menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.12.14 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 12η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :




ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 57 66
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ 55 56
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 64 33
ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ 75 59
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 90 84
ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 59 57
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 57 70

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 55-56 (32-28)
Διαιτητές : Πόντας , Καφαντάρης
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος Καλαμπόγιας ): Ζέρβας , Μπάκας 4, Ρούσσης , Φλέγκας 16(1), Αλξεναδρόπουλος , Θεοδώρου 13(1) , Παπαδόπουλος 8(1) , αναστασόπουλος , Αρμάος 4, Κακαράτζας 10
ΛΕΟΝΤΑΣ (Μεϊμάρογλου, Παναγιωτόπουλος) Ζαμπέτας , Μαλτίδης 4, Βρυώνης 8(1) , Σονίδης 3, Κραβαρίτης 22 , Αλεξίου , Γκααφάρ 6, Φελλάς , Καναρίδης , Νεόφυτος 8 , Καππής 5(1)

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 90-84(41-39)
Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλ.Σιαμίδης
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης): Παπαϊωάννου 20 , Στεφάνου 9(1) , Καρράς 30(3) , Παραλής 4, Αντωνίου 2, Κοσκινάς 15(3), Λάσκος 10 , Νερούτσος , Μαρούγκας
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος ): Χρυσούλης 8(2) , Νάννος 27 , Δούνιας 25, Καρασούλας 10, Μπουρβάνης 9, Τόμπρος Χ., Μπούταλης , Κούμενος , Καρατζίογλου 5

ΑΕ ΡΕΝΤΗ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 57-70 (26-30)
Διαιτητές : Αποστολίδης Καρακωνσταντόπουλος
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου α. , Μπέλλος): Γεωργακίου Β., Σολδάτος Α., Σολδάτος Ι. 7(1) Νεδέλκος 14(1), Δημητρόπουλος , Γεωργούλης , Πασπαλάς 20, Μιχαλόπουλος , Κανιάς , Φραγκόπουλος , Γεωργακίου Κ. 16(2) , Ρουσουνέλος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος) :Παναγόπουλος 2 , Μανίκας 5, Ταρανάς 4, Κουτρόπουλος 27(4) Κασσάνος 8 , Αδράμης 4(1) , Αποστολάκης 4 Κουντούρης 6 Λούκος , Χριστόπουλος 4, Παπαζαχαρίου 5, Δούβος 1

ΓΛΥΦΑΔΑ – ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 64-33 (39-18)
Διαιτητές: Παπαφωτίου Κούλης Χ.
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 7(1), Σέϊφερ 8(2), Γρίβας 8(1), Καλάβριας 13(1), Γουλανδρής 4, Γκονουλλού, Μακρυγιάννης, Τζημουράκας 2, Κοκαράκης 2, Λίππας 14(3), Μπενιαμίν 4, Στεργίου 2.
ΟΚΕ (Διολέτης, Τσικίνας): Τηγάνης, Αντωνάρας 4, Πατάλας, Πέππα 2, Χρήστου, Δούκας 2, Ντάφας, Δασκαλάκης 2, Αρβανίτης 4, Κουρίλας 2, Λιώρης 17(3)

ΤΑΤΑΥΛΑ- ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 59-57 (52-52) (24-27)
Διαιτητές: Αντωνίου-Γκανής
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Αντύπας, Γιαπούλης 3, Παπάζογλου 6, Μαστρογιάννης 4, Μοντζακόβσκι 12, Γιαχαλής 12 (2), Κούρταλης 6, Χαλκιάς 2, Μαράντης 12, Σιταράς, Σαράντου, Χαριτωνίδης 2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Γιαννακόπουλος): Πελιβανίδης 2, Φύτρος 2, Λόης 2, Παππάς 12, Φραγκιουδάκης 6, Κανίνης 4, Σιούτης 7, Κεφαλληνός 10, Βλάχος Γ. 12 (2)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 74-59 (37-37)
Διαιτητές : Χριστοδουλάκης, Τσόλη
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ( Καλυβιανάκης): Γκανής 8(2), Μιχαλακάκος 9(1), Γιαννακόπουλος 15(3), Κωνσταντίνου 9, Μηνόγιαννης 8(2), Εμμανουηλίδης , Καψιμάλης 3(1), Γεραμάς 3, Μιζής 190, Κλούτσος, Καραντζής, Πάντο.
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ ( Κεφαλίδης): Μουστάκας 14(4), Πασαγιάννης 5, Λεοντιάδης, Ξετρίχης 6(2), Τριανταφύλλου 16(4), Βουρνάς 7, Μαυράκης 7, Μπαμπάκος 2, Μυσιρλής, Μαρής, Ντάσκας Φ. 2.





ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ –ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 57-66(26-23)
Διαιτητές: Αργυρούδης Δελδήμος
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (καρατζούνης) Κοντογιάννης Ριζούλης 4, Χατζηγώγος 4(1) , Κορνιώτης , Ρόζος 6(1), Πετς 8, Καμακάρης 23, Σταθόπουλος 3, Λύρας , Παπαδημητρίου , Γραικούσης 1 , Πέτα 8
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Ιτζελέρ): Καρασούλος , Μαγγωνάκης 16(1) , Κουτσαύτης 3, Ευστρατίου 15 , Λεβαδείτης , Αγγελάκης , Παπαμαρινόπουλος 7 , Ρούμελης 12 , Θεολογίτης Βάσσης , Ζαραϊδώνης 11(1), τσαμπανάκης 3(1)


Bαθμολογία




Επόμενη αγωνιστική








Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right