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ- ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 45 68

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ 61-58(31-28)

Διαιτητές: Aποστολίδης Γρίβα
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης Ιτζελέρ ): Καρασούλος , Μαγγωνάκης 25(1), Κουτσαύτης 6 Ευστρατίου 6 Λεβαδείτης 11(2), Παππάς Θεολογίτης Μαρόπουλος 8 Ζαραϊδώνης 5(1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος Νικάκης): Παναγόπουλος 2, Μανίκας Σ. 6 Ταρανάς 2 , Κουτρόπουλος 13(3) Κατσάνος 6 Κουντούρης 4, Αποστολάκης 5, Αδράμης 4(1), Λούκος 10(2) Χριστόπουλος 6, Δούβος

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ – ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ 58-39 (28-15)

Διαιτητές: Αντωνίου Τεφτίκης
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης Παλτσόγλου):Τάγκαλος 4 , Σεϊφερ 3(1) ,. Κατσιέρης 4, Καλάβριας 8(2) Γουλανδρής 8 Γκονουλού , Μακρυγιάννης 6 Τζημουράκας 7 Λίππας 18 Μπενιαμίν
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) : Παπαϊωάννου 9 , Στεφάνου 2 ,Καρράς 12(2) Παραλής 2 , Αντωνίου 3(1) , Κοκσινάς 7(1) Λάσκος 4, Μαρούγκας

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 45-68 (19-43)

Διαιτητλές Αυγερινός ΟΙερωνυμάκης
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Κεφαλίδης Λούντζης) Μουστάκης 6(1) Μπανάϊ , Λεοντιάδης , Τριανταφύλλου 9(1) , Ρίμπας , Βουρνάς 1, Μαυράκης 18 , Μπαμπάκος 1, Μπούζας 6(1) , Ντάσκας , Μισυρλής 2, Μαρής 2
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος ): Χρυσούλης 3, Νάνος 17(1) , Δουνιάς 5, καββρουδάκης 3(1) Καρασούλας 20(4), Μπουρβάνης 13, Κούμενος 2, Καρατζόγλου , Μιχαλάκης 1

ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 80-72(35-23)

Διαιτητές : Ζακεστίδης , Χρητσίδης Ηλ.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. (Τάσος , Καλαμπόγιας ) Παπαδόπουλος , Μπάκας 12, Ρούσσης , Καμπούρης 16(4), Αλεξανδρόπουλος 22(5) , Θεοδώρου 3, Φλέγκας 24(2) , Κασβής , Αρμάος , Ελενίτσας , Φιλίππου , Κακαράτζας 3
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου , Μπέλλος ) Γεωργακίου Β., Σολδάτος Α. 4, Σολδάτος Ι. 8(2) , Νεδέλκος 16(1) , Οικονόμου 3(1) , Γεωργούλης 11 , Πασπαλάς Δ. 3 , Μιχαλόπουλος 4, Κανιάς , Γεωργακίου Κ. 20(3), Ρουσουνέλος 2

ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 58-67(22-31)

Διαιτητές: Βουγιουκλάκης , Σταθόπουλος
ΟΚ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Διολέτης ): Τηγάνης 8(2) , Αντωνάρας 12 , Πατάλας 14(2) , Χρήστου , Παπαχριστοδούλου 12 , Πέππας , Δασκαλάκης 2, αρβανίτης 10, Λιώρης
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Φράγκος) : Πελιβανίδης , Φύτρος 18(1) , Παππάς 19(3) , Λιάκος 13(1) , Βλάχος Σ. , Κανινής , Μενιουδάκης 4, Βλάχος Γ. 13(1) , Μακρυωνίτης

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ –ΤΑΤΑΥΛΑ 53-49(30-19)

Διαιτητές: Χρηστίδης Π., Αντωνόπουλος
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης) Ριζούλης 1, Χατζηγώγος 8(2) Πέττας 2, Ρόζος , Πετς 10(1) , Καμακάρης 8, Σταθόπουλος 8(1) , Λύρας , Παπαδημητρίου 7(2) ,Γραικούσης 6 Γαλάτης 1, Γιούργας 2
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Καραγιάννης 2, Γιαπούλης 5, Σωτηρόπουλος 11 , Μαστρογιάννης 5, αντύπας 13, Γιαχαλής 2, Κούθρταλης 2, Χατζηδάκης 7 Μαράντης , Σιταράς 2, Σαράντου Χαριτωνίδης

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 68-50 (31-28)

Διαιτητές: Νικηφορίδης , Μητρόπουλος
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου, Τρανούδης): Ζαμπέτας 3, Μαλτίδης 6, Παναγιωτόπουλος, Αλεξίου 5 (1), Κραββαρίτης 18, Βρυώνης 2, Γραφάαρ 15, Φελλάς 3 (1), Καναρίδης 3 (1), Νεόφυτος 6, Καππής 5 (1), Ρουμελιώτης 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καλυβιανάκης, Λαμπαδάριος): Γκανής 9 (1), Βουγιούκας, Γιαννακόπουλος 7 (1), Εμμανουηλίδης, Κωνσταντίνου 13 (1), Μηνογιάννης 11 (1), Μπρούτσος, Γεραμάς 2, Μίζης 8, Κλούτσος, Καραντζής, Πάντο


Bαθμολογία




Επόμενη αγωνιστική








Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν