menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.2.15 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 16η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :


AETΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 60-68(29-32)

Διαιτητές: Αναστασίου Λυράς
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Χαλκιαδάκης) : Ευσταθίου 16 , Πιτσιόλης 7 , Τάγκας , Μπακάλης 8(2), Μπουζιάνης 13 , Κελάδης 3, Στάμος 4, Καραϊσκάκης 5(1), Σαμοίλης , Βασδέκης 4
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου) : Σαρρής , Μόμτσος 10, Κάτσικας 2, Ζέγγος 16(2) , Χεργκελετζής 6, Πρινέας 14, Κατσούρης Γ. 13, Αγγελέτος 2, Ανδρουλάκης 5

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 76-84(36-37)

Διαιτητές : Στρέμπας , Κοτσώνης
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Παπαδόπουλος, Κορώσης ): Προσελέντης 7 , Δασκαλούδης 15, Αβραμίδης 12(1) , Κουλουριώτης 9(3), Ραφαηλίδης , Μακρυγιάνης , Θεοδόσης 21(1), Παρασκευόπουλος 9(1), Μαργέτης , Κόμπουλης 3, Μήτσος , Κόλα
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. (Τσαραπατσάνης , Παπαναστασίου): Νικολαίδης , Κουμάρ , Γιαννόπουλος 13(1) , Παυλιάς 8 , Δέλιος 20(4) , Πέττας 26(2), Τσαραπατσής , Τζαφέρης 4, Μαυρίδης 4 ,Πέτσης 3, Παπακωνσταντίνου Νικολάου 6

ΕΥΡΥΑΛΗ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ 46-67(23-29)

Διαιτητές : Φασόλης , Ελευθερίου
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Κουρής , Φωτεινός): Μήτσου , Παρίσος 8(1) , Σκόρδος , Σκουλούδης 8, Μπουρούσης 2, Κακαβάς 7(1), Πετρακάκης 2, Κελέσης 4, Ευστρατίου 5(1), Δαγτζής 10
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λαμπρόπουλος , Βασιλάκος) :Λιανός 2, Γιαχνάκης 7 ,Βασιλικός 4, Κανελλόπουλος 3(1) , Βαρβατάκος 5, Κυριακίδης 3(1), Παπαγιαννόπουλος 14(4) , Μαρκόπουλος 16, Τζίμης 3(1) , Αρώνης 2, Αηδονίδης 1, Γεωργιάδης 6(2)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 76-64(30-27)

Διαιτητές : Κονταράτος Τσολάκος
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Δρουμπούκης -Ιμπραημάκης) :Ρουμάνι 5(1), Καρατζής 12(2), Αγγελόπουλος , Γιαννακής , Δεβεζόγλου 21(2) , Ρέππας 2 , Κόγκας 18(5) , Κόϊκας 6, Δαουτάκος 6(1), Δανασής 3(1), Κοντοστέργιος 3(1), Φακίρης
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Παντελάκης , Σιγλέτος): Δογρανλής 5, Σαραντίδης 3(1) , Φουντής 13(1) , Βήχος 4, Κοθράς 6, Δαλμυράς 14(1) , Κοντούζογλου 6(2), Σιδέρης 2, Θωμάς 7, Κλιγκόπουλος Γ. 4

ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 61-70(22-37)

Διαιτητές : Σιδερής Ιασωνίδης
EN. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Νικολαίδης, Τσιρωνιάν ): Αμπατζής 4, Γετιμιάν , Μουλάς 18(2), Σταματόπουλος 14, Νικολόης 15(2),Μακρινός , Ασημακόπουλος 2, Εμμανουήλ 8(1) Αλλά, Καλούδης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης) : Σιρόγλου 15(2), Τζοβάρας 11(2), Λουκής 3, Αντιπάτης 9, Ρίπης 3, Τσομίδης , Μπίκουλης 16 , Αντωνουσάκης 2, Σαγρής 10(2), Ζήσης 1

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΚΑΣΤΕΛΛΑ 79-62(35-33)

Διαιτητές : Μαραμής Σπυρόπουλος
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης) :Κογιώνης 10,Βούζης , Μπάγιας 6(2) Ντώνη Καραμάνης , Ιωαννίδης 7 , Σαρδέλης 29(2) , Παναγιωτόπουλος , Αρμανίδης 14(4) ,Σταματόπουλος , Ρεπάνης 3(1) , Γιανδήμας 10
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου, Δολιανίδης): Παπαδόπουλος Β. 4,Τζίρτης ,Τιόπουλος , Λόντος 4, Γεροδήμος 13(2) ,Γιαμπάνης 6, Παπαδόπουλος Σ. 11(2) ,Ρήγος 9, Ευκαρπίδης , Λέσι Λ. Λέσι Αγγ. 9(3), Μουλαράϊ 6(2)

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 8.2.15)



Bαθμολογία



Επόμενη αγωνιστική






Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right