menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  9.1.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ 10-01-15 έως 16-01-15

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ της ερχόμενης εβδομάδας 10-01-15 μέχρι 16-01-15


ΣΑΒΒΑΤΟ 10-01-15


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ιερωνυμάκης  Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Τούσης   Λέκου
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Καλαντζής  Καραγεωργόπουλος
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Πετράκης Ι Κατσίπης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σπυρλιδάκης Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Σπυρλιδάκης Μούλτση
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Αμπελίδης Καλουζάκης
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ  11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Δραμεσιώτης  ΣΥΚΚΝΑ 
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ευαγγελίδης Σαλταγιάννη
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 10.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Αμπελίδης Μούλτση
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 19.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Μαϊτού  Αργύρη
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Αναγνώστου Θ Καπούτσης
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΝΑ Αναγνώστου Θ Καπούτσης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ραπτογιάννης Μοροχλιάδης
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Οικονομίδης Μιχελακάκης
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γαραντζιώτης  Ζερίτης Α
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ Τζήκας  Γιαννακοπούλου
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ Β Οικονομίδης Καπούτσης 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 14.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Μαϊτού Δημητρακοπούλου
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Γαραντζιώτης Δημητρακόπουλος

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Ιερωνυμάκης  Πάλλας
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 09.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Σταγιάνος Πολίτης Κ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Πέππας Πολίτης Κ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Λάτσης Κατσίπης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Γερουλάνος Χατζηπαρασκευά
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Μέλης Παπασαρή
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Μέλης Παπασαρή
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Σταγιάνος Μαλλούχου
ΚΛ. ΣΕΦ Β 13.45 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Σταγιάνος Μαλλούχου
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Αϊβαλιώτης Ντεμελής
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Αϊβαλιώτης Ντεμελής
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΠΕΡΑ Ευαγγελίδης Λεουτσάκος
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Φιλίππου Μοροχλιάδης
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φιλίππου Μοροχλιάδης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 10.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΙΛΩΝΑΣ Τζίμης Σ Μιχελακάκης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 12.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Τζίμης Σ Μιχελακάκης
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΝΑ Κορωναίος Κολοφώτη
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π. ΦΑΛΗΡΟ Κορωναίος Κολοφώτη
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 09.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Φραγκιαδάκης Νικολαίδης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 10.15 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Φραγκιαδάκης Νικολαίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΒΑΡΗ Τζίμης Β Δημητρακόπουλος
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Τζίμης Β Δημητρακόπουλος

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Ντίντας Ρεμουντάκης Τσιρογιάννη Καπούτσης
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ρεμουντάκης Κοσμίδου Πολίτης Γ Μπάλλας
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Δελδήμος Τούσης Λέκου Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 15.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Γιαννακόπουλος Φλώρος Τσρογιάννη Μηνάς
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ζαννίδης Νικολοπούλου Χριστοδούλου Σκαρμούτσος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΟΝΑ Τερζής Δράκος   Ζερίτης Α Ζερίτη Ε

Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΒΑΡΗ Kορωναίος Μοροχλιάδης Γεωργόπουλος
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. Αϊβαλιώτης Κοντοθανάσης Καλουζάκης
ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Κουράντης Κούρτη Καπούτσης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Δραμεσιώτης Αργύρη Μηνάς
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Δραμεσιώτης Λεουτσάκος Πασχοπούλου
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 15.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Πέππας Παπαδάτος Μοσκόβης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Φιλίππου Λέκου Λαρόζα
ΚΛ. ΣΕΦ Β 08.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κουράντης  Τοβήλ Σαλπά

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 Π.ΦΑΛΗΡΟ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α Σκορδίλης Σάκης Μιχελακάκης Ναζίρη
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Β Μπουλινάκης Αρφαρά Πουλιάνας Αυγουλάς
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Β Μπουλινάκης Αρφαρά ΠουλιάναςΑυγουλάς
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 16.30 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Πέππας Παπαδάτος Μοσκόβης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γερουλάνος Λαρόζα Γεωργακίου
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π Κουράντης Λαρόζα Κοντοθανάσης
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Στουραιτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π Φουκόπουλος  Ζωγράφος Γαβρέλης
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε  Φραγκιαδάκης Koρωναίος    Νικολαίδης  Δακορώνης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε  Φραγκιαδάκης Σταγιάνος Δημήτρουλα Δάνδολος
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε Γερουλάνος Κουτσομήτρος Πάλλας


ΚΥΡΙΑΚΗ 11-01-15

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Eυαγγελίδης Λέκου
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Πετράκης Ι Λέκου
ΚΛ. ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Πετράκης Ι Πάλλας
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ευαγγελίδης Χατζηπαρασκευά
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 14.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ευαγγελίδης  Κούρτη 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δαραμούσκας Δημακοπούλου 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 08.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Δαραμούσκας  Μοροχλιάδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ Αναγνώστου Θ Γαβρέλης
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 15.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Κωσταντάτος Καπούτσης
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Αναγνώστου Θ Σκαρμούτσος
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.00 ΑΟΝΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γαραντζιώτης Μπάλλας
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 16.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Ρήγας Νικολαίδης
ΑΝ ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 10.00 ΣΑΡΞ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Γαρατζιώτης Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 11.45 ΒΑΡΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Μαϊτού Ζερίτης Α
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Γαραντζιώτης Μπάλλας
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Οικονομίδης ΄Ζερίτης Α
6Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Κωσταντάτος Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ  Γερουλάνος Σαλταγιάννη
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σταγιάνος Αυγουλάς
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 10.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Φιλίππου Μαλλούχου
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Φιλίππου Μαλλούχου
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Μέλης Ζερίτης Θ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 11.15 ΕΥΡΥΑΛΉ ΑΡΗΣ ΓΛ Μέλης Ζερίτης Θ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Φραγκιαδάκης Μιχελακάκης
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΙΞΩΝΗ Φραγκιαδάκης Μιχελακάκης
2o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Φιλίππου Γεωργουλάκος

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. .Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.30 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Α Φραγκιαδάκης Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 10.30 ΑΟΝΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Α Φάκωνας Μπάλλας 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α Γερουλάνος Γεωργακίου
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Β Κορωναίος Νικολαίδης
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ Α Κουράντης Μηνάς
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 11.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Β Δραμεσιώτης Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙ Β Δραμεσιώτης Αργύρη
ΚΛ. ΣΕΦ Β 08.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β Γερουλάνος Aυγουλάς
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 13.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Β Αϊβαλιώτης Κοντοθανάσης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β Πέππας Καραγεωργόπουλος
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Β Πέππας ΣΥΚΚΝΑ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Β Λάτσης Λεουτσάκος
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β Γερουλάνος Πάλλας

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 18.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΙΘΕΑΣ Μανουσόπουλος Χριστοδουλάκης Χριστοδούλου Μπασούκος ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Κοτσώνης Σέλληνας Μούλτση Λέκου Καραγκιουλές

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Κοσμίδου Μπουλινάκης Τοβήλ Ντεμελής Λαρόζα
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ  Ζαννίδης Πετράκης Ι. , Κουτσομήτρος Κατσίπης Δακορώνης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ Δελδήμος Σαράντου Σαλταγιάννη Δημακοπούλου Γαρίμπ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Σέλληνας Αρφαρά Πουλιανάς ΣΥΚΚΝΑ Ζερίτης Θ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 13.30 ΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ελευθερίου Βλάχος Δημητρακόπουλος Ζερίτης Α Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Γιαννακόπουλος Βλάχος Ζωγράφος Τσιρογιάννη Αργύρη

ΝΕΑΝΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Φιλίππου ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ Α-ΕΦΗΒΟΙ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α Ρεμουντάκης Δαγκλής Ηλ Μίχας Γ Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 17.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ- ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α Παπανικολάου Αρφαρά ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ  15.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π Koρωναίος Μηνάς ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ Π Κουράντης Πουλιανάς ΣΥΚΚΝΑ
ΑΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 14.30 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Ε Μέλης Δημήτρουλα Ναζίρη
ΑΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 16.00 ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π Μέλης  Δημήτρουλα Ναζίρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Β Φλώρος Σκουλαρίκης Γαβρέλης Αργύρη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ε Β Νικολόπουλος Παπαζαχαρίας Κολοφώτη Καπούτσης 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β Μαυρομανωλάκης Δάγκλης Ηλ. Λεουτσάκος Καλουζάκης
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.15 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Π Ιερωνυμάκης Παπαδάτος Μοσκόβης
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.45 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Ε Ιερωνυμάκης  Παπαδάτος Μοσκόβης
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 17.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π Β Σκορδίλης Καφαντάρης Πολίτης Κ Παπασαρή
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε Σκορδίλης Καφαντάρης Πολίτης Κ Παπασαρή
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑ 12.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑ Ε ΄Πέππας Χατζηπαρασκευά Ντεμελής
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Αϊβαλιώτης Σαλπά Καλουζάκης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ 18.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ Ε Σταγιάνος Παπαντώνης Κούρτη
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 17.30 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΕΡΑ Ε Δραμεσιώτης Χρηστίδης Γεωργόπουλος
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 17.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟΝΑ Ε Φουκόπουλος  Δημητρακόπουλος ΣΥΚΚΝΑ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π Φιλίππου Γεωργουλάκος Λαρόζα
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Σταγιάνος ΣΥΚΚΝΑ  Καραγκιουλές
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π Κουράντης Γαρίμπ  Δημακοπούλου


ΔΕΥΤΕΡΑ 12-01-15

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ - ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Παπαφωτίου Τσάτσης Ναζίρη Γιαννακοπούλου Αυγουλάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Πόντας Μηλαπίδης Μούλτση Κοντοθανάσξς Τοβήλ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ  Σκούτας Καραβίτης Δημητρακόππουλος Νικολαίδης Ζερίτης Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Γρίβα Φασόλης Δημητρακοπούλου Πολίτης Γ Χρηστίδης
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Παυλόπουλος Α Τεφτίκης Κ Παπαντώνης Καλογεράκος Πασχοπούλου
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Μαραμής Κάρδαρης Καλουζάκης Καραγκιουλές Κατσίπης
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 Π. ΦΆΛΗΡΟ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Διμπινούδης Πολυχρόνης   Μηνάς Καπούτσης ΣΥΚΚΝΑ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Αντωνιάδης Ιασωνίδης Πάλλας Ντεμελής Μίχας Γ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.15 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Σκορδίλης Βλάχος Ορφανός Μοροχλιάδης Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ ΒΑΡΗ Σαράντου Βουγιουκλάκης Πολίτης Κ Γεωργουλάκος ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗ Αρφαρά Πετράκης Κ Λεουτσάκος Δακορώνης ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ Κοτσώνης Καφαντάρης Παπασαρή Λαρόζα ΣΥΚΚΝΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ντίντας Τηγάνης Ι Δημήτρουλα Δάνδολος Ζερίτης Ε
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Σάκης Ελευθερίου Σαλπά Κούρτη Δημακοπούλου


ΤΡΙΤΗ 13-01-15

Π-Ε
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Μητρόπουλος Χρηστίδης Π Χατζηπαρασκευά Καραγκιουλές
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Καλαϊτζάκης Χρηστίδης Ηλ  Μίχας Γ Καραγεωργόπουλος
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Καλαϊτζάκης Χρηστίδης Ηλ.  Μίχας Γ Καραγεωργόπουλος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΜΙΛΩΝΑΣ Π Πόντας Κοσμίδου ΣΥΚΚΝΑ Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Πόντας Κοσμίδου  ΣΥΚΚΝΑ Αργύρη
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Σαράντου Αυγερινός Παπαδάτος Μοσκόβης
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Β Ε Τσάτσης Δελδήμος  Κουτσομήτρος Ασλανίδης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Παπαφωτίου Αντωνόπουλος Ναζίρη Μιχελακάκης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΓΣ ΠΕΡΑΜΑ Π Β Παπαφωτίου Αντωνόπουλος Ναζίρη Ζωγράφος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Π Β Ελευθερίου Πέτρου Τσιρογιάνη Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛ Π Β Ελευθερίου Πέτρου Δημητρακοπούλου Γαβρέλης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΒΑΡΗ Π Β Καλογερόπουλος Φ ΄Πετράκης Κ Τοβήλ Γεωργουλάκος
--------------------------------------------------------------------------------------------------
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 20.15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π Φιλίππου Λαρόζα Δακορώνης
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.45 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ Π Πέππας Παπασαρή Κατσίπης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΧΑΝ  ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Πέππας Παπασαρή Κατσίπης
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.15 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Κουράντης Πάλλας Καλουζάκης
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Ε Κουράντης Πάλλας Καλουζάκης
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ Π Καλατζής   Κοντοθανάσης ΣΥΚΚΝΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π Γερουλάνος Σαλταγιάννη Γεωργόπουλος
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Αϊβαλιώτης  Χριστοδούλου Αυγουλάς
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Αϊβαλιώτης  Χριστοδούλου Σαλπά
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Κορωναίος Μοροχλιάδης Κούρτη
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Σταγιάνος  Παπαντώνης Καπούτσης
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ Π Σταγιάνος Νικολαίδης Μηνάς
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Φάκωνας Μιχελακάκης Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π Τζίμης Στ Ζερίτης Α Ζερίτης Θ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ Ε Τζίμης Στ Ζερίτης Α Ζερίτης Θ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Δραμεσιώτης Δημητρακόπουλος Δημήτρουλα
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟΝΑ Ε Φραγκιαδάκης Δημητρακόπουλος Δημήτρουλα


ΤΕΤΑΡΤΗ 14-01-15


ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΕΑΝ Α Ξοχάκης Ζαγουρής Πολίτης Γ Σκαρμούτσος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ Α Παπανικολόαυ Φλώρος Ορφανός Αργύρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΑΝ Α Γαρίνη Γιαννακόπουλος Δημητρακοπούλου Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΝΕΑΝ. Α  Σταγιάνος Δραμεσιώτης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΕΑΝ Β Φιλίππου Κουράντης Γεωργουλάκος Γεωργόπουλος
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΝΕΑΝ Β Αϊβαλιώτης Αυγουλάς  Δημακοπούλου
ΑΝ ΔΗΜ ΝΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝ Β Φραγκιαδάκης Πουλιανάς Μούλτση
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡ Β Γερουλάνος Χριστοδούλου Δακορώνης


ΠΕΜΠΤΗ 15-01-15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ορφανός Εμμ Τηγάνης Γ Μπασούκος Γεωργουλάκος Αυγουλάς
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Χρηστίδης Π Πόντας Καρουμπής Χριστοδούλου Ασλανίδης
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛ ,ΜΕΓΑΡ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Χρηστίδης Ηλ Σπυρόπουλος Κουτσομήτρος Παπαδάτος Ντεμελής
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Αντερριώτης Λυράς Χατζηπαρασκευά Σαλταγιάννη Λεουτσάκος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Αντωνιάδης Κονταράτος Χρηστίδης Τοβήλ Ζωγράφος
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαζόνγκα Πολυχρόνης Καραγκιουλές Μούλτση Πασχοπούλου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Θεοδωρόπουλος Διμπινούδης Καλογεράκος Δημητρακόπουλος Κούρτη

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Α΄
ΚΛ. ΣΕΦ ΑΡΕΝΑ 19.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Δελαγραμμάτικας Αργυρούδης  Δημακοπούλου Μαλλούχου
ΚΛ. ΣΕΦ ΑΡΕΝΑ 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Τσάτσης Ρουμελιώτης Δημακοπούλου Μαλλούχου
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 18.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΜΠ Σταγιάνος Καπούτσης


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16-01-15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Tσαρούχα Αποστολίδης  Αυγουλάς Τσιρογιάννη Γιαννακοπούλου
2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Χρηστίδης Π.  Μανουσόπουλος Μοσκόβης Παπαδάτος Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Πούλιος Κοσμίδου  Καρουμπής Καλογεράκος Καραγκιουλές
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Τσάτσης  Αργυρούδης  Πολίτης Κ Κατσίπης Παπασαρή
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ Τηγάνης Ι., Λαζόνγκα  Ναζίρη Αυγουλάς Γαβρέλης
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ. 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Τεφτίκης Κ. Σκουλαρίκης  Πουλίανάς Νικολαίδης Κολοφώτη
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΑΤΑΥΛΑ Χρηστίδης Ηλ. Παυλόπουλος Ηλ. Τοβήλ Δημακοπούλου Κούρτη





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right