menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.1.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από 17.01-23.01

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από το Σάββατο 17.01.15 έως και την Παρασκευή 23.01.15 . Αναλυτικά :


ΣΑΒΒΑΤΟ 17.01.15



ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 09.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Πέππας Πολίτης Κ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10:15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Πέππας Πολίτης Κ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 09.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ιερωνυμάκης  Μούλτση
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 10.15 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΕΡΑΜΑ Ιερωνυμάκης Μούλτση
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Φιλίππου  ΄Χατζηπαρασκευά
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Φιλίππου  Χατζηπαρασκευά
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Κουράντης  Γεωργουλάκος
ΑΝ ΣΚΡΑ 13.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Κουράντης  Γεωργουλάκος
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.15 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Τσελεπίδης  Γεωργακίου
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 12.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Τσελεπίδης  Γεωργακίου
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ  ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤ Τζίμης Σ Καλογεράκος
ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 09.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κορωναίος Κολοφώτη
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κορωναίος Κολοφώτη
ΑΝ ΠΕΡΑ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑ Φραγκιαδάκης Ι Ζωγράφος
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Τραγάκης Πολίτης Γ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Τραγάκης Πολίτης Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΑΟΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Τζίμης Β Δημητρακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ Τζίμης Β Δημητρακοπούλου
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δραμεσιώτης Δημητρακόπουλος
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Δραμεσιώτης Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 09.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Μέλης Μίχας Α
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.15 ΒΑΡΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Μέλης Μίχας Α

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Πετράκης Ι Κοντοθανάσης Δακορώνης
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑ Πετράκης Ι Λέκου
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ΄. ΣΑΛΤΑ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ευαγγελίδης Κουτσομήτρος
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Ευαγγελίδης Σαλπά
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ευαγγελίδης Καλουζάκης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ Αναστασόπουλος Κούρτη
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 14.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Δαραμούσκας Τοβήλ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Δαραμούσκας Μοροχλιάδης
ΝΈΟ ΚΛ.Α Γ.Δ ΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Παπαθανασίου Αργύρη
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 15.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Κωνσταντάτος Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.00 ΑΟΝΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Μαίτου Γαβρέλης
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 16.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Αναγνώστου Θ Παπαντώνης
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ ΜΙΛΩΝΑΣ Κωνσταντάτος Πασχοπούλου
ΑΝ ΕΝΙΑΙΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Παπαθανασίου Ζερίτης Θ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΒΑΡΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γαραντζιώτης Ζερίτης Α
ΑΝ. ΒΟΥΛΑΣ 14.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γαραντζιώτης Ζερίτη Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γαραντζιώτης Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 18.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μαίτου Γαβρέλης

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
NEO KΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Σκορδίλης Αγγέλης Φρ   Νικολαίδης ΣΥΚΚΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Κοτσώνης  Καφαντάρης Σαλταγιάννη Κατσίπης
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ιασωνίδης Βλάχος Ζερίτης Α. Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. Ρεμουντάκης Αγγέλης Α Μούλτση Μηνάς
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Τηγάνης Ι  Κούλης Χ Τσιρογιάννη Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ιερωνυμάκης Μπουλινάκης Καραγκιουλές Λαρόζα

Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ Δραμεσιώτης Δάνδολος Δημήτρουλα
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 15.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κουράντης Γαβρέλης Τσιρογιάννη
6Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κουράντης Δημητρακοπούλου Δημητρακόπουλος
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ. Τζίμης Σ Αργύρη Καπούτσης
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ -ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Γερουλάνος  Μοσκόβης Παπαδάτος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Φάκωνας Πασχοπούλου Μίχας Γ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Φιλίππου Καλουζάης Λεουτσάκος
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Φιλίππου  Λέκου Ντεμελής

ΠΑΙΔΕΣ-ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β Ιερωνυμάκης Μπουλινάκης Λέκου Πάλλας
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Β Γκανής Α Δράκος Πουλιανάς Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β Γκανής Α ΄Δράκος Πουλιανάς Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. Ε Β Ιασωνίδης Βλάχος Δάνδολος Δημήτρουλα
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. - ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Πέππας  Ασλανίδης Γεωργακίου
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π Στουραίτης Μπακομήτρου Στουραίτης
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 16.30 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ε Γερουλάνος  Μοσκόβης Παπαδάτος
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γερουλάνος Δακορώνης Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΔΑΦΝΗ ΓΑ ΔΗΜ Ε Φουκόπουλος Μοροχλιάδης Καλογεράκος
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 20.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Ε Δραμεσιώτης Μίχας Α Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Φάκωνας Πασχοπούλου Μίχας Γ


ΚΥΡΙΑΚΗ 18.01.15


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΜΦΙΑΛΗ Αναστασόπουλος Σαλταγιάνη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Αναστασόπουλος Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΣΕΦ Β 14.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Αναγνώστου Θ., Κατσίπης

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. .Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.30 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Α Φραγκιαδάκης  Κολοφώτη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ Α Σκορδίλης   ----------------
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α Δραμεσιώτης  Γαβρέλης
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 15.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Α Κορωναίος  Καλογεράκος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Β Κορωναίος  Μοροχλιάδης
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Β Τζίμης Β Ζερίτης Θ
ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 16.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. Β Φραγκιαδάκης Κολοφώτη
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 19.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ Β Φραγκιαδάκης Νικολαίδης
ΚΛ. Ν. ΖΕΡΒΟΥ 14.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ Β Φραγκιαδάκης Ι.  ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.15 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β Πέππας Μοσκόβης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β Φιλίππου Λέκου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β Μέλης   Χατζηπαρασκευά
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Β Κουράντης Δημακοπούλου

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 19.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Α ΑΝΔΡ Ουσταμπασίδης Χρηστίδης Ηλ. Λέκου Σαλπά Πουλιανάς

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Β ΑΝΔΡ  Λυράς , Αυγερινός Δημητρακόπουλος Τσιρογιάννη Καπούτσης
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (ΑΡΤ) 19.30 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Δ΄ ΑΝΔΡ Λαζαρίδης Σέλληνας  Μοροχλιάδης ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
Ν. ΚΑΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΛΑΓ 20.30 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Δ΄ ΑΝΔΡ Ιασωνίδης Γιαννακόπουλος Δημητρακοπούλου Μίχας Α Δημήτρουλα

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α ΓΥΝ Παπαζαχαρίας Δελδήμος Δακορώνης Ντεμελής Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α ΓΥΝ Ταχμαζίδου Χατζόπουλος Λεουτσάκος Αυγουλάς Κοντοθανάση
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Α ΓΥΝ Μαυρομανωλάκης Τζήκα ς Δημακοπούλου Τοβήλ Χριστοδούλου
ΚΛ.ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΑΡΗ Α ΓΥΝ Σκορδίλης Ζαννίδης Αργύρη Τσιρογιάνη Ζερίτης Θ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α ΓΥΝ Παυλόπουλος Ηλ. Τσουραπάς   Λαρόζα Πάλλας Πολίτης Κ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Α ΓΥΝ Αθανασόπουλος  Μαρτινάκος Κατσίπης Κοντοθανάσης Λαρόζα

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16.15 ΑΟΝΑ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β Γαρίνη Ξοχάκης Δάνδολος Ζωγράφος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ Π Α Γαρίνη Ξοχάκης  Δάνδολος Ζωγράφος
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Β Τούσης Καταγάς Λεουτσάκος Μίχας Γ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε Β Τσουραπάς Καταγάς Καρουμπής Νικολαίδης
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Π Πέππας  Κουτσομήτρος Παπαδάτος
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ ΕΛΕΥΣ 12.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Πέππας Μοσκόβης Παπαδάτος
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Π Φιλίππου Λέκου Σαλταγιάννη
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Γερουλάνος Αυγουλάς Παπασαρή
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Ε  Γερουλάνος Αυγουλάς ΠαπασαρήΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π Μακαρατζής  Γεωργακίου Ασλανίδης
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π Φιλίππου Καραγκιουλές Παπασαρή
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Δραμεσιώτης Καλουζάκης Μούλτση
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γερουλάνος Δακορώνης Ντεμελής
ΝΈΟ ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π Δραμεσιώτης Τοβήλ Χριστοδούλου
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Κουράντης Πουλιανάς Καπούτσης
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΡΑ Π Κορωναίος  Καπούτσης Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝ Π Κορωναίος Γεωργόπουλος Δημητρακόπουλος
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π Δραμεσιώτης  Γιαννακοπούλου Μηνάς
ΑΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 16.00 ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π Τζίμης Σ Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΑΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 17.30 ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Ε Τζίμης Σ Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 17.30 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ Ε Κουράντης Καλογεράκος Χρηστίδης
ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 18.00 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ Ε Τσελεπίδης  Πασχοπούλου Κολοφώτη
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε Γερουλάνος Πολίτης Κ Πάλλας
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ Ε Μέλης   Κοντοθανάσης Δακορώνης


ΔΕΥΤΕΡΑ 19.01.15


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Μαγκλογιάννης Μανουσόπουλος Παπαδάτος Κουτσομήτρος , Μοσκόβης
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Παυλόπουλος Α Δελαγραμμάτικας Πουλιανάς , Γεωργουλάκος , Αυγουλάς
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΑΟΝΑ Ραχιώτης Μαγκουνής Ζωγράφος , Κολοφώτη Κούρτη
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΕΡΑ Στρέμπας Ρουμελιώτης  Παπασαρή Σαλταγιάννη Χατζηπαρασκευά
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Μπούκας Πλιάκας Πάλλας Λαρόζα , Γεωργακίου
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Πόντας Θεοδωρόπουλος Γαβρέλης Δάνδολος Ασλανίδης

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Πέτρου Τηγάνης Γ Ζερίτης Α΄ Ζερίτη Ε Ναζίρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Αγγελής Φρ. Διονυσάτος Δημήτρουλα Δημαητρακοπούλου Δημηρτρακόπουλος
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΣΑΡΞ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ Γκανής Ι. Κόκκορης Πολίτης Κ. Κοντοθανάσης Καλουζάκης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Δελδήμος Ταχμαζίδου Τοβήλ Δημακοπούλου Χριστοδούλου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ Πετράκης Κ.  Σιαμίδης Κατσίπης Καρουμπής Καραγκιουλές


ΤΡΙΤΗ 20.01.15


ΠΑΙΔΕΣ-ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Ουτσαμπασίδης Αντωνίου Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε   Ζακεστίδης Σπυρόπουλος Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Π Χρηστίδης Ηλ Τηγάνης Γ Μίχας Γ Παπαντώνης
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Ε Χρηστίδης Ηλ Τηγάνης Γ Μίχας Γ Παπαντώνης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Πόντας Ιασωνίδης Δημητρουλα Μίχας Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Πόντας Ιασωνίδης Δημητρουλα Μίχας Α
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Μανουσόπουλος Ντίντας Μηνάς Νικολαίδης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Μανουσόπουλος Ντίντας Μηνάς Νικολαίδης
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Λαζαρίδης Καλογριάς  Πάλλας Παπασαρή
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Σιδερής Νικολοπούλου Ναζίρη Αργύρη
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΥΡΥΑΛΗ Π Β Σιδερής Νικολοπούλου Γιαννακοπούλου Αργύρη
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Β  Κορωναίος ΣΥΚΚΝΑ Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΑΟΝΑ Π Β Γερουλάνος Λάτσης Γεωργουλάκος Λεουτσάκος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΕΘΝΙΚΟΣ Ε Β Γερουλάνος Λάτσης Γεωργουλάκος Καραγκιουλές
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β  Φάκωνας ΣΥΔΚΝΑ Καλογεράκος Σαλπά
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΠΕΡΑ Ε Γ  Φάκωνας ΣΥΔΚΝΑ Καλογεράκος Τοβήλ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΒΑΡΗ Π Β  Φιλίππου Κατσίπης Πολίτης Κ
AN ΠΟΡΦΥΡΑ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π Π Μέλης Δακορώνης Λαρόζα
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Ε Μέλης Δακορώνης Λαρόζα
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 19.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π Φιλίππου  Δημακοπούλου Καλουζάκης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.30 ΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Πέππας Κούρτη Χριστοδούλου
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ε Πέππας Ασλανίδης Αυγουλάς
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 19.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π Κουράντης Καπούτσης Γεωργόπουλος
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Κουράντης Καπούτσης Γεωργόπουλος
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Δραμεσιώτης   Χρηστίδης Ζωγράφος
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Τζίμης Σ  Δημητρακοπούλου Ναζίρη
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ε Τζίμης Σ  Δημητρακοπούλου Ναζίρη
ΑΝ Π ΤΥΡΕΑΣ (ΓΚΟΛΦ) 20.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π Τζίμης Β Μοροχλιάδης Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 20.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ  Φραγκιαδάκης  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


ΤΕΤΑΡΤΗ 21.01.15


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Α΄
ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Σέλληνας Τεφτίκης Σ. Ταβουλάρης Πολίτης Γ
ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Σέλληνας Τεφτίκης Σ.  Ταβουλάρης Πολίτης Γ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΝ Α Ντίντας Ρεμουντάκης Ναζίρη Δάνδολος
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΝΕΑΝ Α Σκουλαρίκης  Μελισσάρης Πασχοπούλου Μηνάς
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΕΑΝ Α Φλώρος  Χατζηκυριάκος Νικολαίδης Ορφανός

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.45 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΝΕΑΝ Β Γερουλάνος Πέππας Μοσκόβης Παπαδάτος
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΝΕΑΝ Β Κουράντης Αϊβαλιώτης Δημακοπούλου Μούλτση
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΕΑΝ Β Φραγκιαδάκης Κορωναίος Καπούσης Δακορώνης


ΠΕΜΠΤΗ 22.01.15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Λυράς Αντερριώτης Αυγουλάς Χριστοδούλου Τοβήλ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Τσάτσης Φασόλης Κουτσομήτρος Ντεμελής Παπαδάτος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Τηγάνης Γ Κοσμίδου λεουτσάκος Χατζηπαρασκευά Σακταγιάννη
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ορφανός Εμμ. Αργυρούδης Χρηστίδης Ζωγράφος Κούρτη
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Δελαγραμμάτικας Σέλληνας Τσιρογιάννη Δάνδολος Γιαννακοπούλου
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Μαυρέλης Αντωνόπουλος Μπάλλας Καρουμπής Παπαντώνης



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23.01.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Τσουραπάς Καταγάς  Μηνάς Νικολαίδης Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ. 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ-ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Κούλης Κ Τεφτίκης Κ.  Καπούτσης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Γιακείμη Παπαφωτίου  Μηνάς Νικολαίδης Δημητρακοπούλου
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Αργυρούδης Χρηστίδης Π.   Ναζίρη Παπαντώνης Καλογεράκος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Καλαϊτζάκης Καφαντάρης  Πασχοπούλου Καραγκιουλές Δημακοπούλου
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Δελδήμος Κοτσώνης  Μοσκόβης Τοβήλ Χριστοδούλου
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Αντωνίου Ελευθερίου  Αργύρη Ζερίτης Θ. Μίχας Α

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΙΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. Μαραμής Κάρδαρης  Κούρτη Λεουτσάκος Λαρόζα 







Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right