menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.11.14 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 8η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :
ΤΑΤΑΥΛΑ  -ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 62 47
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 83 67
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 62-60
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  -ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  76-59
ΑΕ ΡΕΝΤΗ- ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 62 49
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ  72-64
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 62-67


ΑΕ ΡΕΝΤΗ –ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 62-49(34-13)

Διαιτητές : Χρηστίδης Π. , Μητρόπουλος
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου , Μπέλλος) : Γεωργακίου Β. , Μιχαλόππουλος 8(2), Σολδάτος Ι. 2, Νεδέλκος 15(1) , Δημητρόπουλος 2, Γεωργούλης 8, Πασπαλάς 5, Ρούσσος 1 , Κανιάς 2 ,Κάκκας 4, Γεωργακίου Κ. 9(1) , Ρουσουνέλος 6(2)
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Διολέτης Τσικίνας) : Μπακογιάννης 3(1) Τηγάνης 2, Αντωνάρας 10, Πατάλας 11 , Χρήστου 2, Παπαχριστοιδούλου 3, Λουκάς 2, Ντάφας 2, Δασκαλάκης 1, Αρβανίτης 1 , Κουρίλας , Λιώρης 12(3)



ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. 83-67(39-42)

Διαιτητές: Χριστοδουλάκης , Δελδήμος
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) : Παπαϊωάννου 20 , Στεφάνου 26(4), Παρμαξίδης , Καρράς 6, Παραλής 5 , Λιβάνιος , Αντωνίου 18(3), Μπρέμπος , Λάσκος 8, Νερούτσος , Μαρούγκας
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος ): Θεοδώρου 7 (1), Μπάκας 10(1) , Χατζηνάνος , Καμπούρης 23(2) , Αλεξανδρόπουλος 7(1) , Ρούσσης 7 , Παπαδόπουλος 4, Κασβής , Φιλίππου ,Παπανικολάου 3(1), Κακαράτζας 6

ΓΛΥΦΑΔΑ – ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 76-59 (44-30)

Διαιτητές: Τηγάνης Ι Αντωνόπουλος
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 2, Σέϊφερ 5(1), Γρίβας 7(1), Καλάβριας 10(2), Γουλανδρής 8, Γκονουλλού 3(1), Μακρυγιάννης 20(3), Μπαντούνας, Κοκαράκης, Λίππας 21(5), Μπενιαμίν, Αποστολίδης.
ΛΕΩΝ (Μειμάρογλου, Δημάκης): Κεντικελένης, Μαλτίδης 3, Βρυώνης 9(3), Σονίδης 5, Κραββαρίτης 12, Αλεξίου 1, Γκααφάρ 9, Φελλάς 3(1), Καναρίδης, Νεόφυτος 7(1), Κάππης 10, Ρουμελιώτης.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 72-64 (32-24)

Διαιτητές : Αποστολίδης, Μαργώνης
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος): Μανίκας 2, Ταρανάς 7, Κουτρόπουλος 20(5), Κασσάνος 8, Αδράμης 18(3), Αποστολάκης 10, Κουντούρης, Λούκος, Χριστόπουλος 2, Παπαζαχαρίου, Δούβος 5.
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ ( Κεραμειδάς): Μουστάκας, Μαρής, Λεοντιάδης 3(1), Τριανταφύλλου 6(2), Ξετρίχης 9(3), Βουρνάς17(2), Μαυράκης 20, Μπαμπάκος 3, Ντάσκας Φ. 6

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ –ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 62-60(34-35)

Διαιτητές: Πετράκης , Αργυρούδης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης): Γκανής 10, Μιχαλακάκος 6(1) , Γιαννακόπουλος 14(2), Μπρούτζος , Καπουτσίδης , Μινωγιάννης 8, Γεραμάς 4, Αντωνίου 8(1), Μίζης 13, κλούτσος , Καρατζής , Πάντο
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Γραικούσης 2, Ριζούλης 5, Χατζηγώγος , Τσαγκάς , Ρόζος 18(6), Κοντογιάννης , Καμακάρης 16Σταθόπουλος 10(2) , Λύρας 2, Παπαδημητρίου 7(1), Μελισσάρης , Γαλάτης

ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 62-47 (30-25)

Διαιτητές : Αντωνίου - Τσολάκος
ΤΑΤΑΥΛΑ ( Σιταράς) : Καραγιάννης 4, Γιαπούλης 8 (2), Παπάζογλου 12, Μαστρογιάννης 9 (2), Μοντζακόβσκι 21, Κούρταλης 4, Χαλκιάς, Μαράντης 4, Σιταράς, Χαριτωνίδης
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ( Νικολαίδης- Ιντζελέρ ) : Καρασούλος 2, Ρούμελης 10, Κουτσαύτης 3 (1), Ευστρατίου 3 (1), Λεβαδίτης 10, Αγγελάκης, Παπαμαρινόπουλος 4, Παππάς, Κυπριτίδης, Βάσσης 4, Ζαραϊδώνης 4 (1) Θεολογίτης 7

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.- ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 62-67(34-35)

Διαιτητές: Πόντας Ελευθερίου
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Γιαννακόπουλος ) Πελιβανίδης , Φύτρος 5(1) , Μανωλιάδης 18(3), Παππάς 12(2), Λιάκος , Φραγκιουδάκης 10, Σιούτης Κεφαλληνός 4, Βλάχος 13, Μακρυωνίτης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) : Χρυσούλης , Νάννος 10 Δουνιάς 15(1) , Γκίνης 2 , Τόμπρος Α. 11 , Μπουρβάνης 16 Τόμπρος Χ. , Κούμενος 9(2) , Καρατζόγλου 2, Μιχαλάκης 2


Bαθμολογία







Επόμενη αγωνιστική









Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right