menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.12.14 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ 41-59 (26-29)

Διαιτητές : Μητρόπουλος -Καταγάς
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Καραχάλιος , Βαννού ) Τακίδη 5(1) , Ξανθόπουλου , Κοκκίνη 3(1) , Ραμαντάνη , Πλαβούκου 6 , Κουρπά 1 , Κουτσοδήμου , Σαβουλίδου 17(1) , Αλεξανδρίδου 7 , Οικονομόπουλου 2
ΦΟΙΝΙΞ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ (Αράπης) Γκριτζά 6, Λιβανού 4 , Παναγιωτίδου , Μανουρά 2 , Αρχοντάκη 4 , Μουζάκη 13, Καστρενοπούλου , Ζεβαχιργιάν 8(2) , Πούλη 5 , Βράκα 17

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ – ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 67-62 (35-20)

Διαιτητές: Μητρόπουλος , Σκορδίλης
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ (Αράπης , Δροσωτάκη): Νικολαίδου 6 , Κάραλη 14, Κορδαλή 4, Στεφάνου 10(2) , Χατζηλεοντή 1, Χαραλαμπίδου 2, Τσιμπίδη 4, Τζανέτου , Οικονομοπούλου 10,  Κόκκαλη 4, Κοντιζά , Κορρέ 2 Αναστασοπούλου , Κοντραφούρη 2, Κρεμμύδα 8(1)
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας) : Καρακλή 11(1) , Τσίρμπα 4, Μουσούλη 4, Αλεξάνδρου 13(1) , Δημητράκου , Σωτηροπούλου 23, Θεοφίλου 3, Κίνα , Σταθάκη 2, Κωστοπούλου 2


ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 18-88 (4-38)

Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Σαράντου
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ (Διολέτης): Τζέλλα, Παπανικολάου, Σηφάκη 10(1), Κοτσώνη 2, Λιάσκου, Γιαννικάκη, Καλοβυρνά 2, Ακριβού 2, Κοπανά, Τριανταφυλλοπούλου 2, Μετσάι.
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Ρουμπελάκης): Βλάμη 12, Δροσωτάκη 5, Βροχίδου Σ. 2, Σπύρη 6, Ρουμπελάκη 6, Καρανάσιου 13(1), Χατζηνικολάου 6, Γουλουμή 12, Αμανατίδη 11(1), Παπαδοπούλου 5, Ανυφαντάκη Ε. 10.





Επόμενη αγωνιστική






2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ


ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 50-30(23-10)

Διαιτητές : Μαυρομανωλάκης , Δαγγλής
ΦΑΡΟΣ (Λειβάδης , Ποτόσογλου) Αράμπαλη 5(1) , Μεγαλέμου 8 , Σαλιάϊ 2 , Αθανασίου 5 , Νεαρχάκου 6 , Τσέρου 4, Κούκη 5(1) , Μπεράτη 2, Κώττη 5, Κουταλιανού 4, Δαρζέντα 4, Πλιάτσικα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος): Καρπαθιωτάκη , Κοσμή 14(4) , Χατζηδιάκου , Παντελακάκη , Λέκα 2, Χριστοπούλου 2, Γρυλλάκη 4, Χατζηγεωργίου , Μπαξεβάνη , Αγγελοπούλου 8 , Χατζηφούντα , Ντόμπρε

Α. Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16-69 (10-43)

Διαιτητές: Γαρίνη Αγγελής
Α.Ο.Ν.Α. ( Θεοφανίδης-Δημογιαννοπούλου ) : Θεοφανίδη , Χριστοπούλου , Κουκουλιτάκη , Βουγιούκα 8 , Ναβάρο –Μπελθάνδε , Παπακωνσταντίνου Α. 4 , Παπακωνσταντίνου Δ. , Μήττα , Αντωνιουδάκη , Τσιάμη 4 , Γεροβασίλη , Ζαχαριάκη
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ( Παπαναστασίου) : Κακλέα 6, Σιδηροπούλου 12 , Μανουρά , Τζέμη 8 , Μούλτση 2 , Κωνσταντίνου , Δημέλη 9( 1), Καλάγια 6 , Ξεπαπαδέα 10(2 ), Μαυρίδου Μαρία Ελένη 6 , Ροδιτάκη
AONA Ελευθερία Μοσχάτου 


ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΒΑΡΗ 63-25 (36-13)

Διαιτητές: Μαυρέλης , Ρεμουντάκης
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Θεοδώρου): Γριμπαβιώτη 6, Ψαθά 15(3), Ζαχαριάδη 2, Μαρίνου 3, Κόττου 6(1) , Ευαγγελινού , Τσιμιτσιλή 11(3) , Βαζαίου , Τσιρλιγκάνη 11 , Κόκκορη , Μπερούκα 7(1) , Μπράβου 2
ΒΑΡΗ (Κωτσάκη) : Κρεουζή , Μπογκατούροβα , Λιαλιούτη 2, Μπαρμπαλιά , Μπιλάλη 7 , Αλεξοπούλου 2, Μέξη Αδαμάκου 7(1) , Κρίλη , Καραμέτου Χ. 4 , Καραμέτου Σ. Κονδάκη 1, Βρυώνη 2





Επόμενη αγωνιστική





Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right