menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  31.12.14 από isaak

Οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι των αγώνων Σάββατο 3-1-15 έως Παρασκευή 9-1-15

Κοινοποίησέ το :
Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΣ ΕΣΚΑΝΑ και ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι των αγώνων από Σάββατο 3-1-15 μέχρι και την Παρασκευή 9-1-15. 


ΣΑΒΒΑΤΟ 03.01.15

ΠΑΙΔΕΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Γερουλάνος Γεωργακίου Λέκου


ΚΥΡΙΑΚΗ 04.01.15


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΟΙ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Λύρας Μαυρέλης Καλογεράκος Καπούτσης Κολοφώτη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ Σπυρόπουλος Πλιάκας Τσίχλας -Πασχοπούλου Δάνδολος Ζεριτης Θ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Λαζαρίδης Παυλόπουλος Ηλ. Κουτσομήτρος Μοσκόβης Παπαδάτος
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Αργυρούδης Κοτσώνης Αυγουλάς Γαρίμπ Μπάλλας
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΕΑΝ Αθανασόπουλος Τσάτσης Κατσίπης Λέκου Παπασαρή

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.15  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  E Φασόλης Ιασωνίδης ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π     Φασόλης Ιασωνίδης Λεουτσάκος Γεωργουλάκος
2ΟΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  Π Γερουλάνος Γεωργακίου Λαρόζα
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π   Φιλίππου Γεωργακίου Λαρόζα
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  Π Κουράντης Δακορώνης Μούλτση
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 18.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ (ΥΠΟΛ.) Αϊβαλιώτης Δακορώνης Μούλτση
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π    Στουραϊτης Μπακομήτρου Στουραίτης
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Κορωναίος Γεωργόπουλος Μοροχλιάδης

ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 12.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ε Σταγιάνος Χριστοδούλου Τοβήλ
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 17.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΠΕΡΑ Π Τζίμης Β Σκαρμούτσος Μηνάς
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π Φουκόπουλος Γεωργόπουλος Κούρτη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Φραγκιαδάκης Γ. Δημητρακόπουλος Δημήτρουλα
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ε Φραγκιαδάκης Γ. Δημητρακοπούλου Μιχελακάκης

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ- ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τζίμης Σ Γαβρέλης Μοροχλιάδης

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.00 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ Καρουμπής
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 08.15 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ Ζωγράφος


ΔΕΥΤΕΡΑ 05.01.15


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ Παπαγιαννόππουλος Ουσταμπσίδης Πολίτης Κ Παπαδάτος Μοσκόβης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Μπίκας Αποστολίδης Δημήτρουλα Κοντοθανάσης Αργύρη
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Σιώκας Κονταράτος  Σαλπά Πουλιανάς Κούρτη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ραχιώτης Ορφανός Εμμ. Ζερίτη Ε Ζερίτης Θ Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σπυρόπουλος Στρέμπας Γαβρέλης Τσιρογιάννη Νικολαίδης
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ζακεστίδης Καλογερόπουλος Φ Κολοφώτη Παπασημακόπουλος Γεωργακίου
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Χρηστίδης Π Μαραβέλιας Κουτσομήτρος Χριστοδούλου Δημακοπούλου

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παπαδόπουλος Χ Κοτσώνης Μοροχλιάδης Παπαντώνης Σαλταγιάννη
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Τεφτίκης Σ Φλώρος Δημητρακόπουλος Ζερίτης Α Μίχας Α
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ.Α ΜΦΙΑΛΗΣ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Χρηστίδης Ηλ Σιαμίδης Γεωργουλάκος Λαρόζα Παπασαρή
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ Μητρόπουλος Ταχμαζίδου Κατσίπης Λεουτσάκος Πάλλας
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Νικολοπούλου Δελδήμος Καραγκιουλές Ντεμελής Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΑΡΗ Χριστοδουλάκης Σκουλαρίκης Πασχοπούλου Καπούτσης Μηνάς
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Πλιάκας Ρουμελιώτης Ασλανίδης Κουτσομήτρος Μίχας Γ


ΤΡΙΤΗ 06.01.15


Α΄ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Γεώργου Χατζηκυριάκος Ναζίρη Μιχελακάκης

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 13.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ε Γερουλάνος 20-0


ΤΕΤΑΡΤΗ 07.01.15


ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Γαρίνη Κονταράτος Ναζίρη Ζερίτη Ε Ζερίτης Α
KOΡΑΣΙΔΕΣ 
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ. ΑΛΙΜΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ Σταγιάνος Γαβρέλης
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΝΕΑΝ Β Γερουλάνος Δημακοπούλου Κοντοθανάσης
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΝΕΑΝ Β Φραγκιαδάκης  Μίχας Γ Νικολαίδης
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.45 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΝΕΑΝ Β Πέππας  Φιλίππου   Κουτσομήτρος Παπαδάτος
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑΙΔ Κουράντης Καλουζάκης Μαλλούχου
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΙΔ Γερουλάνος  Δημακοπούλου Κοντοθανάσης
ΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 19.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΛΙΣ  Π Σταγιάνος Χριστοδούλου Τοβήλ

ΠΕΜΠΤΗ 08.01.15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑ 19.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Τσουραπάς Σκορδίλης Γιαννακοπούλου Ζερίτη Ε Ζερίτης Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Τηγάνης Ι Πολυχρόνης Καλουζάκης Μούλτση Παπαντώνης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Σέλληνας Πόντας Ασλανίδης Γεωργουλάκος Μοσκόβης
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Στρέμπας Πλιάκα ς Καραγκιουλές Κατσίπης Χατζηπαρασκευά
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Τηγάνης Γ Μαυρέλης Δάνδολος Δημήτρουλα Μίχας Α
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (ΑΡΤ.) 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Τεφτίκης Σ Παπανικολάου Πασχοπούλου Μηνάς Νικολαίδης
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Θεονάς Τσολάκος Αυγουλάς Ζωγράφος Μπάλλας


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09.01.15


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Μπούκας Χρηστίδης Ηλ. Καρουμπής Ντεμελής Λεουτσάκος

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. Γαρίνη Τηγάνης Γ Γιαννακοπούλου Δημητρακοπούλου Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Καλογριάς Καλαϊτζάκης Τοβήλ Κολοφώτη Παπαντώνης
ΠΡΟΣΟΧΗ  ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ.   21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Καφαντάρης Αρφαρά Χατζηπαρασκευά Σαλταγιάννη Πάλλας
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Καρακωνσταντόπουλος Μανουσόπουλος  Κούρτη Μπάλλας Παπασαρή
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Κοτσώνης Δελδήμος   Καλουζάκης Κοντοθανάσης Πολίτης Κ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Ελευθερίου Γεώργου Δημητρακόπουλος Δημηρακοπούλου Ναζίρη
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ. 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ Γιακείμη Αυγερινός Αργύρη Δημήτρουλα Ζερίτης Θ

ΕΦΗΒΟΙ
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΦ Α Αντερριώτης Χατζηκυριάκος Ασλανίδης Καραγεωργόπουλος




Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right