menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.12.14 από isaak

Το πρόγραμμα για μίνι και παμπαίδες (2η αγωνιστική)

Κοινοποίησέ το :
06 και 07.12.2014



ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ



ΣΑΒΒΑΤΟ 06.12.14



ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΠΕΡΑΜΑ -ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΧΑΝ  ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΝ. ΣΚΡΑ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑIΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ
ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 18.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 16.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΕΓΙΣΤ) 18.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΆΛΗΡΟ
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 17.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.00 ΑΟΝΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 18.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΑΡΗ
ΚΛ. ΑΓ ΤΡΥΦΩΝΑ  14.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 16.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ



ΚΥΡΙΑΚΗ 07.12.14

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ.- ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ



ΣΑΒΒΑΤΟ 06.12.14


ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.00 ΕΝ.ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 10.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΠΕΡΑ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 09.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΟΝΑ
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 10.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 09.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.30 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 09.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 10.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΥΡΥΆΛΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 07.12/14

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ





ΠΡΟΣΟΧΗ --- ΜΙΝΙ ---

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΜΙΝΙ (ΚΑΙ ΜΟΝΟ) ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ


ΚΑΙ ΟΙ  ΔΥΟ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΜΙΣΑ ΜΙΣΑ 

ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΚΑΙ ΚΡΙΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΡΩΤΕΣ- ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ -Η ΞΕΝΟ ΓΗΠΕΔΟ


ΠΡΟΣΟΧΗ --- ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ---

ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ


ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ Η ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ !












Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right