menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  30.1.15 από isaak

Γ ΑΝΔΡΩΝ : 16η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :


ΑΕ ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 69-78(58-58) (30-31)

Διαιτητές: Γρίβας , Τηγάνης Ι.
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Β., Μπέλλος) : Γεωργακίου Β. 7 , Σολδάτος Α. , Σολδάτος Ι 2, Νεδέλκος 2 , Οικονόμου 12(4) , Μιχαλόπουλος 2 , Πασπαλάς 13, Ρούσσος , Κανιάς , Πετράκης , Γεωργακίου Κ. 25(3) , Ρουσουνέλος 6(2)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης): Κωνσταντίνου 18(1) , Μιχαλακάκος 7 , Γιαννακόπουλος 10(1),Μπρούτζος ,Εμμανουηλίδης 1, Μινωγιάννης 24, Καπουτσίδης , Γεραμάς 2 , Μίζης 14 , Κλούτδος 2 , Καρατζής ,Πάντο


ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 66-52 (30-23)

Διαιτητές: Δελδήμος , Σταθόπουλος
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Διολέτης ): Μπακογιάννης, Τηγάνης 6 , Αντωνάρας 5 , Πατάλας 9, Χρήστου , Παπαχριστοδούλου 14 , Δούκας , Ντάφας , Δασκαλάκης 13(1), Αρβανίτης 5, Κουρίλας 6 Λιώρης 8(1)
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μειμάρογλου-Παναγιωτόπουλος) : Τρανούδης , Μαλτίδης 2, Βρυώνης 11(1), Σονίδης 5(1), Κραββαρίτης 13, Αλεξίου 4(1), Γκαφάαρ 2 , Φελλάς , Καναρίδης 2, Νεόφυτος 9(1) , Καλλής 4(1), Ρουμελιώτης


ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 49-60(18-26)

Διαιτητές : Κοτσώνης , Νικηφορίδης
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Κεφαλίδης , Λούντζης): Μουστάκας 3(1), Τριανταφύλλου 9(2) , Ξετρίχης 9(3) , Βουρνάς 11, Μαυράκης 5 , Μπαμπάκος 10, Μπούζας 2, Ντάσκας , Μαρής
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης Ιτζελέρ): Καρασούλος 6(1). Μαγγωνάκης 11(3), Κουτσαύτης 9(3), Ευστρατίου , Παπαμαρινόπουλος 7, Θεολογίτης 4, Ζαραϊδώνης , Ρούμελης 21 , Λεβαδείτης 2


ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. – ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 55-57(31-25)

Διαιτητές: Τσαρούχα , Κούλης
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Γιαννακόπουλος, Φράγγος): Πελιβανίδης 6, Φύτρος 6, Μανωλιάδης 6, Βλάχος Ευ., Παππάς 9, Λιάκος , Φραγκιουδάκης 3, Μενιουδάκης , Σιούτης 4, Κεφαλληνός , Βλάχος Γ. 19(4), Μακρυωνίτης 2
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Κομιώτης , Ριζούλης , Χατζηγώγος 5(1), Πέττας , Ρόζος 3(1) Πετς 2, Κανακάρης 16 , Σταθόπουλος 5(1) , Μελισσάρης 6(2) , Παπαδημητρίου 12(2) , Γραικούσης 2, Γαλάτης 6


ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 43-63(22-27)

Διαιτητές: Πόντας , Τηγάνης Γ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος , Νικάκης): Παναγόπουλος Μανίκας 2, Ταρανάς 3, Κουτρόπουλος 3, Κασσάνος 1 , Αδράμης 5(1) , Αποστολάκης 6 , Κουντούρης 2 , Λούκος 13(2), Χριστόπουλος 6, Παπαζαχαρίου 2, Ακρίβος
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 5, Σέϊφερ 21(4), Κατσιέρης 7(1), Καλάβριας 2, Γουλανδρής 11, Γκονουλλού , Μακρυγιάννης 7(1), Τζημουράκας 3, Στεργίου , Λίππας 7, Μπενιαμίν, Αποστολίδης .


ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 72-61 (32-31)

Διαιτητές: Ιασωνίδης Τσόλη
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Νάννος 14 , Δουνιάς 7(1), Γκίνης , Καρασούλας , Τόμπρος Α. 16 , Μπουρβάνης 22 , Τόμπρος Χ. 4, Μπούταλης , Κούμενος 3(1) , Καρατζόγλου 2, Μιχαλάκης 4
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος , Καλαμπόγιας): Μπάκας 4, Ρούσσης 6 , Φλέγκας 20, Αλεξανδρόπουλος 6 , Θεοδώρου 11(1) ,Αναστασόπουλος , Κασβής 6, Αρμάος 2, Παπανικολάου 2 , Κακαράτζας 4


ΤΑΤΑΥΛΑ-ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ 63-52(32-28)

Διαιτητές: Χρηστίδης , Χριστοδουλάκης
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) : Καραγιάννης , Γιαπούλης 1, Σωτηρόπουλος 8, Μαστρογιάννης 8, Μοντζακόβσκι 19(1), Γιαχαλής , Κούρταλης 8, Χαλκιάς 12, Μαράντης 4, Σιταράς 3 (1)
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης): Παπαϊωάννου 8 Στεφάνου 2, Παρμαξίδης , Καρράς 22(2) , Παραλής 3(1), Αντωνίου 7, Λάσκος 8, Μαρούγκας 2



Bαθμολογία



Επόμενη αγωνιστική





Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right