menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.1.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 15η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :



ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 56 47
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 73 59
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 58-59(26-30)
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 67 54
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52 67
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ 71 46
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 57-56(26-38)

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ – ΑΕ ΡΕΝΤΗ 71-46(32-25)

Διαιτητές: Κοτσώνης ,Δελδήμος
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης): Παπαϊωάννου 8 Στεφάνου 4, Παρμαξίδης , Καρράς 16 , Παραλής , Λαγός , Αντωνίου 11(1), Κοσκινάς 16(4), Λάσκος 10(1), Νερούτσος 2 Μαρούγκας 6
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Β., Μπέλλος) : Μιχαλόπουλος Σολδάτος Α. 2 , Σολδάτος Ι 9, Νεδέλκος , Οικονόμου 6(2) , γεωργούλης , Πασπαλάς 13, Δημητρόπουλος , Κανιάς , Πετράκης , Γεωργακίου Κ. 10(2) , Ρουσουνέλος 5(1)

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ –ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 56-47(29-24 )

Διαιτητές: Τσουραπάς , Καταγάς
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης Ιτζελέρ): καρσούλκος 10 Μαγγωνάκης 8 Κουτσαύτης 5(1) Ευστρατίου , Παπαμαρινόπουλος 26 Παππάς , θεολογότης 3, Ζαραϊδώνης 4, Τσαμπανάκης
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Διολέτης ): Τηγάνης 6 , Αντωναράς 5 , Πατάλας 6 Χρήστου , Παπαχριστοδούλου 12(1), Πέππας 1 Ντάφας 1 , Δασκαλάκης , Αρβανόιτης 10(1), Κουρίλας 2 Λιώρης 5(1)

ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 73-59(37-29)

Διαιτητές : Τεφτίκης Κ , Κούλης
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος , Καλαμπόγιας): Ζέρβας 4, Μπάκας 2, Ρούσσης 7 , Φλέγκας 20, Αλεξανδρόπουλος 12(2) , Θεοδώρου 8(1) , Σωτηρόπουλος , Αναστασόπουλος , Αρμάος , Παπανικολάου 7(1) , Φιλίππου , Κακαράτζας 13(2)
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Κεφαλίδης , Λούντζης): Μουστάκας 6, Λεοντιάδης 8(2) , Τριανταφύλλου 8(1) , Ξετρίχης 8(1) , Βουρνάς 6, Μαυράκης 8 , Μπαμπάκος 15 ,, Μπούζας , Ντάσκας , Μάρης

ΓΛΥΦΑΔΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 67-54 (37-28)

Διαιτητές: Χρηστίδης Π. , Αργυρούδης
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 9, Στεργίου 2, Κατσιέρης 10, Καλάβριας 16(4), Γουλανδρής 4, Γκονουλλού, Μακρυγιάννης 10(3), Τζημουράκας 2, Μπαντούνας, Λίππας 13, Μπενιαμίν 1.
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Γιαννακόπουλος, Φράγγος): Πελιβανίδης 3(1), Φύτρος 2, Μανωλιάδης 11, Βλάχος Ευ., Παππάς 9(1), Λιάκος, Φραγκιουδάκης 9(1), Κανίνης, Σιούτης 4, Βλάχος Γ. 16(3).

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 52-67(25-41)

Διαιτητές: Καλαϊτζάκης , Καφαντάρης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης): Κωνσταντίνου 7(1) , Μιχαλακάκος 11 , Γιαννακόπουλος 2, Γκανής 3(1) ,Εμμανουηλίδης , Μινωγιάννης 10, Καψιμάλης , Γεραμάνης 2 , Μίζης 9 , Κλούτζος 8(1) , Καρατζής , Μυλωνάς
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος , Νικάκης): Γιαλαμάς , Μανίκας 4, Ταρανάς , Κουτρόπουλος 9(2) Κασσάνος 6 , Αδράμης 14(2) , Αποστολάκης 10 , Κουντούρης 14(2) , Λούκος 6 Χριστόπουλος , Παπαζαχαρίου 4, Ακρίβος

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 58-59(26-30)

Διαιτητές: Παπαφωτίου , Γιακείμη
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Ριζούλης 4, Χατζηγώγος , Πέττας 2, Ρόζος 9(3) Πετς 6 , Κανακάρης 6 , Σταθόπουλος 11(3) Λυρας 4, Μελισσάρης 3(1) Γραικούσης 8, Γαλάτης 5(1) , Κομιώτης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης , Νάννος 11 , Δουνιάς 2, Καρασούλας 2 , Τόμπρος Α. 16 , Μπουρβάνης 17 , Τόμπρος Χ., Μπούχαλης , Κούμενος 9(2) , Καρατζόγλου 2, Μιχαλάκης

ΤΑΤΑΥΛΑ-ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 57-56 (26-38)

Διαιτητές: Αντωνίου-Ελευθερίου
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) : Καραγιάννης 17 (3), Γιαπούλης, Χαιρόπουλος 1, Μαστρογιάννης, Μοντζακόβσκι 16, Γιαχαλής 5 (1), Κούρταλης 2, Χαλκιάς 4, Μαράντης 6, Σαράντου, Σιταράς 6 (1)
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μειμάρογλου-Παναγιωτόπουλος) : Ζαμπέτας 2, Μαλτίδης 14 (1), Βρυώνης 3 (1), Σονίδης 8 (2), Κραββαρίτης 10 (1), Αλεξίου, Γκαφάαρ 11, Φελλάς 6 (2), Καναρίδης, Νεόφυτος 2, Ρουμελιώτης




Bαθμολογία



Επόμενη αγωνιστική








Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right