menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.11.14 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ | 7η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :

ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΡΕΝΤΗ  54-52
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ 48-51
 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ  54-61
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 90-49
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 64-62
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  45-65
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ- ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 64-44


ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. 45-65(25-29)

Διαιτητές: Σπυρόπουλος Καφαντάρης
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ(Διολέτης, Τσικίνας): Μπακογιάννης , Τηγάνης , Αντωνάρας 11 , Πατάλας 11(3), Χρήστου, Παπαχριστοδούλου 4, Δούκας , Ντάφας 2, Δασκαλάκης 9(1) Αρβανίτης 3, Κουρίλας 3, Λιώρης 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος Νικάκης ): Παναγόπουλος , Μανίκας 4, Ταρανάς 4, Κουτρόπουλος 17(4), Κασσάνος 15, Αδράμης 4, Αποστολκάκης 13, Κουντούρης 2, Λούκος , Χριστόπουλος 2, Παπαζαχαρίου 3, Δούβος 1

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΤΑΤΑΥΛΑ 48-51(23-15)

Διαιτητές: Ιασωνίδης Δράκος
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος, Καλαμπόγιας ): Θεοδώρου 4, Μπάκας 7, Ρούσσης 2, Καμπούρης 8, Αλεξανδρόπουλος 6(2), Φλέγκας 7, Παπαδόπουλος 10(2) , Κασβής , Παπανικολάου , Κακαράτζας 4
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) :Καραγιάννης Γιαπουλής 22, Παπάζογλου , Μαυρογιάννης 7(1) , Μοντζακόφσκι 8 , Γιαχαλής 5(1) , Κούρταλης 3, Αντύπας , Μαράντης 3, Χαριτωνίδης 3

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ –ΑΕ ΡΕΝΤΗ 54-52(32-30)

Διαιτητές Καλογερόπουλος Γαρούφος
ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ(Νικολαίδης Ιντζελέρ ): Καρασούλος , Ρούμελης 17, Κουτσαύτης 10(3) , Ευστρατίου 3, Λεβαδείτης 2, Αγγελακάκης , Παπαμαρινόπουλος 15, Παππάς , Κυπριτίδης , Βάσσης 2, Ζαραϊδώνης 5(1) , Μπολουδάκης
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου, Μπέλος): Γεωργακίου Β. 4, Μιχαλόπουλος 2, Σολδάτος 3, Νεδέλκος 3(1) , Δημητρόπουλος , Γεωργούλης 4, Πασπαλάς 17, Βασιλειάδης , Κανιάς , Κάκκας 1, Γεωργακίου Κ. 18(2), Ρουσουνέλος

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 64-44 ( 40-23)

Διαιτητές: Παυλόπουλος, Ντίντας
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Κεραμειδάς): Μουστάκας 3(1), Μαρής, Λεοντιάδης 5(1), Τριανταφύλλου 9(2), Ξετρίχης 17(4), Βουρνάς 5, Μαυράκης 8(1), Μπαμπάκος 13, Μυσιρλής 2, Ντάσκας Τ., Ντάσκας Φ. 2, Μπούζας.
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. ( Γιαννακόπουλος): Πελιβανίδης 5, Φύτρος 7(1), Μανωλιάδης, Βλάχος 1, Παππάς 13(1), Λιάκος 3, Φραγκιουδάκης 7(1), Σιούτης 3(1), Βλάχος 2, Μακρυωνίτης 3.

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ 54-61(24-40)

Διαιτητές : Παυλόπουλος Γιαννακόπουλος
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Γραικούσης 5 Ριζούλης , Χατζηγώγος 2, Τσάγγας , Ρόζος 9(3), Πετς , Καμακάρης 14, Σταθόπουλος 18(1) Λύρας , Παπαδημητρίου 3, Μελισσάρης , Γαλάτης 3(1)
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) Παπαϊωάνου 15 , Στεφάνου 3(1) , Παρμαξίδης , Καρράς 10(1) , Παραλής , Αντωνίου 9, Κοσκονάς 9(2), Λάσκος 15 , Μαρούγκας

ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 90-49 (47-26)

Διαιτητές : Κονταράτος , Μαργώνη
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 14(1), Σέιφερ 10(3), Καλάβριας 6(2), Κατσιέρης 12, Σερελέας 6(1), Μακρυγιάννης 16(1), Γουλανδρής36, Γκονουλλού 8, Μπαντούνας 2, Λίππας 9(1), Μπενιαμίν 4, Αποστολίδης.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης): Κωνσταντίνου 5, Καπουτζίδης, Γιαννακόπουλος 8(2), Μπρούτζος 1, Μουσούλης 6, Μηνογιάννης 2, Γεραμάς 4, Αντωνίου 1, Μίζης 16, Κλούτσος 2, Καρατζής 4, Κάσδαγλης.

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 64-62 (37-31)

Διαιτητές Αποστολίδης Νικολαίδης
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Μεϊμάρογλου Παναγιωτόπουλος) : Κεντικελένης , Μαλτίδης 5(1) , Διόνης 2, Ξενίδης 6(1) Κραβαρίτης 19 , Δημάκης 8(1) , Γκααφάρ 2, Δέλας 3(1), Καναρίδης , Νεόφυτος 12 , Κάππης 7(1) , Ρουμελιώτης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος ) : Χρυσούλης 8(2) , Νάνος 19(1), Δουνιάς 12, Τόμπρος Α. 5, Μπουρβάνης 14, Τόμπρος Χ. 1, Μπούταλης , Κούμενος 3(1) , Καρατζόγλου , Μιχαλάκης



Bαθμολογία





Επόμενη αγωνιστική







Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right