menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.12.14 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 11η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :



ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. 55-76 (22-33)

Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλ., Ρεμουντάκης
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου , Παναγιωτόπουλος): Ζαμπέτας 6(1), Μαλτίδης 2, Βρυώνης 3(1) ,Σονίδης 5(1), Κραβαρίτης 10, Αλεξίου 6, Γκααφάρ 8, Φελλάς , Καναρίδης , Νεόφυτος ,Ρουμελιώτης 4 , Καλής
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ (Ζερβουλάκος Νικάκης): Παναγόπουλος , Μανίκας 8 ,Ταρανάς 1 , Κουτρόπουλος 10(2), Κασάνος 6, Αδράμης 18(2), Αποστολάκης Κ. 6, Κουντούρης 4, Λούκος , Χριστόπουλος 13(1) Παπαζαχαρίου 10, Δούβος

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΓΛΥΦΑΔΑ 54-50(28-28)

Διαιτητές: Γαρίνη Τηγάνης Ι
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης) : Καρασούλος , Μαγγωνάκης 7(1) , Κουτσαύτης 10(1), Ευστρατίου 11(3), Λεβαδείτης 2, Παπαμαρινόπουλος 12, Θεολογίτης , Παππάς , Βάσσης , Ζαραϊδώνης 9(1), Αγγελάκης 3(1)
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 4, Σέιφερ 10(3), Γρίβας , Μάρας , Γουλανδρής 7, Γκονουλλού 2, Μακρυγιάννης 12(2), Τζημουράκας 4, Κοκαράκης , Λίππας 11(2), Μπενιαμίν , Αποστολίδης.

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 61-60(35-23)

Διαιτητές: Πέτρου Ζαννίδης
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος, Καλαμπόγιας): Ζέρβας 4 , Μπάκας 10, Ρούσσης 2, Αλεξανδρόπουλος 8(2), Φλέγκας 14, Θεοδώρου 7(1), Παπαδόπουλος 12(2), Κασβής , Αρμάος 4, Παπανικολάου , Αποστόλου
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης ) : Γραικούσης 12(1), Ριζούλης 5, Χατζηγώγος 3, Πέττας 10, Ρόζος 5(1) , Κοντογιάννης , Καμακάρης 18, Σταθόπουλος 5(1), Λύρας , Παπαδημητρίου , Μελισσάρης , Γαλάτης 2

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΤΑΤΑΥΛΑ 65-61(35-24)

Διαιτητές: Χριστοδουλάκης Παπαδόπουλος Χ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) Χρυσούλης , Νάννος 29(2) , Δουνιάς 8(1), Γκίνης , Καρασούλας 6 , Τόμπρος Α. 2, Μπουρβάνης 11 , Τόμπρος Χ. , Καρατζιόγλου 9(2), Μιχαλάκης
Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Καραγιάννης , Γιαπούλης , Παπάζογλου 16, Μαστρογιάννης 11 (1), Μοντζακόβσκι 18, Αντύπας , Κούρταλης 7, Γιαχαλής 5(1) , Μαράντης 4, Σιταράς , Χαριτωνίδης

ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 46-55(22-23)

Διαιτητές: Δελδήμος Σιαμίδης
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Διολέτης ): Παπανικολάου , Τηγάνης 9(2) , Αντωνάρας 5, Πατάλας 9(1) , Χρήστου , Παπαχριστοδούλου 6 , Δούκας , Ντάφας , Δασκαλάκης 1, Αρβανίτης 2 , Κουρίλας 2, Λιώρης 12(4)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καλυβιανάκης): Γκανής 11(2) , Μιχαλακάκος 14(3), Γιαννακόπουλος 8(1) , Εμμανουηλίδης , Μπρούτζος , Μινωγιάννης 11(1) , Καψιμάλης , Γεραμάς , Μίζης 11(1) , Κλούτζος, Πάντο , Καρατζής

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 72-80(43-41)

Διαιτητές: Νικηφορίδης, Λαζόνγκα
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ ( Κεραμειδάς): Μουστάκας 20(4), Λεοντιάδης 2, Τριανταφύλλου 8(2), Πασαγιάννης 13(1), Βουρνάς 13(1), Μαυράκης 14, Μπαμπάκος, Μαρής 1, Ντάσκας Φ. 1.
Γ.Α.Σ.Ε. (Μαυρογιάννης): Παπαϊωάννου 8, Στεφάνου 16(1), Καρράς 12, Παραλής 12, Αντωνίου 4(1), Κοσκινάς 16(4), Λάσκος 12, Μαρούγκας.

Προφ. Ηλίας -ΓΑΣΕ 


ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ –ΑΕ ΡΕΝΤΗ 69-75(29-33)

Διαιτητές : Γιακείμη Σέλληνας
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Γιαννακόπουλος) : Πελιβανίδης , Φύτρος 9(1) , Μανωλιάδης 5(1) , Πόης , Παππάς 12(2), Λιάκος , Φραγκιουδάκης 7(1), Κανίνης , Σιούτης 9, Κεφαλληνός 9(1) , Βλάχος 18, Μακρυνιώτης
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου, Μπέλος) :Γεωργακίου Β. 2 , Σολδάτιος Α . 2, Σολδάτος Ι. 14, Νεδέλκος 14(1), Δημητρόπουλος 5, Γεωργούλης 4 Πασπαλάς 11, Μιχαλόπουλος , Κανιάς 2, Φραγγόπουλος , Γεωργακίου 21(1) , Ρουσουνέλλος




Bαθμολογία




Επόμενη αγωνιστική








Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right