menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  4.12.14 από isaak

Οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι της ΕΣΚΑΝΑ (6-12 Δεκεμβρίου )

Κοινοποίησέ το :
06-12.12.2014



Ανακοινώθηκαν από ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ από το Σάββατο 6 Δεκεμβρίου έως την Παρασκευή 12 Δεκεμβρίου


ΣΑΒΒΑΤΟ 6.12.14


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Φιλίππου Κάζος
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.00 ΕΝ.ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Πέππας Πολίτης Κ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 10.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Πέππας Πολίτης Κ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Αϊβαλιώτης  Γεωργακίου
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Αϊβαλιώτης  Γεωργακίου
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ  ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ  Κωσταντάτος Χaτζηπαρασκευά
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Τσελεπίδης  Σαλπά
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΕΘΝΙΚΟΣ Τσελεπίδης  Σαλπά
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Σταγιάνος Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Σταγιάνος Γεωργουλάκος
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φιλίππου   Παπαντώνης
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.  Φιλίππου  Παπαντώνης
ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γερουλάνος Μπασούκος
ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.15 ΠΕΡΑ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Γερουλάνος Μπασούκος
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Μέλης Μπάλλας
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Μέλης Μπάλλας
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 09.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΟΝΑ Κριτή Ρεβ.  Κούρτη
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 10.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Κριτή Ρεβ  Κούρτη
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 09.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Τζίμης Β Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.30 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τζίμης Β Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 09.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τζίμης Σ Μιχελακάκης
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 10.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΥΡΥΆΛΗ Τζίμης Σ Μιχελακάκης

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Αμπελίδης Μοσκόβης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κωσταντάτος Καραγκιουλές
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κωσταντάτος Χατζηπαρασκευά

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Ευαγγελίδης Παπασαρή
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Σπυρλιδάκης Σαλταγιάννη

ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Γαρατζιώτης Καπούτσης
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Βεκρής Σαλταγιάννη  
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 18.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Αναστασόπουλος Μούλτση
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ευαγγελίδης Λέκου
ΑΝ ΔΗΜ ΝΣΜΥΡΝΗΣ 16.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Μαϊτού Μοροχλιάδης
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΕΓΙΣΤ) 18.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΆΛΗΡΟ Αναγνώστου Θ Μηνάς
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Οικονομίδης Μιχελακάκης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 17.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γαρατζιώτης Κολοφώτη
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.00 ΑΟΝΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Μαϊτού Νικολαίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ρήγας Δημητρακόπουλος 
 ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 18.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΑΡΗ Παπαθανασίου Νικολαίδης
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 14.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Παπαθανασίου Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 16.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Οικονομίδης Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Πετράκης Ι.  Πολίτης Κ
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ευαγγελίδης -Παπασαρή  

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΑΝΔ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΟΡ Α Σιαμίδης Ναστούλης Παπαδάτος Πάλλας
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ- Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΡ Α Νικολαίδης Κούλης Κ Χρηστίδης Σκαρμούτσος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 15.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΚΟΡ Α Ελευθερίου Τερζής Γιαννακοπούλου Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Α Τεφτίκης Σ Ναστούλης Πασχοπούλου Δακορώνης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡ Α ΄Τεφτίκης Σ Διονυσάτος Γιαννακοπούλου Παπασημακόπουλος
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α Ελευθερίου Κούλης Κ Μαλλούχου Κολοφώτη

Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑ ΔΗΜ ΚΟΡ Β1 Μέλης Αργύρη Δημήτρουλα
6Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΡ Β1 Βιδάλης Ζερίτης Α Τσιρογιάννη
ΑΝ ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Β1 Φραγκιαδάκης Δακορώνης  Μοροχλιάδης
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β1 Γερουλάνος Δημακοπούλου Παπασαρή
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΔΡΑΣ ΠΡΟΦ, ΗΛΊΑΣ ΚΟΡ Β2 Πέππας Τοβήλ Χριστοδούλου
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΚΟΡ Β2 Φιλίππου Λεουτσάκος Κατσίπης
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡ Β2 Σπυρλιδάκης  Μίχας Γ Δημακοπούλου

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΙΔ Β Φλώρος Κούλης Χ Πουλιανάς Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΦΗΒ Β Φλώρος Κούλης Χ Πουλιανάς Ζερίτης Θ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΑΙΔ Γ Κουράντης  Ντεμελής Μίχας Γ. 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΩΝ 11.45 ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΦΗΒ Γ Τσελεπίδης Κάζος Λαρόζα
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΙΔ Γ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε Β Σαράντου Νικηφορίδης  Τοβήλ Χριστοδούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε Β Σκουλαρίκης Τερζής Δάνδολος Δημήτρουλα
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ Πέππας Μοσκόβης Λέκου
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 20.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Γ Γκανής Α Νικολαίδης Ζερίτης Α , Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Γ Δραμεσιώτης  Πασχοπούλου Λεουτσάκος
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΚΑΛΛ 13.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ Δραμεσιώτης  Χρηστίδης Καπούτσης 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ Σταγιάνος   -Μηνάς Γεωργόπουλος 


ΚΥΡΙΑΚΗ 7.12.14


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Αναστασόπουλος  Παπαδάτος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  Γερουλάνος Παπασαρή

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Αναστασόπουλος Παπαδάτος
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Γαρατζιώτης Δάνδολος
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. - ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ  Κουράντης   -Κατσίπης 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Α1 ΓΥΝ Χριστοδουλάκης Χατζόπουλος Σαλταγιάννη Τοβήλ Γαρίμπ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Α1 ΓΥΝ Τσόλη Νικηφορίδης Πουλιάνας  Κοντοθανάσης Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α2 ΓΥΝ Χριστοδουλάκης Χατζόπουλος Σαλταγιάννη Τοβήλ Γαρίμπ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Α2 ΓΥΝ Ιασωνίδης Τσουραπάς Καλογεράκος Γαβρέλης Αργύρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 13.30 ΒΑΡΗ ΑΟΝΑ Α2 ΓΥΝ Ζαγούρης Ελευθερίου Δημητρακοπούλου Ναζιρη Δημητρακόπουλος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Β ΓΥΝ Μητρόπουλος Νικηφορίδης Πολίτης Κ Λέκου Μίχας Γ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Β ΑΝΔ Τηγάνης Ι Πέτρου Δημακοπούλου Σκαρμούτσος Γεωργουλάκος

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΛΑΓΟΝ 20.30 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Δ ΑΝΔ Δράκος Τερζής Ζερίτης Α Ναζίρη Ζερίτη Ε

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Β Αίβαλιώτης Μίχας Γ. Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΑΡΕΝΑ ΣΕΦ 18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΡ Γ Κουράντης  Δημακοπούλου Χριστοδούλου

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΑ Β Ιερωνυμάκης Παπαδάτος Μοσκόβης

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 15.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔ Α Τεφτίκης Σ. Τερζής Κούρτη Μπαλλάς
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.15 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Π Γ Πέππας Πάλλας Κάζος
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.45 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΦ Γ ΄Πέππας Πάλλας Κάζος 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Φιλίππου Καραγκιουλές Παπασαρή 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π Γ Φιλίππου Μπασούκος Λαρόζα
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Φιλίππου Ντεμελής Αυγουλάς
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΕΦ Γ Φιλίππου Ντεμελής Αυγουλάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΦ Γ Γερουλάνος Πολίτης Γ Πουλιανάς
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΙΔ Γ Δραμεσιώτης    Ασλανίδης Μαλλούχου
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΑΙΔ Γ Δραμεσιώτης Γαβρέλης Νικολαίδης
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 09.00 ΠΕΡΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν.,Σ Μ ΠΑΙΔ Γ Τζίμης Β Ζωγράφος Ζερίτης Θ
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΙΔ Γ Φάκωνας  Αργύρη Καλογεράκος
ΑΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 16.00 ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΑΙΔ Γ Μέλης Μίχας Α. Δημήτρουλα
ΑΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 17.30 ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΑΟΝΑ ΕΦ Γ Μέλης Μίχας Α. Δημήτρουλα
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΦ Β Νικηφορίδης Σαράντου Καρουμπής Λέκου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΦ Β Ρεμουντάκης Τηγάνης Ι Καπούτσης Δημήτρουλα
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΦ Β Καφαντάρης Μανουσόπουλος Λέκου Μούλτση
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 12.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΦ Γ Πέππας Γεωργακίου Κάζος
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΦ Γ Γερουλάνος Καραγκιουλές Πολίτης Κ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΦ Γ Τζίμης Β Τσιρογιάννη Δάνδολος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΕΦ Γ Σταγιάνος  Κοντοθανάσης Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 11.00 ΠΟΛΙΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑΙΔ Γ Γερουλάνος Κολοφώτη Μηνάς 

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ
ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 Α΄ΔΙΑΜ Γ ΔΙΑΜ ΑΝΑΠ Καρουμπής
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.00 Β ΔΙΑΜ Δ ΔΙΑΜ ΑΝΑΠ Λεουτσάκος


ΔΕΥΤΕΡΑ 8.12.14


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Χρηστίδης Π Αντωνίου Χατζηπαρασκευά Σαλταγιάννη Καρουμπής
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Τσαχάκης Λαζαρίδης Δημακοπούλου Γεωργουλάκος Καραγκιουλές ΚΟΜ. ΤΣΑΓΚΑΜΙΛΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ Τσώνος Πλιάκας Πολίτης Γ Μηνάς Καλογεράκος ΚΟΜ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Πόντας Μαραμής Πασχοπούλου Παπαντώνης Κατσίπης ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΆΣ Σκούτας Καλογριάς Δημητρακόπουλος Γαβρέλης Ζερίτης ΚΟΜ. ΠΑΛΑΤΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΟΝΑ Καλογερόπουλος ΅Ελ Ορφανός Εμμ. Πάλλας Μπασούκος Ντεμελής
ΚΛ. Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΡΑ Θεοδωρόπουλος , Αντωνόπουλος Παπασαρή Χρηστίδης Κούρτη ΚΟΜ. ΝΑΚΟΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ  Γιαννακόπουλος Ρεμουντάκης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Ντίντας Κατσιμάρδος Μαλλούχου Μούλτση Ναζίρη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑ Πετράκης Κ Σκουλαρίκης  Γεωργακίου Κοντοθανάσης Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΚΑΜΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Κοτσώνης Τούσης Σαλπά Ορφανός Μοροχλιάδης
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Γρίβα Σέλληνας Μίχας Α Δημήτρουλα Δάνδολος


ΤΡΙΤΗ 9.12.14


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α Τσαχάκης Τηγάνης Ι Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α Ραχιώτης Σιδέρης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Α Αναστασίου Τηγάνης Γ Μοροχλιάδης Καλογεράκος
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Α Χρηστίδης Π. Αντωνίου Μοροχλιάδης Καλογεράκος
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Α Παπαζαχαρίας Δελδήμος Παπαδάτος Μοσκόβης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α Μαραμής Νικηφορίδης Λαρόζα Ασλανίδης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α Πόντας Γκανής Α Νικολαίδης Παπαντώνης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α Πόντας Γκανής Α Πουλιανάς Παπαντώνης
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α Λυράς Τεφτίκης Σ Λεουτσάκος Αυγουλάς
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α Λυράς Τεφτίκης Σ Καραγκιουλές Αυγουλάς
ΚΛ. ΑΝΔ ΔΑΣΚΑΛΑ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α Μανουσόπουλος Καφαντάρης Κουτσομήτρος Πάλλας
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Α Κονταράτος Κούλης Χ Ζωγράφος Μίχας Α
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Β Παυλόπουλος Α Κουτσόπουλος Αργύρη Ναζίρη
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β Σέλληνας Σιαμίδης Πολίτης Κ Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β Κονταράτος Κούλης Χ Ζωγράφος Μίχας Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΒΑΡΗ Π Β Φλώρος Γιακείμη Γαβρέλης Τσορογιάννη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Β Φλώρος Γιακείμη Γιαννακοπούλου Παπασημακόπουλος
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ ΚΑΠΟΔ 20.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Π Γ Αίβαλιώτης Κοντοθανάσης Καλουζάκης
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.  Π Γ Γερουλάνος Δημακοπούλου Τοβήλ
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Π Γ Σταγιάνος Κάζος Δακορώνης
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ Π Γ Λάτσης Μαλλούχου Σαλταγιάννη
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Γ Πέππας Μίχας Γ Σαλπά
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΤΑΤΑΥΛΑ Π Γ Κουράντης Κούρτη Μηνάς
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π Γ Κορωναίος Χρηστίδης Γεωργόπουλος
4Ο ΚΝ ΑΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ Τζίμης Β Μιχελακάκης Δάνδολος
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π Γ Τζίμης Σ Δημητρακόπουλος Δημητρακοπούολου
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Ε Γ Λάτσης Κατσίπης Παπασαεή
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Ε Γ Κουράντης ,  Τοβήλ Χριστοδούλου
ΑΝ. ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΠΟΛΙΣ Ε Γ Κορωναίος -ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ  Φάκωνας -ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΤΕΤΑΡΤΗ 10.12.14


ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΝ Α Ρεμουντάκης Κούλης Χ Πολίτης Γ Κολοφώτη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΝΕΑΝ Α Δελδήμος Ζαγούρης Αργύρη Μηνάς
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΝΕΑΝ Α Ζαννίδης Τερζής Πασχοπούλου Ορφανός
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ Α Πούλιος Δαβιδέλης Γαβρέλης Ναζίρη
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΝΕΑΝ Β Γερουλάνος Κουτσομήτρος Καραγεωργόπουλος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝ Β Πέππας Καραγκιουλές Λαρόζα
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΕΑΝ Β Σταγιάνος Κοντοθανάσης Καπούτσης αναβλήθηκε 



ΠΕΜΠΤΗ 11.12.14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ορφανός Εμμ Κοτσώνης Μοσκόβης Κοντοθανάσης Λαρόζα
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Τσάτσης Χριστοδουλάκης Μπασούκος Καραγκιουλές Ντεμελής
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κάρδαρης Αργυρούδης Τσιρογιάννη Ζωγράφος Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Πόντας  Ξοχάκης Μίχας Α Ζερίτης θ Ζερίτη Ε
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σιδερης Ντίντας Σκαρμούτσος Κούρτη Νικολαίδης
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Γρίβα  Πολυχρόνης Μούλτση Μπάλλας Δημακοπούλου


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12.12.14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΣ Γαρίνη  Τηγάνης Ι Αυγουλάς Μίχας Α Καπούτσης
ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Πέτρου Ζαννίδης Νικολαίδης Μπαλλάς Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Χρηστίδης Ηλ Ρεμουντάκης Σκαρμούτσος Τοβήλ Χριστοδούλου
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Δελδήμος Σιαμίδης Μοσκόβης Κουτσομήτρος Κάζχος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Νικηφορίδης Λαζόνγκα Μηνάς Λαρόζα Κοοφώτη
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Χριστοδουλάκης Παπαδόπουλος Χ Πολίτης Κ Κοντοθανάσης Καλουζάκης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Γιακείμη Σέλληνας  Αυγουλάς Γιαννακοπούλου Καπούτσης




Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right