menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  4.2.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ (07.02.15 έως 13.02.15)

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων της επόμενης εβδομάδας της ΕΣΚΑΝΑ (07-02/15 μεχψρι 13/02/15
 ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 09.02.15
Σύμφωνα με απόφαση της ΕΟΚ την οποία το Δ.Σ. της ΕΣΚΑΝΑ εφαρμόζει κατά γράμμα  , εφόσον δεν υπάρχει παρουσία ιατρού στον αγώνα, αυτός θα ματαιώνεται με υπαιτιότητα του γηπεδούχου σωματείου και θα κατακυρώνεται υπέρ του φιλοξενούμενου σωματείου βάσει του σχετικού άρθρου των  Προκηρύξεων ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΙΝΙ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ .Ο ιατρός θα πρέπει να παρευρίσκεται κατά τη διάρκεια του αγώνα εντός του αγωνιστικού χώρου (δίπλα στο τραπέζι της γραμματείας) και πρέπει να έχει δώσει την ιατρική του ταυτότητα στη γραμματεία, καθώς και τον αριθμό μητρώου του Ιατρικού Συλλόγου που ανήκει. Το ονοματεπώνυμο και ο αριθμός μητρώου του ιατρού θα αναφέρεται υποχρεωτικά στο μπροστινό κάτω αριστερό μέρος του Φύλλου Αγώνος, όπου και θα υπογράφει
Οι αγώνες εφήβων Γ΄ κατηγορίας του Σαββατοκύριακου και της Τρίτης αναβλήθηκαν σε ένδειξη πένθους για την απώλεια του μικρού παιδιού στην Ελευσίνα .

ΣΑΒΒΑΤΟ 07/02/15


ΜΙΝΙ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑ Φιλίππου Πολίτης Κ
ΚΛ.ΜΕΓΑΡΩΝ 09.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Πέππας Πάλλας
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 16.45 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Φιλίππου Πολίτης Κ
ΚΛ.ΜΕΓΑΡΩΝ 10.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Πέππας Πάλλας
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ Μπακάλης Γεωργουλάκος
ΑΝ ΣΚΡΑ 13.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Μπακάλης Γεωργουλάκος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Φιλίππου Χατζηπαρασκευά
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ  Δραμεσιώτης Κατσίπης
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Σταγιάνος Τοβήλ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.15 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σταγιάνος Τοβήλ
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Δραμεσιώτης Μούλτση
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Δραμεσιώτης Γεωργακίου
ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 09.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ  Τσελεπίδης  Καλογεράκος
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 10.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Αίβαλιώτης Καλογεράκος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κουράντης Σαλπά
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΑΟΝΑ - Π. ΦΑΛΗΡΟ  Τζίμης Β Δημητρακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Τζίμης Β Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Τζίμης Σ Πολίτης Γ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΙΛΩΝΑΣ Τζίμης Σ Πολίτης Γ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Φάκωνας Μίχας Α
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 11.15 ΒΑΡΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Φάκωνας Μίχας Α
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Μέλης Δημητρακόπουλος
ΑΝ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 11.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Μέλης Δημητρακόπουλος

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Αναστασόπουλος Πολίτης Κ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ευαγγελίδης Παπαδάτος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ευαγγελίδης Ντεμελής
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Αμπελίδης Γεωργακίου
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Αναστασόπουλος Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Οικονομίδης Μούλτση
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Δαγκλής Στ Καπούτσης
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Μαϊτού Παπαντώνης
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Δαγκλής Στ Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.00 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Οικονομίδης Κολοφώτη
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 16.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ Μαϊτού Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 09.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Αίβαλιώτης  Μοροχλιάδης
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γαρατζιώτης ΄Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Μαϊτού Μηνάς
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γαρατζιώτης Καπούτσης
ΝΈΟ ΚΛ.. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ Γαρατζιώτης Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 18.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Οικονομίδης Κολοφώτη
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ρήγας Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 14.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βεκρής ΣΥΔΚΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τηγάνης Ι Αγγέλης Α Ζωγράφος Πρέκας Χ. 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΟΝΑ Αγγέλης Α Αρφαρά Αυγουλάς Πουλιανάς
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Καταγάς Σιαμίδης Μαρούγκας Παπαδάτος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ Σκορδίλης Ντίντας Τσιρογιάννη Αργύρη
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Καταγάς Νικολοπούλου Λέκου Λαρόζα
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Τηγάνης Ι Αρφαρά Δημήτρουλα Τοβήλ
------------------------------------------------------------------------------
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 19.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΑΡ Β Φουκόπουλος Ναζίρη Δάνδολος
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Β Γερουλάνος Μίχας Γ Λαρόζα
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Β Αίβαλιώτης Πασχοπούλου Παπακωνσταντίνου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Β Δραμεσιώτης Τσιρογιάννη Αργύρη
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Β Σταγιάνος  Πριλίγκου Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Β Κουράντης Ζησάκη Σαλπά
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   Β Γερουλάνος  Ντεμελής Λεουτσάκος
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 15.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Β Κουράντης Πάσσαρη Μοσκόβης

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Π Β Σταθόπουλος Κούλης Χ Πουλιάνας Αυγουλάς
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  21.45 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ε Β Σταθόπουλος Κούλης Χ Πουλιάνας Αυγουλάς
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Β Ελευθερίου Βλάχος Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Β Νικηφορίδης Καφαντάρης Σαλταγιάννη Καραγκιουλές
ΚΛ. Ν.΄ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ. -ΒΑΡΗ Ε Β Νικηφορίδης Καφαντάρης Νικολαίδης Γεωργόπουλος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε Β Γκανής Α Ζαννίδης Γιαννακόπουλος Αργύρη

ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 17.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Κουράντης Θεοχαρίδης Μοσκόβης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Πέππας Γεωργουλάκος Ασλανίδης
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Γερουλάνος Παπασαρή Λέκου
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π Τσελεπίδης Πασχοπούλου Τερκεσίδης
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ Π. ΦΑΛΉΡΟ ΙΙ Π Τζίμης Σ Γαρδέλη Γαβρέλης

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Β Σταγιάνος  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΚΥΡΙΑΚΗ 08/02/15


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Σταγιάνος Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 10.30 ΑΟΝΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Τζίμης Σ Ζωγράφος
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Φραγκιαδάκης Μίχας Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Πέππας Μούλτση
ΑΝ ΑΓΙΝΑΣ 12.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝIΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δραμεσιώτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Γερουλάνος Μηνάς
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜ 08.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΙΙ Σταγιάνος Αργύρη
ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Αϊβαλιώτης Γεωργακίου
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 13.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Φιλίππου Κοντοθανάσης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ 16.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Κουράντης Χατζηπαρασκευά
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Φιλίππου Κοντοθανάσης
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ Μ,ΑΝΔΡΑΣ Φιλίππου Δημακοπούλου
ΚΛ. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΑΛΛΙΘ 14.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕIΡ. Γερουλάνος Παπαντώνης

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Κωνσταντάτος Λαρόζα

ΜΙΝΙ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ ΠΕΡΑ Δραμεσιώτης Μπακομήτρου

ΑΝΔΡΕΣ Β
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Β ΑΝΔ Αναστασίου Τηγάνης Ι.  Κολοφώτη Λέκου Πουλιάνας

ΑΝΔΡΕΣ Δ΄
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ ΑΝΔ Γιαννακόπουλος Βλάχος Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Δημήτρουλα

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Α Δαγκλής Ηλ Τηγάνης Γ Κούρτη Γαρίμπ Δημακοπούλου
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Α Ιασωνίδης Σπυράκος Σακταγιάννη Χριστοδούλου Καραγκιουλές
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ Α Καταγάς Μπουλινάκης Μοσκόβης Κουτσομήτρος Παπαδάτος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Α Δαγκλής Ηλ Τηγάνης Γ Κούρτη Γαρίμπ Τοβήλ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Πέππας Πάλλας Καραγκιουλές
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Α Ιασωνίδης Αγγέλης Α Μίχας Γ Λεουτσάκος
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π Β Σταθόπουλος Μητρόππουλος Πολίτης Κ Παπασαρή
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. Π Β Δελδήμος Αγγέλης Φρ Τσιρογιάννη Γαβρέλης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Α Δελδήμος Αγγέλης Φρ Ναζίρη Ζερίτης Α
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Β Ιερωνυμάκης Μανουσόπουλος Ασλανίδης Λεουτσάκος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Β Ιερωνυμάκης -Κόκκορης  Ντεμελής Ασλανίδης

ΠΑΙΔΕΣ Γ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π Κουράντης Λαρόζα Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Πέππας Λέκου Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ Π Αϊβαλιώτης Γεωργακίου Αυγουλάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Κουράντης Καρουμπής Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Σταγιάνος Νικολαίδης Μηνάς
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 17.30 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Φραγκιαδάκης Ζιάκα Πολίτης Γ
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΔΑΣ ΣΑΡΩΝΙΔΑ Τζίμης Β Ζερίτης Θ/ Δημήτρουλα


ΔΕΥΤΕΡΑ 09/02/15

ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΝΑΓΚΑΙΑ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΙΑΤΡΟΥ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΠΟΙΝΗ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΥ!!
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ -ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Θεοδωρόπουλος Διμπινούδης Αργύρη Καπούτσης Ζερίτης Θ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ- ΠΟΡΦΥΡΑΣ Μαγκλογιάννης Καλαϊτζάκης Μούλτση Κούρτη Δημακοπούλου
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ- ΜΙΛΩΝΑΣ Ουσταμπασίδης Πλιάκας Ζερίτη Ε Γαβρέλης Ζερίτης Α
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Κονταράτος Αργυρούδης Δημητρακόπουλος Μίχας Α Ασλανίδης
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ -ΑΡΗΣ ΝΙΚ Ραχιώτης Καλογερόπουλος Φ Πουλιανάς Σαλπά Πασχοπούλου
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20..00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Αναγνώστου Αναστασίου Δημητρακοπούλου Νικολαίδης Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σκούτας Αντωνιάδης Τσιρογιάννη Γιαννακοπούλου Ζωγράφος

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Βουγιουκλάκης Σέλληνας Κατσίπης Παπασαρή Γεωργακίου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ.- ΒΑΡΗ Δελδήμος Πετράκης Κ Ορφανός Μπασούκος Σαλταγιάννη
ΔΑΚ ΚΟΥΡΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ -ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Σταθόπουλος Γκανής Ι Κουτσομήτρος Γεωργόπουλος Μίχας Γ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΩΝΙΔΑ Γκανής Α Ελευθερίου Ναζίρη Αυγουλάς Παπαντώνης
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΙΡ. Καφαντάρης Στρατηγάκης Πάλλας Λεουτσάκος Λαρόζα
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Ιερωνυμάκης Ταχμαζίδου Γεωργουλάκος Ντεμελής Πολίτης Κ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κουράντης  ΣΥΚΚΝΑ  ΣΥΚΚΝΑ 


ΤΡΙΤΗ 10/02/15



ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ



1. όλοι οι αγώνες ΠΑΙΔΩΝ και ΕΦΗΒΩΝ, μόνο στα ανοικτά γήπεδα

καθώς και οι αγώνες ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ 2oΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ :

2. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Α' ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ

3. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Α' ΕΦΗΒΩΝ,


ΛΟΓΩ ΙΣΧΥΡΗΣ ΧΙΟΝΟΠΤΩΣΗΣ




Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Γ ΑΝ Μητρόπουλος , Καφαντάρης  ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α Τηγάνης Ι Λυράς Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α Τηγάνης Ι Λυράς Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α Κονταράτος Αντωνίου Γιαννακοπούλου Γαβρέλης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α Αντωνιάδης Σπυρόπουλος Δάνδολος Μηνάς
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Α Τσάτσης Σέλληνας Παπαντώνης Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Α Τσάτσης Σέλληνας Παπαντώνης Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α Πόντας Αργυρούδης Κούρτη Κολοβός
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α Πόντας Αργυρούδης Κούρτη Κολοβός
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΝΔΡΑΊΚΟΣ Π Α Φασόλης  Κούλης Κ Χριστοδούλου Αργύρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε Α Τηγάνης Γ. Κούλης Κ Καπούτσης Αργύρη
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Α Παπαφωτίου Σιαμίδης Μπασούκος Καρουμπής
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α Παπαφωτίου Σιαμίδης Μπασούκος Καρουμπής
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑΜΑ Π Β ΄Γιακείμη Φλώρος Μίχας Α Μίχα Μ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ Π Β Γιακείμη Φλώρος Μίχας Α Μίχα Μ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Β Δελδήμος Ιερωνυμάκης Χατζηπαρασκευά Λεουτσάκος

ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 20.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Γερουλάνος Πλαχούρας Αποστ. Λαρόζα
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ  20.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ Πέππας Βαρνακιώτης Παπασαρή
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Σταγιάνος Μαυρομανωλάκης Δημακοπούλου
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Φιλίππου Τρίμη Σαλπά
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 20.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ Αϊβαλιώτης Μπαρμπαγιάννη Τοβήλ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ ΄Φραγκιαδάκης Χρηστίδης Γεωργόπουλος
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Φάκωνας Παππάς Νικολαίδης
ΑΝ ΔΗΜ. ΓΎΦ ΤΥΡ 20.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Τζίμης Β Ναζίρη Καπούτσης
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Δραμεσιώτης Δημητρακόπουλος Πρέκας Αντ.
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΙΙ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Τζίμης Σ Δημήτρουλα Δημητρακοπούλου


ΤΕΤΑΡΤΗ 11/02/15


ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α Φλώρος Γκανής Δ Νικολαίδης Μηνάς
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Α Ορφανός Ε Γεώργου  Πασχοπούλου Πουλιάνας
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Α Ιασωνίδης Βλάχος Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
---------------------------------------
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Β Φιλίππου Μπασούκος Πλαχούρας Ζησ.
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Β Γερουλανος Ορφανός Κατσίπης
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Β Κουράντης Χριστοδούλου Δημακοπούλου

ΠΑΙΔΕΣ Α
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Φιλίππου ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ


ΠΕΜΠΤΗ 12/02/15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Παπαδόπουλος Χ Φραγκούλη Σαλπά Σαλταγιάννη Καπούτσης
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Κάρδαρης Ορφανός Εμμ Χριστοδούλου Πασχοπούλου Αυγουλάς
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Τηγάνης Ι Αντερριώτης Μπάλλας Γιαννακοπούλου Γαβρέλης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Λαζαρίδης Χρηστίδης Π Καραγκιουλές Χατζηπαρασκευά Γεωργουλάκος
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Μαυρέλης Δελδήμος Κατσίπης Ντεμελής Ασλανίδης
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Καλογριάς Αργυρούδης Κουτσομήτρος Μοσκόβης Παπαδάτος


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/02/15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Γαρίνη Βλάχος  Ζερίτης Θ. Δημήτρουλα Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Αργυρούδης Γεώργου Νικολαίδης Μπάλλας Καπούτσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Βουγιουκλάκης Νικολοπούλου  Τοβήλ Δημακοπούλου Χριστοδούλου
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Πόντας Γιακείμη  Μηνάς Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Καφαντάρης Παπαζαχαρίας   Κουτσομήτρος Μοσκόβης Παπαδάτος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ  Χρηστίδης Ηλ.  Καρακωνσταντόπουλος  Κοντοθανάσης Γεωργουλάκος Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Τσόλη , Νικηφορίδης Πολίτης Κ Κασίπης Παπασαρή

ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ Π Α Δελδήμος Παπαφωτίου  - Πάλλας Τζερμπατζίδου

ΕΦΗΒΟΙ Α
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ)( 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α Μαυρομανωλάκης Καλαϊτζάκης -ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

EΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Σταγιάνος ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ






Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right