menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  10.1.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 13η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες. Πρωταθλητής χειμώνα ο Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Κοινοποίησέ το :



ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  50 49
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ 70 57
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ- ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 54 42
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 56 58
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 84 66
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ  68 81
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 65 59



ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 84-66(41-27)

Διαιτητές : Κοτσώνης ,. Δελδήμος
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος ): Χρυσούλης 2 , Νάννος 24(1) , Δουνιάς 13, Τόμπρος Α. 11 , Μπουρβάνης 16, Τόμπρος Χ., Μπούταλης , Κούμενος 16(4), Καρατζίογλου 2, Μιχαλάκης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ( Καλυβιανάκης): Γκανής 6, Μιχαλακάκος 10(1), Γιαννακόπουλος 7(1), Κωνσταντίνου 8, Μηνόγιαννης 10, Εμμανουηλίδης , Μπρούτσος , Γεραμάς 2, Μίζης 21, Κλούτσος 2, Καραντζής , Πάντο

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΤΑΤΑΥΛΑ 65-58(33-35)

Διαιτητές : Γιακείμη Αυγερινός
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος, Νικάκης ) :Παναγόπουλος , Μανίκας 4, Ταρανάς , Κουτρόπουλος 16(4) , Κασσάνος 9 , Αδράμης 13(2) , Αποστολάκης 8 Κουντούρης 10(1) Λούκος , Χριστόπουλος 2, Παπαζαχαρίου 3, Ακρίβος
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Καραγιάννης 17(2) , Γιαπούλης 4, Αντύπας 1,  Μαστρογιάννης 3, Μοντζακόβσκι  7, Γιαχαλής 4, Κούρταλης 5 Χαλκιάς 14, Μαράντης 4, Σαράντου , Χαριτωνίδης


ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 70-57(33-22)

Διαιτητές : Καλαϊτζάκης , Καλογριάς
ΛΕΟΝΤΑΣ (Μεϊμάρογλου, Παναγιωτόπουλος) Τρανούδης, Μαλτίδης, Βρυώνης 21 (2), Σονίδης 6, Κραββαρίτης 25, Αλεξίου 5 (1), Γκαφάαρ 11, Φελλάς, Καναρίδης 2, Νεόφυτος, Καππής, Ρουμελιώτης
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Α. , Μπέλλος): Γεωργακίου Β. 1, Σολδάτος Αν, Σολδάτος Ιωαν. 4, Νεδέλκος 10, Δημητρόπουλος, Γεωργούλης 10 (1), Πασπαλάς 5, Φραγκόπουλος, Κανιάς 1, Πετράκης, Γεωργακίου Κ. 13 (2), Ρουσουνέλος 13 (2)

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ 68-81(29-47)

Διαιτητές: Ελευθερίου Γεώργου
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Γιαννακόπουλος): Πελιβανίδης , Φύτρος , Μανωλιάδης 8, Βλάχος Ε., Παππάς 13(1), Μενιουδάκης , Φραγκιουδάκης 5(1), Κανίνης 4, Σιούτης 3(1), Κεφαλληνός 12, Βλάχος Γ. 15 (2), Μακρυωνίτης 5
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης): Παπαϊωάννου 16 , Στεφάνου 20(3) , Παρμαξίδης , Καρράς 11 , Παραλής 2, Αντωνίου 13(2), Κοσκινάς 9, Λάσκος 6(1) , Νερούτσος , Μαρούγκας 4


ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 54-42(34-22)

Διαιτητές: Καγαντάρης Αρφαρά
ΟΚΕ (Διολέτης, Τσικίνας): Μπακογιάννης Τηγάνης 23(5), Αντωνάρας 4, Πατάλας 8, Χρήστου, Παπαρηγόπουλος 4, Δούκας , Ντάφας, Αρβανίτης 11(1), Κουρίλας 4, Λιώρης
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης) Κοντογιάννης Ριζούλης , Χατζηγώγος , Τσαγκάς 4, Ρόζος , Πετς 8, Καμακάρης 10, Σταθόπουλος 12(2), Λύρας , Παπαδημητρίου 2, Γραικούσης 6 ,Μελισσάρης

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ – ΓΛΥΦΑΔΑ 56-58 (20-29)

Διαιτητές: Καρακωνσταντόπουλος , Μανουσόπουλος
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Κεφαλίδης, Πασαγιάννης): Μουστάκας 15(1), Μπάναϊ, Λεοντιάδης 3(1), Τριανταφύλλου 15(4), Ξετρίχης, Βουρνάς 6, Μιχαλόπουλος 2, Μπαμπάκος 11, Ντάσκας Τ. 2, Ντάσκας Θ., Μάρης 2.
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 1, Σέιφερ 16(4), Μάρας, Καλάβριας 12(3), Γουλανδρής 2, Γκονουλλού 5, Μακρυγιάννης 8, Τζημουράκας 6, Κοκαράκης 2, Λίππας 3(1), Μπενιαμίν 3(1), Στεργίου

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 50-49(33-25)

Διαιτητές: Γαρίνη Τηγάνης Γ
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Ιτζελέρ): Καρασούλος 3(1), Μαγγωνάκης 17, Κουτσαύτης , Ευστρατίου 2 , Λεβαδείτης , Αγγελάκης , Παπαμαρινόπουλος 9, Ρούμελης 8 , Θεολογίτης 2, Ζαραϊδώνης 9(1)
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. (Τάσος Καλαμπόγιας): Ζέρβας 4, Μπάκας 4, Ρούσσης 9 , Φλέγκας 15 , Αλεξανδόπουλος 11(3), Θεοδώρου 3(1) , Κασβής , Ελενίτσας , Παπανικολάου , Κακαράτζας 3


Bαθμολογία




Επόμενη αγωνιστική








Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right