menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  29.1.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από Πέμπτη 29.01.15 μέχρι και Παρασκευή 06.02.15

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώσεις διαιτητών και κριτών από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και και ΚΕΔ ΕΣΚΑ για τους αγώνες από 29.01.15 μέχρι και 06.02.15


ΠΕΜΠΤΗ 29-01-15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Αναστασίου Αντωνίου Σαλπά Λεουτσάκος Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Γιακείμη Αντωνιάδης Μούλτση Κοντοθανάσης Δημακοπούλου
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Πόντας Μαραβέλιας, Δημητρακόπουλος Ναζίρη Αργύρη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Τσάτσης Πλιάκας Λαρόζα Μπασούκος Κατσίπης
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ορφανός Εμμ. Τσαρούχα Ντεμελής Κούρτη Γεωργουλάκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κονταράτος Ντίντας Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Δημήτρουλα

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Κορωναίος Κολοφώτη
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 18.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σταγιάνος Τοβήλ
ΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γερουλάνος Χατζηπαρασκευά Δακορώνης


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-01-15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κοτσώνης Νικηφορίδης  Χριστοδούλου Δημακοπούλου Τοβήλ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ιασωνίδης , Τσόλη Πολίτης Κ.Παπασαρή Πάλλας
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Τσαρούχα Κούλης Χ., Μίχας Α. Δημητρακοπούλου Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Μαγγωνάκης , Τηγάνης Ι . Παπαντώνης Νικολαίδης Μοροχλιάδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ  Γρίβα Τηγάνης Γ Καρουμπής Λαρόζα Γεωργουλάκος
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Χρηστίδης Π. Χριστοδουλάκης Μπάλλας Δημητρακόπουλος Αργύρη
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Δελδήμος Σταθόπουλος Παπαδάτος Μοσκόβης Κουτσομήτρος

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 17.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ.- ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Δραμεσιώτης  Κούρτη
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Φιλίππου Καλουζάκης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Λάτσης Χατζηπαρασκευά
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γερουλάνος Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κουράντης Πουλιανάς
ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΘΕΟΜ) 17.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σταγιάνος  Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φραγκιαδάκης Αργύρη
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 18.15 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Φάκωνας Αυγουλάς
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 19.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Πέππας Λεουτσάκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Σταγιάνος Μίχας 

ΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΘ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κουράντης Πουλιανάς Καπούτσης
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ Γερουλάνος  Κοντοθανάσης


ΣΑΒΒΑΤΟ 31.01.15


ΜΙΝΙ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Πέππας Πολίτης Κ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Φιλίππου  Κατσίπης
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ Πέππας Γεωργουλάκος
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 10.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Πέππας Γεωργουλάκος
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Πέππας Κατσίπης
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Φιλίππου Λεουτσάκος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Φιλίππου Σαλταγιάννη
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Φιλίππου Σαλταγιάννη
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γερουλάνος Μπακομήτρου
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  08.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σταγιάνος Γεωργακίου
ΑΝ. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Σταγιάνος ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γερουλάνος  Σαλπά
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Τσελεπίδης Κούρτη
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 09.00 ΠΕΡΑ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τζίμης Σ Πουλιάνας 
ΑΝ.΄Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τζίμης Σ Πουλιάνας 
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 10.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Μέλης Μίχας Α
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 11.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Μέλης Μίχας Α
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 10.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝΑΣ Φουκόπουλος Καλογεράκος
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 11.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΟΝΑ Φουκόπουλος Καλογεράκος
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 10.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Φάκωνας Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 11.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΆΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Φάκωνας Δημητρακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.00 ΒΑΡΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τζίμης Β. Δημητρακόπουλος
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Τζίμης Β Δημητρακόπουλος

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ  Δραμεσιώτης  Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κωνσταντάτος ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 15.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ιερωνυμάκης   Πάλλας
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ευαγγελλίδης Κολοφώτη
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Πετράκης Ι Γεωργακίου
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ευαγγελλίδης Κούρτη
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Β Παπαθανασίου Νικολαίδης
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Β Αναστασόπουλος Κολοφώτη
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 10.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β Ραπτογιάννης Δημακοπούλου
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π. ΦΑΛΗΡΟ Β Μαίτου Αργύρη
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.00 ΑΟΝΑ ΜΙΛΩΝΑΣ Β Αναγνώστου Θ Γιαννακοπούλου
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 16.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Μαϊτου Μηνάς
ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Πετράκης Ι Νικολαίδης
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Γαρατζιώτης ΄Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ - ΒΑΡΗ Οικονομίδης Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 18.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ- ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Παπαθανασίου Ζερίτης Θ
ΝΈΟ ΚΛ.. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γαρατζιώτης Γαβρέλης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 18.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Αναγνώστου Θ Γαβρέλης
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναγνώστου Θ Μίχας Α

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Ντίντας Κοσμίδου  Ζερίτης Θ Ναζίρη
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Νικολοπούλου Ζαγούρης Πασχοπούλου Καραγκιουλές
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ρεμουντάκης Βλάχος Δάνδολος Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ρεμουντάκης  Κσταγάς Αυγουλάς Χριστοδούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Χατζηκυριάκος Καταγάς Αργύρη Δημήτρουλα
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Δελδήμος Αρφαρά Καρουμπής Ντεμελής
----------------------------------------------------------------------------------------------
ΝΈΟ Κ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ Β Τζίμης Σ Δάνδολος Δημήτρουλά
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΛ. 15.15 ΑΣΤΕΡΑΣ Γ ΔΗΜ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Β Φουκόπουλος Γεωργόπουλος Μοροχλιάδης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β Φραγκιαδάκης  Γεωργόπουλος Μοροχλιάδης
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤ Β Κουράντης Μηνάς Παπαντώνης
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Β Φιλίππου Ασλανίδης Τοβήλ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Β Κουράντης Δακορώνης Καλουζάκης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ Β Φιλίππου Μούλτση Λεουτσάκος
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β Δραμεσιώτης Χατζηπαρασκευά  Παπαδάτος

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Β Τηγάνης Ι Γιαννακόπουλος Μούλτση Καπούτσης Αυγουλάς
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Β Τηγάνης Ι Γιαννακόπουλος Καπούτσης Αυγουλάς 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 20.00 ΒΑΡΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Β Ντίντας Κοσμίδου Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Β Δελδήμος Αρφαρά Ασλανίδης Τοβήλ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Α Σταγιάνος Τσιρογιάννη Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ Π Γ Δραμεσιώτης Κουτσομήτρος Μοσκόβης
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛΣΑΛ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ Ε Γ Δραμεσιώτης Κουτσομήτρος Μοσκόβης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΘΝΙΚΟΣ Π Γ Φραγκιαδάκης Λαρόζα Παπασαρή
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Γερουλάνος Μπακομήτρου
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 12.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π Γ Σταγιάνος Αυγουλάς Χριστοδούλου


ΚΥΡΙΑΚΗ 01.02.15

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Β ΑΝΔ Αντωνίου Αθανασόπουλος Μηνάς Μοροχλιάδης Νικολαίδης
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ 20.30 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Δ ΑΝΔ Μπουλινάκης Βλάχος Δημήτρουλα Δημητρακοπούλου Δημητρακόπουλος
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 12.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Δ ΑΝΔ Τσουραπάς Νικολαίδης  Μοροχλιάδης Μούλτση Πουλιανάς

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α Σκουλαρίκης Σιαμίδης Κοντοθανάσης Μπασούκος Λαρόζα
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Α Σαράντου Καλουζάκης Λέκου Σαλταγιάννη
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Α Τσόλη Μοσκόβης Παπαδάτος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Α Σκουλαρίκης Σιαμίδης Παπαντώνης Κολοφώτη Καλογεράκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α Γιαννακόπουλος Τηγάνης Γ Ναζίρη Αργύρη Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 13.30 ΒΑΡΗ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Α Γιαννακόπουλος Τηγάνης Γ Μίχας Α Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΠΑΙΔΕΣ- ΕΦΗΒΟΙ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ε Γ Τζίμης Σ Αργύρη Γαβρέλης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 15.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ Κορωναίος  Γαρίμπ Τοβήλ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 21.00 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ - ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ Κορωναίος Χρηστίδης Ναζίρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Γ Γερουλάνος Γεωργόπουλος Καπούτσης
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Π Α Πέτρου Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β Μητρόπουλος Ταχμαζίδου Μηνάς Τοβήλ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Β Μητρόπουλος Μπουλινάκης  Μίχας Γ Γεωργακίου
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Π Γ Πέππας Ντεμελής Παπαδάτος
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Ε Γ Πέππας Ντεμελής Παπαδάτος
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ 13.30 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ ΄Γερουλάνος Πάλλας Παπασαρή
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ 12.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ Γερουλάνος Πάλλας Παπασαρή
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π Γ Κουράντης Καραγκιουλές Σαλταγιάννη
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Μέλης Κοντοθανάσης Λαρόζα
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑ Π Γ Λάτσης Δακορώνης Κατσίπης
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ Λάτσης Δακορώνης Κατσίπης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π Γ Φιλίππου  Καραγκιουλές Παπασαρρή
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΠΟΛΙΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ Φουκόπουλος Γαρίμπ Τοβήλ
ΝΈΟ ΚΛ.. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ Λάτσης  Κολοφώτη Ασλανίδης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Φραγκιαδάκης Μηνάς Καπούτσης
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Γ Φάκωνας Δάνδολος Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ Π Γ Τζίμης Σ Γεωργόπουλος Μροχλιάδης
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π Γ Τζίμης Σ Δημήτρουλα Νικολαίδης
ΑΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 16.00 ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π Γ Δραμεσιώτης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε Γ Μέλης Καλουζάκης Σαλπά 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Ε Γ Δραμεσιώτης Νικολαίδης Πουλιανάς

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φραγκιαδάκης Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΝΑ Κορωναίος Ζωγράφος
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Πέππας Μοσκόβης
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Φάκωνας Μίχας Α

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 13.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Τσελεπίδης Κολοφώτη
ΚΛ.Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 19.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Κορωναίος Πασχοπούλου
ΚΛ ΣΕΦ Β 08.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Μέλης Καρουμπής
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Τζίμης Β Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤ Κουράντης Κοντοθανάσης 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ 16.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Γερουλάνος   Καλουζάκης
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 16.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Φιλίππου   Πάλλας
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Φιλίππου Λεουτσάκος
2Ο ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φιλίππου Γεωργουλάκος

ΜΙΝΙ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Τσελεπίδης  Παπαντώνης

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Κωνσταντάτος Γεωργουλάκος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κωνσταντάτος Γεωργουλάκος


ΔΕΥΤΕΡΑ 02.02.15


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΟΝΑ  Καραβίτης Αντωνίου Πολίτης Κ Κουτσομήτρος Μοσκόβης
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΡΑ Μπούκας Αποστολίδης Καλουζάκης Αυγουλάς Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ., Θεοδωρόπουλος  Μαυρέλης Ορφανός Μοροχλιάδης Παπαντώνης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -Π ΦΑΛΗΡΟ Αντωνόπουλος Τσάτσης Λαρόζα Γεωργουλάκος Ντεμελής
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Στρέμπας Λαζόνγκα Παπαδάτος Γεωργακίου Καρουμπής
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20..00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ Χρηστίδης Ηλ  Μαγκουνής Χρηστίδης Νικολαίδης Πολίτης Γ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαραβέλιας Χρηστίδης Π Κολοφώτη Καλογεράκος Μπασούκος

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Μανουσόπουλος Δελδήμος Κατσίπης Ασλανίδης Δακορώνης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΦΑΣ Τηγάνης Γ Φλώρος Δάνδολος Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΣΑΡΞ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Κοσμίδου Στρατηγάκης Κοντοθανάσης Παπασαρή Πάλλας
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Νικολοπούλου Σιαμίδης Κούρτη Λεουτσάκος Πασχοπούλου
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Καταγάς Κόκκρης Καπούτσης Μηνάς Πουλιανάς


ΤΡΙΤΗ 03.02.15


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Π Α Γιακείμη Κατσιμάρδος Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Ε Α Γιακείμη Κατσιμάρδος Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΣΕΦΒ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α Πόντας Πέτρου Καρουμπής Κούρτη
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α Πόντας Πέτρου Καρουμπής Κούρτη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α Τσαρούχα Τηγάνης Ι Ζερίτης Θ Τσιρογιάννη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α Τσαρούχα Τηγάνης Ι Δάνδολος Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α Τσολάκος Ρεμουντάκης Μηνάς Μπάλλας
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α Τσολάκος Ρεμουντάκης Μηνάς Μπάλλας
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Π Α Νικηφορίδης Ιερωνυμάκης Μοσκόβης Παπαδάτος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α Χρηστίδης Π Δελδήμος Ασλανίδης Κατσίπης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΟΝΑ Π Β Αυγερινός Λαζόνγκα Γιαννακοπούλου Μίχας Γ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Ε Α Αυγερινός Λαζόνγκα Γαβρέλης Μίχας Γ
ΚΛ. ΑΝΔ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΄Μανουσόπουλος Βουγιουκλάκης Τοβήλ Αυγουλάς
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β Κάρδαρης Μαγγωνάκης  Αργύρη Μίχας Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ Π Β Χρηστίδης Ηλ Μητρόπουλος Κοντοθανάσης Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ Ε Β Χρηστίδης Ηλ Μητρόπουλος Κοντοθανάσης Καραγκιουλές
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΒΑΡΗ Π Β Σέλληνας Κούλης Χ Καλογεράκος Νικολαίδης
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π Β Κοσμίδου Σιαμίδης Γεωργουλάκος Πολιτης Κ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Δραμεσιώτης Δημακοπούλου Παπασαρή
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ Λάτσης Καλουζάκης Σαλταγιάννη
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ Φιλίππου Δακορώνης Πάλλας
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π Γ Φραγκιαδάκης  Γεωργόπουλος Μοροχλιάδης
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ Π Γ Κορωναίος Χρηστίδης Παπαντώνης
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ Τζίμης Σ.  Δημήτρουλα Καπούτσης
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Ρ Γ Τζίμης Σ. Κουράντης Δημήτρουλα Καπούτσης
ΑΝ Π.ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ Ε Γ Γερουλάνος Χριστοδούλου Πασχοπούλου
ΚΛ. ΕΘΝ., ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Γ Φάκωνας  Κουράντης  Καλογεράκος Μούλτση
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ Τζίμης Β.  Ζωγράφος Ναζίρη


ΤΕΤΑΡΤΗ 04.02.15


ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΑΝ ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τσουραπάς Νικολοπούλου Πουλιανάς Μηνάς
ΝΈΟ ΚΛ.Α ΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Τεφτίκης Σ Τζήκας Γαβρέλης Ναζίρη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ρεμουντάκης Χατζηκυριάκος Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ Φλώρος Αγγέλης Α Μίχας Α Δημήτρουλα
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Γερουλάνος Πέππας Λαρόζα Μπασούκος
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Κουράντης Σταγιάνος Δακορώνης Μούλτση
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Φραγκιαδάκης Φιλίππου Μίχας Γ Ορφανός


ΠΕΜΠΤΗ 05.02.15

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ Σπυρόπουλος  Μαραμής Χατζηπαρασκευά Σαλταγιάννη Λεουτσάκος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Αναστασίου Λυράς Χρηστίδης Μπασούκος Σαλπά
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Φασόλης Ελευθερίου  Γιαννακοπούλου Δημητρακόπουλος
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Κονταράτος Τσολάκος Κοντοθανάσης Δημακοπούλου Καραγκιουλές
ΚΛ. Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Σιδέρης Ιασωνίδης Πασχοπούλου Κολοφώτη Παπαντώνης
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Στρέμπας Κοτσώνης Κουτσομήτρος Μοσκόβης Παπαδάτος


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06.02.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Αντωνιάδης Καλογερόπουλος Φ. Αυγουλάς Αργύρη Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Καλαϊτζάκης Καφαντάρης  Μίχας Α Δημήτρουλα Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Γκανής Ι., Κούλης  Αυγουλάς Αργύρη Ναζίρη
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Τσαρούχα Καλογριάς Ζερίτη Θ Ζερίτη Ε Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΤΑΤΑΥΛΑ Χρηστίδης Ηλ., Κοτσώνης Τοβήλ Δημακοπούλου Χριστοδούλου
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Παπαφωτίου ΖαχαρίαςΚούρτη Μπάλλας Μούλτση
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Κουτσομήτρος Μοσκόβης Παπαδάτος



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right